KOKKU individuaalne

Naised (min 4 etappi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Riina Lõhmus Hobby 5 12 184,7 152,3 192,0 168,7
178,3 175,2 187,2 12
2 Ülle Kangur Hobby 5 10 184,0 181,0 170,3
173,0 176,0 176,9 186,9 11
3 Jane Mets Pärnu Linnavalitsus 6 28 160,3 143,7 131,3 166,3 171,0 180,3 158,8 186,8 25
4 Taimi Dreier Perona BC 5 17 178,3 150,7 184,3 178,0 152,3
168,7 185,7 17
5 Piret Uibu Reldor 6 28 148,0 137,3 168,3 156,0 164,7 170,7 157,5 185,5 26
6 Ede Lensment Stegerdon 6 34 142,7 147,7 154,0 149,0 146,3 147,3 147,8 181,8 34
7 Angela Statsenko Helter 6 34 152,7 136,3 152,3 161,0 137,3 135,0 145,8 179,8 35
8 Evelin Riis Sindi Vesi 4 39 147,7 140,3 136,3

135,3 139,9 178,9 40
9 Liina Rohi Bruno Pallid 6 40 138,7 138,0 154,7 125,3 143,3 133,0 138,8 178,8 41
10 Katri Rünkjanen Sauga Vald 6 36 160,0 154,7 123,3 138,0 150,0 130,7 142,8 178,8 38
11 Liis Berdaru Trimtex 6 58 105,3 106,0 122,3 127,0 126,6 133,3 120,1 178,1 56
12 Kristel Rääk Top Secret 6 66 102,3 102,3 102,7 120,7 108,7 135,3 112,0 178,0 62
13 Kai-Riin Karotam Top Secret 6 56 104,3 120,3 118,0 127,0 131,0 127,7 121,4 177,4 55
14 Triin Kenppi Nunnud 5 50 121,0 134,3 130,7 122,0 124,7
126,5 176,5 51
15 Mare Koel Ü & A 1 5 41 123,3 137,7 140,7 151,0 124,3
135,4 176,4 44
16 Mirjam Lank Mirjam 6 45 157,7 146,7 136,3 114,7 113,3 116,7 130,9 175,9 47
17 Maris Mäll Pärnu Vesi 6 54 120,3 132,3 107,0 136,7 114,7 120,3 121,9 175,9 54
18 Gerli Kodasma Top Secret 5 57 124,7 109,3 121,7 122,7 113,7
118,4 175,4 57
19 Mariel Uibu Kaks ja pool 5 60 94,5 112,3
131,7 119,7 104,0 112,4 172,4 62
20 Tenel Koppel Katusemeister OÜ 6 70 77,3 84,3 112,0 113,3 96,3 107,3 98,4 168,4 70
21 Liis Artel Trimtex 6 70 83,3 90,3 100,0 93,3 89,7 90,0 91,1 161,1 70
22 Ülle Pääslane Särts 5 70 79,7 95,3 85,7 98,0 73,7
86,5 156,5 70

Mehed (min 4 etappi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Jaanus Jaanimägi Pärnu Laevatehas 6 0 241,0 186,3 202,7 175,7 225,0 222,0 208,8 208,8 0
2 Hardi Dreier Pärnu Laevatehas 6 0 186,0 205,3 232,0 193,0 200,0 216,0 205,4 205,4 0
3 Taimar Lank Hell Pall 5 0 222,3 183,3
197,7 178,7 236,0 203,6 203,6 0
4 Silver Uibu Reldor 5 0 189,0
205,3 227,3 170,7 214,0 201,3 201,3 0
5 Rasmus Parts Reldor 5 0 206,7 185,3
227,7 187,7 187,7 199,0 199,0 0
6 Risto Hanson Pärnu Kiirabi 5 6 194,3
198,0 178,0 159,7 213,3 188,7 194,7 1
7 Tauri Teevahi Nunnud 6 17 148,7 138,3 176,7 217,3 165,0 212,0 176,3 193,3 11
8 Riho Alliksoo Pärnu Linnavalitsus 5 8
187,3 198,7 160,7 215,7 162,3 184,9 192,9 4
9 Anti Salf Kaks ja pool 6 15 173,0 180,3 189,7 160,3 152,3 196,0 175,3 190,3 12
10 Veiko Orav Ü & A 2 6 22 163,0 142,0 173,3 163,0 173,7 192,7 168,0 190,0 18
11 Riho Rüütel Nunnud 6 20 136,3 163,3 174,0 171,0 181,0 193,7 169,9 189,9 16
12 Eero Rändla Perona BC 5 7 172,7 166,7 214,3
169,7 181,0 180,9 187,9 7
13 Argo Hanson Pärnu Kiirabi 5 43 146,0 144,7 113,7
138,3 177,7 144,1 187,1 37
14 Ago Randorg Hobby 5 27 172,7 173,3
128,3 152,0 171,7 159,6 186,6 24
15 Vallo-Andreas Hallik Hea Tegu 6 33 159,3 135,3 135,0 165,7 148,0 177,7 153,5 186,5 29
16 Andrus Allik Decora 4 23 168,3 166,6
148,7 170,0
163,4 186,4 21
17 Raivo Tamm Hell Pall 6 19 148,7 159,3 179,0 177,3 169,3 169,7 167,2 186,2 18
18 Siim Jakobs AS Pajo 6 19 166,7 185,7 174,7 163,0 140,3 172,0 167,1 186,1 18
19 Janar Kurm Stegerdon 5 26 159,3 158,0
144,3 168,0 170,0 159,9 185,9 24
20 Joosep Talviste Sindi Vesi 5 33 148,3 169,3 132,7 143,7 166,3
152,1 185,1 30
21 Mati Juursalu Pärnu Vesi 6 22 150,7 168,0 210,3 136,7 149,0 163,3 163,0 185,0 22
22 Madis Kraskov Automaailm Pärnu 6 45 123,7 132,3 135,3 148,0 130,7 170,0 140,0 185,0 40
23 Sander Holberg Kaks ja pool 6 33 154,5 129,7 143,7 156,0 159,3 168,0 151,9 184,9 31
24 Juhan Soekõrv Profid 6 17 166,0 142,3 176,3 180,0 177,3 165,0 167,8 184,8 18
25 Tarmo Tappo Kanpol 6 29 152,0 146,7 152,7 151,7 166,7 164,3 155,7 184,7 27
26 Aare Lõhmus Ü & A 2 5 14 172,7 163,7 188,0 164,7
163,0 170,4 184,4 16
27 Tarvo Orav Ü & A 2 6 32 144,0 154,3 137,3 156,7 159,7 161,0 152,2 184,2 30
28 Arvo Mere Decora 5 26
145,3 155,0 185,3 144,3 159,3 157,8 183,8 26
29 Jüri Karhu AK Eventus 6 21 151,0 153,7 181,0 176,3 153,7 161,0 162,8 183,8 22
30 Andres Lelov Kanpol 6 29 165,0 154,0 151,7 143,3 157,7 156,7 154,7 183,7 28
31 Jaak Vapper Pärnu Laevatehas 6 13 186,7 173,7 170,3 170,7 168,7 153,0 170,5 183,5 16
32 Taavi Allsalu Mirjam 6 45 119,0 119,3 156,7 125,3 151,0 159,3 138,4 183,4 41
33 Pavel Markov AK Eventus 4 42 144,3
143,0
124,7 153,7 141,4 183,4 39
34 Andrei Karhu AK Eventus 6 38 120,7 137,7 160,0 143,3 149,7 159,7 145,2 183,2 36
35 Karl Meiner Mirjam 5 17 163,7 178,0 171,0 161,7 156,3
166,1 183,1 19
36 Arvi Särkinen Cramo Estonia 6 37 139,0 147,7 132,0 150,7 152,0 151,7 145,5 182,5 36
37 Toomas Kivimägi Pärnu Linnavalitsus 4 38 140,7 140,0 148,3 148,3

144,3 182,3 37
38 Tiit Valdaru Perona BC 4 16 168,3 180,0 161,7 154,0

166,0 182,0 19
39 Aavo Orav Ü & A 1 6 40 139,3 166,0 136,7 128,3 132,0 149,3 141,9 181,9 38
40 Verner Stolts Sauga Vald 4 43 138,7 127,0
144,3
145,3 138,8 181,8 41
41 Ardo Lünekund Puurkaevumeistrid 5 56 125,0 123,0
114,7 118,3 147,3 125,7 181,7 51
42 Aare Arva EurostAuto 4 41
145,7
130,3 138,7 147,0 140,4 181,4 40
43 Tanel Rämson Katusemeister OÜ 5 42 111,3 142,3
153,0 145,7 142,3 138,9 180,9 41
44 Ilmar Arumäe Helter 6 48 128,3 123,0 125,3 138,3 137,7 141,0 132,3 180,3 46
45 Kaupo Tammiste Automaailm Pärnu 6 50 109,7 145,0 130,0 130,0 123,0 143,3 130,2 180,2 48
46 Toomas Talviste Sindi Vesi 4 10 184,0 189,7
160,0 146,7
170,1 180,1 16
47 Andres Teetamm Hea Tegu 6 48 117,3 136,7 131,0 127,3 139,7 139,7 132,0 180,0 46
48 Riho Narusk Hell Pall 4 41 144,3 134,7 138,3

137,0 138,6 179,6 41
49 Marek Sild Arturi Köögid 5 33 149,5 131,7 163,7 148,7 139,3
146,6 179,6 35
50 Rupert Pääslane Särts 6 46 132,7 133,3 111,3 130,0 153,3 140,7 133,5 179,5 45
51 Andrus Artma Pärnu Kiirabi 6 39 144,3 131,3 158,0 127,7 142,0 137,3 140,1 179,1 40
52 Meelis Piiskop Särts 6 49 134,0 121,7 132,7 120,7 135,3 135,7 130,0 179,0 48
53 Tanel Künnapas Ü & A 1 6 50 126,7 130,7 135,7 120,0 124,3 136,3 128,9 178,9 49
54 Toomas Kalju EurostAuto Pärnu 5 41 134,3 136,3 138,7 143,7 135,7
137,7 178,7 42
55 Aivar Vihmoja Nurme Teed 4 44

131,7 139,3 132,3 135,0 134,6 178,6 44
56 Elar Tohv Savirehvid 6 59 101,3 101,3 121,0 122,0 137,7 132,3 119,3 178,3 57
57 Jaak Puuraid Audi Pärnu 6 44 113,3 136,0 153,7 134,7 135,3 130,7 134,0 178,0 45
58 Priit Õispuu Cramo Estonia 5 44 134,7 124,3 134,7 147,7 128,0
133,9 177,9 45
59 Risto Kommer Savirehvid 5 62 110,3 113,3
102,7 126,0 126,7 115,8 177,8 59
60 Ranno Erm Cramo Estonia 6 48 133,3 125,0 132,7 130,7 130,7 126,0 129,7 177,7 48
61 Jaan Stolts Sauga Vald 5 44
128,3 138,7 136,7 138,0 126,7 133,7 177,7 45
62 Ivar Kink Decora 5 35 139,7
139,3 149,0 154,7 130,7 142,7 177,7 38
63 Marko Õismaa Bruno Pallid 5 53
128,3 126,3 128,3 110,0 130,0 124,6 177,6 52
64 Martin Lilleorg Profid 6 58 99,3 118,0 124,7 135,0 112,0 127,7 119,5 177,5 56
65 Tõnis Lääne Decora 4 37 141,3 146,0 144,7

127,3 139,8 176,8 40
66 Margus Mihkle Helter 6 54 128,0 117,7 143,0 118,7 104,3 122,3 122,3 176,3 54
67 Olavi Talu Savirehvid 5 61 118,0 128,3 116,3 91,7 122,0
115,3 176,3 60
68 Ahto Reilent Automaailm Pärnu 5 40 115,3 164,0
157,7 123,3 119,7 136,0 176,0 43
69 Erik Janop Katusemeister OÜ 5 40 147,0 147,7 141,7
122,7 119,7 135,8 175,8 43
70 Targo Taggo Trimtex 5 56 115,3 127,7 130,3 106,3
118,0 119,5 175,5 56
71 Aivar Mägi Audi Pärnu 6 56 128,7 116,0 126,7 125,3 105,3 115,0 119,5 175,5 56
72 Joosep Männik Hea Tegu 5 51 142,7 122,0 128,7 111,7 114,7
123,9 174,9 53
73 Siim Samarin Puurkaevumeistrid 4 53 142,7 116,0 113,7
112,3
121,2 174,2 55
74 Ailar Kängsepp Audi Pärnu 5 65 113,7 114,7
100,0 109,0 102,3 107,9 172,9 66
75 Oliver Päit Nurme Teed 4 48
115,3 124,3 149,7 107,7
124,3 172,3 53
76 Evari Tsetsin Arturi Köögid 5 63 125,5 101,3 107,7 110,0 93,3
107,6 170,6 66

Naised (alla 4 etapi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Margit Peedu Hell Pall 1 70


130,0

130,0 200,0 48
2 Kristi Saar Nunnud 1 54




135,7 135,7 189,7 43
3 Elise Saarna Trimtex 1 57



125,7
125,7 182,7 51
4 Kadri Sutt Arturi Köögid 2 70


100,3 123,3
111,8 181,8 63
5 Kristi Saaremets Arturi Köögid 3 67 105,0
108,3

123,7 112,3 179,3 62
6 Birgit Reidma Profid 1 50

127,0


127,0 177,0 50
7 Ülle Orav Ü & A 2 1 46



130,0
130,0 176,0 48
8 Anne-Krõõt Pikson AS Pajo 1 61

113,3


113,3 174,3 61
9 Kädi Spiegelberg Puurkaevumeistrid 3 65 117,3 93,3 115,0


108,5 173,5 65
10 Kätlin Rost Bruno Pallid 2 63



111,0 109,7 110,4 173,4 64
11 Maris Filippov Pärnu Kiirabi 1 66 107,0




107,0 173,0 66
12 Merilin Meinson Bruno Pallid 1 70

85,7


85,7 171,3 70
13 Ave Rannak Kanpol 1 70 93,0




93,0 163,0 70
14 Annika Safronov AS Pajo 3 70 81,3 94,3 95,3


90,3 160,3 70
15 Kristi Kõrboja-Hallik Hea Tegu 1 70




90,0 90,0 160,0 70
16 Kätlin Luhaäär Hell Pall 1 70



86,3
86,3 156,3 70
17 Doris Tõniste Pärnu Kiirabi 1 70


84,0

84,0 154,0 70
18 Sirle Annusver Arturi Köögid 1 70




72,0 72,0 142,0 70
19 Heli Tamm Kanpol 1 70

70,7


70,7 141,3 70
20 Egle Pärn Arturi Köögid 1 70 55,5




55,5 125,5 70
Mehed (alla 4 etapi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Andres Aidla Nurme Teed 2 60


157,7
137,0 147,3 207,3 34
2 Priit Kolumbus Profid 3 30 148,0


157,3 217,3 174,2 204,2 13
3 Aivar Allikivi Perona BC 1 70




132,0 132,0 202,0 46
4 Rainer Rits Nurme Teed 1 70




128,7 128,7 198,7 49
5 Eiko Pikkur Katusemeister OÜ 1 67


130,7

130,7 197,7 47
6 Jaanus Mölder Stegerdon 1 70




127,3 127,3 197,3 50
7 Viktor Saaremets Arturi Köögid 1 70




127,0 127,0 197,0 50
8 Väino Kruusma Stegerdon 1 51



143,7
143,7 194,7 37
9 Andres Rattur Kanpol 3 32
148,3
150,7 171,7
156,9 188,9 26
10 Aleksandr Andrejev AS Pajo 3 63 122,3 100,3


150,3 124,3 187,3 53
11 Veljo Miklas Stegerdon 1 19

166,3


166,3 185,3 19
12 Janno Stolts Sauga Vald 1 18 167,0


169,0
167,1 185,1 18
13 Are Hein AS Pajo 1 70



115,0
115,0 185,0 60
14 Ivar Tambre Hobby 3 4

186,7 182,3 172,3
180,4 184,4 8
15 Peeter Kurm Puurkaevumeistrid 1 70


114,3

114,3 184,3 61
16 Henry Hoolma AS Pajo 3 23


148,3 173,3 161,3 161,0 184,0 23
17 Kristo Ponn Sauga Vald 1 29

153,7


153,7 182,7 29
18 Timo Vahtramäe Puurkaevumeistrid 1 70




112,7 112,7 182,7 62
19 Raivo Sipelgas Sindi Vesi 3 27


167,0 146,3 149,3 154,2 181,2 29
20 Rigaldo Teng Profid 1 39
141,7



141,7 180,7 39
21 Andres Kiiver Audi Pärnu 1 35

145,7


145,7 180,7 35
22 Sven Nõmm Bruno Pallid 1 42 138,0




138,0 180,0 42
23 Markko Pikkur Katusemeister OÜ 1 45

134,3


134,3 179,3 45
24 Kaijo Killing Puurkaevumeistrid 1 45

134,0


134,0 179,0 45
25 Kalver Tammik Pärnu Vesi 2 50 127,3



129,7 128,5 178,5 49
26 Even Grube Bruno Pallid 1 49 128,7




128,7 177,7 49
27 Tarmo Lautri EurostAuto Pärnu 1 51 126,7




126,7 177,7 51
28 Raido Peit Stegerdon 1 49

128,3


128,3 177,3 49
29 Arved Rõõm Stegerdon 2 53 127,0 120,7



123,9 176,9 53
30 Riho Heldja EurostAuto Pärnu 2 66


107,3 114,3
110,8 176,8 63
31 Aivar Naaber EurostAuto Pärnu 3 65 119,7 99,0


116,0 111,6 176,6 63
32 Meelis Hunt Nurme Teed 1 54
122,0



122,0 176,0 54
33 Aivar Lepassar Pärnu Vesi 3 31

172,3 131,3 131,0
144,9 175,9 36
34 Andrus Aidla Nurme Teed 2 61

113,3
115,7
114,5 175,5 60
35 Ivo Teedla Bruno Pallid 2 64
110,3
110,7

110,5 174,5 64
36 Sven Vahtramäe Puurkaevumeistrid 3 57


132,0 106,3 114,0 117,4 174,4 58
37 Peeter Ilves Automaailm Pärnu 1 65

109,3


109,3 174,3 65
38 Marek Mäesalu AS Pajo 1 70


101,0

101,0 171,0 70
39 Meelis Kukk Pärnu Linnavalitsus 2 58 104,3


121,0
112,7 170,7 62
40 Marek Praun Stegerdon 1 70


98,3

98,3 168,3 70
41 Siim Tsebotnikov Savirehvid 2 70

95,0

97,7 96,4 166,4 70
42 Jevgeni Puzõnja Nurme Teed 1 70
96,3



96,3 166,3 70
43 Kaivo Kallas EurostAuto Pärnu 1 70

87,0


87,0 157,0 70
44 Rauno Rändla Perona BC 1 52



96,7
96,7 148,7 70
45 Ken-Kaarel Külaots EurostAuto Pärnu 1 70

57,0


57,0 127,0 70

























































Column1 Column2 Column3 Column4 Column5 Column6 Column7 Column8 Column9 Column10 Column11 Column12 Column13




























































































































































































































































21












22












23












24












25












26












27












28












29












30












31












32












33












34












35












36












37












38












39












40












41












42












43












44












45












46












47












48












49












50












51












52












53












54












55












56












57












58












59












60












61












62












63












64












65












66












67












68












69












70












71












72












73












74












75












76












77












78












79












80












81












82












83












84












85












86












87












88












89












90












91












92












93












94












95












96












97












98












100












101












102












103












104












105












106












107












108












109












110












111












112












113












114












115












116












117












118












119












120












121












122












123














www.peronabowling.ee