Rahvaliiga 2.etapp

Võistkond Mängija hcp Audi Pärnu Trimtex 2 Veikand Pärnu Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaak Puuraid 66
99 117 118 177,3 111,3




Audi Pärnu Aivar Mägi 70
150 124 164 216,0 146,0 188,8 146,0 1 2 3

Moonika Tamson 27
199 145 198 207,7 180,7





Lisaboonus 8











Võistkond 171
46 84 -21







Tanel Vassiljev 66 96
119 97 170,0 104,0




Trimtex 2 Madli Keskoja 40 165
146 182 204,3 164,3 183,3 146,8
1 1

Riina Lõhmus 14 166
164 186 186,0 172,0





Lisaboonus 26











Võistkond 146 -46
178 -4







Taivo Sepp 66 122 64
79 154,3 88,3




Veikand Tiia Tonna 40 96 82
118 138,7 98,7 136,1 101,6
0 0

Meelis Vallaste 14 117 113
123 131,7 117,7





Lisaboonus 18











Võistkond 138 -84 -178
-86







Aivar Lepassar 46 160 194 142
211,3 165,3




Pärnu Vesi Maris Mäll 57 154 112 116
184,3 127,3 191,0 153,8
3 3

Mati Juursalu 28 209 160 137
196,7 168,7





Lisaboonus 18











Võistkond 149 21 4 86







Võistkond Mängija hcp Profid Termopilt OÜ Matek Särts Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Martin Lilleorg 61
114 135 121 184,3 123,3




Profid Juhan Soekõrv 43
149 128 138 181,3 138,3 189,3 142,3
1 1

Priit Kolumbus 37
162 158 176 202,3 165,3



















Võistkond 141
-11 63 -21







Toomas Rähmonen 61 83
122 136 174,7 113,7




Termopilt OÜ Edvi Maide 69 83
89 92 157,0 88,0 165,4 112,7
3 3

Tõnu Tiit 63 200
107 102 199,3 136,3





Lisaboonus 18











Võistkond 211 11
34 16







Jaan Rebane 70 87 88
106 163,7 93,7




Matek Reet Massa 63 81 89
88 149,0 86,0 151,4 94,1
0 0

Nele Pruul 70 102 89
117 172,7 102,7





Lisaboonus 26











Võistkond 229 -63 -34
-13







Rupert Pääslane 54 142 112 117
177,7 123,7




Särts Meelis Piiskop 59 143 135 124
193,0 134,0 169,4 119,1
2 2

Ülle Pääslane 70 111 77 111
169,7 99,7





Lisaboonus 18











Võistkond 201 21 -16 13







Võistkond Mängija hcp Hansavest Rental Pärnu Linnavalitsus AK Eventus OÜ Veskisilla Bowling Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Janek Sirg 46
138 149 168 197,7 151,7




Hansavest Rental Henri Meidla 69
71 95 107 160,0 91,0 176,8 133,6 2 3 5

Rainer Paks 48
146 155 173 206,0 158,0





Lisaboonus 10











Võistkond 173
28 76 22







Jane Mets 6 144
119 183 154,7 148,7




Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 29 133
116 148 161,3 132,3 161,1 130,3 1 0 1

Meelis Kukk 70 100
110 120 180,0 110,0





Lisaboonus 18











Võistkond 123 -28
-65 -11







Pavel Markov 66 111 124
129 187,3 121,3




AK Eventus OÜ Jüri Karhu 28 149 133
169 178,3 150,3 166,3 136,3 1 2 3

Andrei Karhu 16 116 156
140 153,3 137,3





Lisaboonus 10











Võistkond 120 -76 65
9







Jaan Kirsipuu 32 158 169 139
187,3 155,3




Veskisilla Bowling Karin Orgvee 28 158 168 134
181,3 153,3 184,6 160,9 1 1 2

Madis Tamm 17 188 153 181
191,0 174,0





Lisaboonus 18











Võistkond 95 -22 11 -9







Võistkond Mängija hcp Pärnu Kiirabi Stegerdon Altia Eesti Trimtex 1 Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Andrus Artma 53
129 112 147 182,3 129,3




Pärnu Kiirabi Kristo Golov 70
133 200 96 213,0 143,0 175,0 140,0 1 2 3

Argo Hanson 7
146 149 148 154,7 147,7





Lisaboonus 10











Võistkond 140
22 55 -53







Väino Kruusma 61 124
159 221 229,0 168,0




Stegerdon Arved Rõõm 46 121
144 134 179,0 133,0 182,5 142,8 1 1 2

Ede Lensment 34 122
127 133 161,3 127,3





Lisaboonus 18











Võistkond 159 -22
-7 83







Andres Lelov 28 137 171
155 182,3 154,3




Altia Eesti Urmas Hallik 62 132 153
132 201,0 139,0 184,1 158,1 1 1 2

Ivar Tambre 14 173 168
202 195,0 181,0





Lisaboonus 0











Võistkond 104 -55 7
-5







Jaan Lehismets 63 148 98 139
191,3 128,3




Trimtex 1 Liis Berdaru 61 127 120 113
181,0 120,0 177,8 129,0 1 2 3

Helina Volgerad 45 114 151 151
183,7 138,7





Lisaboonus 26











Võistkond 195 53 -83 5







Võistkond Mängija hcp ÜLL Nunnud Perona BC Helter AS Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Lauri Raadik 21
149 129 151 164,0 143,0




ÜLL Risto Hanson 0
186 179 201 188,7 188,7 153,6 148,3 2 1 3

Martin Rotmeister 0
103 28 209 113,3 113,3





Lisaboonus 0











Võistkond 21
-109 -227 28







Tauri Teevahi 33 148
139 181 189,0 156,0




Nunnud Riho Rüütel 33 153
132 169 184,3 151,3 176,3 142,8 2 2 4

Triin Kenppi 50 133
110 120 171,0 121,0





Lisaboonus 18











Võistkond 134 109
-34 65







Tiit Valdaru 23 173 151
145 179,3 156,3




Perona BC Taimi Dreier 8 174 137
147 160,7 152,7 177,7 160,2 2 2 4

Eero Rändla 21 167 191
157 192,7 171,7





Lisaboonus 18











Võistkond 70 227 34
-76







Ilmar Arumäe 48 127 147 163
193,7 145,7




Helter AS Margus Mihkle 70 110 88 129
179,0 109,0 174,1 133,9 2 1 3

Angela Statsenko 25 156 143 142
172,0 147,0





Lisaboonus 18











Võistkond 161 -28 -65 76







Võistkond Mängija hcp Hea Tegu Oktoberfest Ü&A 1 Cramo Eesti Pärnu Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Joosep Männik 53
131 108 114 170,7 117,7




Hea Tegu Andres Teetamm 51
143 134 153 194,3 143,3 169,1 134,3 2 2 4

Vallo-Andreas Hallik 25
148 135 143 167,0 142,0





Lisaboonus 10











Võistkond 139
26 54 -42







Riho Narusk 38 160
146 182 200,7 162,7




Oktoberfest Taimar Lank 9 171
206 170 191,3 182,3 176,8 157,8 2 2 4

Raivo Tamm 19 128
128 129 147,3 128,3





Lisaboonus 10











Võistkond 76 -26
20 53







Veiko Orav 30 132 190
149 187,0 157,0




Ü&A 1 Tarvo Orav 42 120 118
140 168,0 126,0 160,5 136,2 2 0 2

Aare Lõhmus 15 113 131
133 140,7 125,7





Lisaboonus 10











Võistkond 97 -54 -20
-62







Ranno Erm 49 140 134 145
188,7 139,7




Cramo Eesti Pärnu Aivo Matt 70 127 96 122
185,0 115,0 170,6 123,6 2 2 4

Priit Õispuu 59 136 86 126
175,0 116,0





Lisaboonus 10











Võistkond 188 42 -53 62







Võistkond Mängija hcp Nurme Turvas Sindi Vesi Automaailm Pärnu Pärnu Sadam Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Harlis Tammekivi 23
146 146 163 174,7 151,7




Nurme Turvas Peeter Laur 24
130 145 157 168,0 144,0 175,5 143,8 3 1 4

Ain Hirvela 70
114 170 123 205,7 135,7





Lisaboonus 10











Võistkond 127
-100 22 -28







Raivo Sipelgas 27 197
168 190 212,0 185,0




Sindi Vesi Evelin Riis 34 175
163 140 193,3 159,3 188,3 162,6 3 2 5

Joosep Talviste 34 142
142 146 177,3 143,3





Lisaboonus 8











Võistkond 103 100
149 -52







Madis Kraskov 31 147 95
253 196,0 165,0




Automaailm Pärnu Ahto Reilent 33 151 110
141 167,0 134,0 174,7 143,7 3 1 4

Kaupo Tammiste 50 144 98
154 182,0 132,0





Lisaboonus 10











Võistkond 124 -22 -149
107







Sander Kilk 70 116 151 70
182,3 112,3




Pärnu Sadam Ahti Väljari 70 138 120 116
194,7 124,7 181,0 126,0 3 2 5

Fredi Oks 70 124 140 159
211,0 141,0





Lisaboonus 10











Võistkond 220 28 52 -107







Võistkond Mängija hcp Ü&A 2 Siidivennad Reldor Pärnu Laevatehas Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ülle Orav 46
137 109 123 169,0 123,0




Ü&A 2 Aavo Orav 42
100 142 87 151,7 109,7 156,7 118,7 3 0 3

Tanel Künnapas 46
121 127 122 169,3 123,3





Lisaboonus 18











Võistkond 152
-106 -65 -108







Reimo Piile 70 146
169 140 221,7 151,7




Siidivennad Raigo Piile 46 161
203 137 213,0 167,0 193,1 144,1 3 3 6

Hannes Alttoa 70 113
133 95 183,7 113,7





Lisaboonus 10











Võistkond 196 106
158 22







Piret Uibu 31 158 155
145 183,7 152,7




Reldor Silver Uibu 0 212 180
150 180,7 180,7 177,3 165,0 2 1 3

Rasmus Parts 0 176 159
150 161,7 161,7





Lisaboonus 18











Võistkond 49 65 -158
-66







Jaak Vapper 19 168 153 164
180,7 161,7




Pärnu Laevatehas Jaanus Jaanimägi 0 191 160 163
171,3 171,3 187,1 182,3 2 2 4

Hardi Dreier 0 214 214 214
214,0 214,0





Lisaboonus 0











Võistkond 19 108 -22 66









www.peronabowling.ee