Võistkond Mängija hcp Altia Eesti Ü&A 1 Särts Pärnu Linnavalitsus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Urmas Hallik 51
130 123 121 175,7 124,7




Altia Eesti Andres Lelov 28
129 167 190 190,0 162,0 188,2 158,2 2 2 4

Ivar Tambre 11
184 198 182 199,0 188,0





Lisaboonus












Võistkond 90
-103 71 30







Veiko Orav 28 168
138 158 182,7 154,7




Ü&A 1 Tarvo Orav 47 170
114 177 200,7 153,7 180,8 151,3 2 2 4

Aare Lõhmus 33 180
133 124 178,7 145,7





Lisaboonus 10











Võistkond 118 103
5 -57







Rupert Pääslane 54 95 121
115 164,3 110,3




Särts Reti Pääslane 70 111 84
77 160,7 90,7 154,5 104,0 2 0 2

Ahto Järvoja 70 99 91
143 181,0 111,0





Lisaboonus 8











Võistkond 202 -71 -5
-41







Jane Mets 20 154 200 159
191,0 171,0




Pärnu Linnavalitsus Meelis Kukk 64 120 134 124
190,0 126,0 187,3 160,8 1 2 3

Riho Alliksoo 4 173 194 189
189,3 185,3





Lisaboonus 18











Võistkond 106 -30 57 41







Võistkond Mängija hcp Profid Trimtex2 Matek Veikand Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Martin Lilleorg 57
118 119 81 163,0 106,0




Profid Juhan Soekõrv 42
221 155 156 219,3 177,3 194,7 152,3 1 2 3

Priit Kolumbus 28
195 187 139 201,7 173,7





Lisaboonus












Võistkond 127
86 48 -56







Riina Lõhmus 14 163
155 172 177,3 163,3




Trimtex2 Anny Drobet 69 108
118 105 179,3 110,3 173,4 136,7 1 1 2

Madli Keskoja 30 157
147 105 166,3 136,3





Lisaboonus 34











Võistkond 147 -86
17 -40







Margit Tamm 70 78 117
108 171,0 101,0




Matek Reet Massa 70 87 77
122 165,3 95,3 170,0 109,0
1 1

Nele Pruul 70 131 112
149 200,7 130,7





Lisaboonus 34











Võistkond 244 -48 -17
19







Andrus Sonts 46 114 154 128
178,0 132,0




Veikand Meelis Vallaste 58 140 120 165
199,7 141,7 176,4 128,4
2 2

Külli Loomets 70 113 103 119
181,7 111,7





Lisaboonus 18











Võistkond 192 56 40 -19







Võistkond Mängija hcp Ak Eventus OÜ Helter AS ÜLL Trimtex 1 Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Pavel Markov 61
173 144 124 208,0 147,0




Ak Eventus OÜ Jüri Karhu 30
111 118 156 158,3 128,3 174,3 141,8 3 2 5

Andrei Karhu 29
129 173 148 179,0 150,0





Lisaboonus 10











Võistkond 130
44 64 -8







Margus Mihkle 65 101
115 137 182,7 117,7




Helter AS Ilmar Arumäe 42 120
124 130 166,7 124,7 155,1 119,1 3 0 3

Angela Statsenko 19 134
107 104 134,0 115,0





Lisaboonus 18











Võistkond 144 -44
-105 -43







Martin Rotmeister 0 169 158
175 167,3 167,3




ÜLL Lauri Raadik 29 168 225
171 217,0 188,0 181,8 169,3 3 2 5

Ülle Kangur 13 114 162
182 165,7 152,7





Lisaboonus 8











Võistkond 50 -64 105
40







Helina Volgerad 41 133 136 135
175,7 134,7




Trimtex 1 Liis Berdaru 58 91 121 107
164,3 106,3 169,4 123,7 3 2 5

Elise Saarna 50 159 118 113
180,0 130,0





Lisaboonus 34











Võistkond 183 8 43 -40







Võistkond Mängija hcp Ü&A 2 Termopilt OÜ Veskisilla Bowling Stegerdon Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Mare Koel 51
117 99 101 156,7 105,7




Ü&A 2 Aavo Orav 53
130 150 159 199,3 146,3 169,2 126,2 3 3 6

Tanel Künnapas 50
122 123 135 176,7 126,7





Lisaboonus 18











Võistkond 172
8 10 33







Jüri Kodasma 70 117
91 104 174,0 104,0




Termopilt OÜ Edvi Maide 70 99
82 84 158,3 88,3 163,4 106,4 3 0 3

Leino Luusepp 70 89
170 122 197,0 127,0





Lisaboonus 18











Võistkond 228 -8
-87 -25







Alo Paumets 12 158 213
193 200,0 188,0




Veskisilla Bowling Karin Orgvee 29 143 158
169 185,7 156,7 193,8 175,3 2 2 4

Madis Tamm 15 159 213
172 196,3 181,3





Lisaboonus 18











Võistkond 74 -10 87
69







Veljo Miklas 31 158 144 125
173,3 142,3




Stegerdon Arved Rõõm 46 100 111 147
165,3 119,3 170,4 136,1 2 1 3

Ede Lensment 42 139 171 130
188,7 146,7





Lisaboonus 18











Võistkond 137 -33 25 -69







Võistkond Mängija hcp Nunnud Oktoberfest Hea Tegu Cramo Eesti Pärnu Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Riho Rüütel 32
178 216 180 223,3 191,3




Nunnud Triin Kenppi 55
120 124 148 185,7 130,7 192,9 159,1 4 3 7

Tauri Teevahi 30
156 147 163 185,3 155,3





Lisaboonus 18











Võistkond 135
61 22 77







Riho Narusk 30 166
159 164 193,0 163,0




Oktoberfest Taimar Lank 7 134
204 223 194,0 187,0 189,9 169,7 4 1 5

Raivo Tamm 34 147
159 171 193,0 159,0





Lisaboonus 10











Võistkond 81 -61
-25 160







Joosep Männik 55 140 129
146 193,3 138,3




Hea Tegu Andres Teetamm 44 149 146
165 197,3 153,3 191,2 156,2 4 1 5

Vallo-Andreas Hallik 31 171 213
147 208,0 177,0





Lisaboonus 10











Võistkond 140 -22 25
-4







Ranno Erm 40 125/TD> 95 152
164,0 124,0




Cramo Eesti Pärnu Aivo Matt 70 122 76 109
172,3 102,3 166,2 121,4 4 1 5

Priit Õispuu 59 123 129 162
197,0 138,0





Lisaboonus 10











Võistkond 179 -77 -160 4







Võistkond Mängija hcp Reldor Pärnu Vesi Audi Pärnu Pärnu Kiirabi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Piret Uibu 30
166 174 139 189,7 159,7




Reldor Silver Uibu 2
176 178 171 177,0 175,0 193,8 181,3 3 2 5

Rasmus Parts 0
233 236 159 209,3 209,3





Lisaboonus 18











Võistkond 50
11 55 -69







Aivar Lepassar 33 156
210 139 201,3 168,3




Pärnu Vesi Maris Mäll 54 105
128 122 172,3 118,3 195,0 163,0 3 1 4

Mati Juursalu 23 225
203 179 225,3 202,3





Lisaboonus 18











Võistkond 128 -11
61 -29







Aivar Mägi 53 114 146
109 176,0 123,0




Audi Pärnu Andres Kiiver 52 111 128
127 174,0 122,0 176,8 131,6 3 0 3

Jaak Puuraid 66 177 153
119 215,7 149,7





Lisaboonus 10











Võistkond 181 -55 -61
-41







Siim Jakobs 70 166 132 162
223,3 153,3




Pärnu Kiirabi Andrus Artma 49 144 148 139
192,7 143,7 184,2 149,4 3 3 6

Argo Hanson 20 139 178 137
171,3 151,3





Lisaboonus 0











Võistkond 139 69 29 41







Võistkond Mängija hcp Siidivennad Sindi Vesi Pärnu Sadam Hansavest Rental Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Reimo Piile 31
212 162 198 221,7 190,7




Siidivennad Raigo Piile 32
140 167 188 197,0 165,0 192,6 157,6 6 3 9

Hannes Alttoa 67
103 149 99 184,0 117,0





Lisaboonus 10











Võistkond 140
22 114 15







Raivo Sipelgas 16 147
152 162 169,7 153,7




Sindi Vesi Joosep Talviste 36 138
158 188 197,3 161,3 183,2 170,2 5 1 6

Toomas Talviste 0 236
183 168 195,7 195,7





Lisaboonus 0











Võistkond 52 -22
26 -43







Fredi Oks 39 86 107
143 151,0 112,0




Pärnu Sadam Terje Vilberg 66 134 112
116 186,7 120,7 160,7 114,4 5 1 6

Sander Kilk 62 99 115
118 172,7 110,7





Lisaboonus 18











Võistkond 185 -114 -26
6







Henri Meidla 70 103 171 139
207,7 137,7




Hansavest Rental Siim Talts 70 128 109 77
174,7 104,7 180,2 127,7 5 1 6

Ako Liloveer 70 169 123 130
210,7 140,7





Lisaboonus 0











Võistkond 210 -15 43 -6







Võistkond Mängija hcp Pärnu Laevatehas Nurme Turvas Automaailm Pärnu Perona BC Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaak Vapper 21
192 171 146 190,7 169,7




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0
205 224 235 221,3 221,3 201,9 196,1 4 3 6,5

Jaanus Jaanimägi 2
175 237 180 199,3 197,3





Lisaboonus 0











Võistkond 23
0 63 84







Peeter Laur 37 187
151 165 204,7 167,7




Nurme Turvas Gert Hirvela 70 148
148 150 218,7 148,7 189,6 153,6 4 2 5,5

Harlis Tammekivi 27 116
158 159 171,3 144,3





Lisaboonus 10











Võistkond 144 -0
89 -41







Madis Kraskov 25 135 121
114 148,3 123,3




Automaailm Pärnu Ahto Reilent 39 188 129
108 180,7 141,7 162,6 132,1 4 0 4

Kaupo Tammiste 48 147 140
107 179,3 131,3





Lisaboonus 10











Võistkond 122 -63 -89
-112







Tiit Valdaru 25 163 212 166
205,3 180,3




Perona BC Taimi Dreier 19 132 178 157
174,7 155,7 185,5 168,0 4 2 6

Eero Rändla 18 135 199 170
186,0 168,0





Lisaboonus 8











Võistkond 70 -84 41 112









www.peronabowling.ee