Võistkond Mängija hcp Cramo Eesti Pärnu Termopilt OÜ Profid Audi Pärnu Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ranno Erm 47
157 168 159 208,3 161,3




Cramo Eesti Pärnu Aivo Matt 69
67 83 99 152,0 83,0 167,5 122,8 5,0 0 5

Priit Õispuu 53
109 133 130 177,0 124,0





Lisaboonus 10











Võistkond 179
-52 -52 -9







Toomas Rähmonen 59 157
106 100 180,0 121,0




Termopilt OÜ Edvi Maide 70 83
104 70 155,7 85,7 162,0 111,0 5,0 2 7

Tõnu Tiit 57 120
129 130 183,3 126,3





Lisaboonus 18











Võistkond 204 52
-125 9







Martin Lilleorg 59 141 145
120 194,3 135,3




Profid Juhan Soekõrv 24 233 201
192 232,7 208,7 200,1 175,3 4,0 3 7

Priit Kolumbus 16 142 223
181 198,0 182,0





Lisaboonus 0











Võistkond 99 52 125
106







Aivar Mägi 50 149 93 102
164,7 114,7




Audi Pärnu Ailar Kängsepp 70 113 109 117
183,0 113,0 158,2 113,7 4,0 1 5

Jaak Puuraid 48 136 115 89
161,3 113,3





Lisaboonus 10











Võistkond 178 9 -9 -106







Võistkond Mängija hcp Helter AS Särts Veikand Matek Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Margus Mihkle 61
157 125 89 184,7 123,7




Helter AS Ilmar Arumäe 48
96 104 136 160,0 112,0 172,8 130,6 4,0 2 6

Angela Statsenko 42
149 145 174 198,0 156,0






18











Võistkond 169
46 26 -9







Rupert Pääslane 57 120
137 143 190,3 133,3




Särts Ülle Pääslane 70 85
86 70 150,3 80,3 165,3 116,0 3,0 2 5

Meelis Piiskop 52 123
148 132 186,3 134,3





Lisaboonus 18











Võistkond 197 -46
60 35







Andrus Sonts 46 113 109
97 152,3 106,3




Veikand Külli Loomets 70 92 109
118 176,3 106,3 157,8 112,3 3,0 0 3

Meelis Vallaste 48 130 108
135 172,3 124,3





Lisaboonus 18











Võistkond 182 -26 -60
-18







Margit Tamm 70 105 101 81
165,7 95,7




Matek Reet Massa 70 134 75 118
179,0 109,0 161,7 102,2 2,0 2 4

Nele Pruul 64 100 93 113
166,0 102,0





Lisaboonus 34











Võistkond 238 9 -35 18







Võistkond Mängija hcp Hea Tegu AK Eventus OÜ Trimtex1 Pärnu Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Joosep Männik 48
142 88 137 170,3 122,3




Hea Tegu Andres Teetamm 38
149 138 145 182,0 144,0 168,2 137,7 6,0 2 8

Vallo-Andreas Hallik 26
119 146 175 172,7 146,7





Lisaboonus 10











Võistkond 122
14 -35 40







Jüri Karhu 34 131
110 147 163,3 129,3




AK Eventus OÜ Pavel Markov 49 140
206 172 221,7 172,7 168,1 136,6 6,0 1 7

Andrei Karhu 33 121
141 61 140,7 107,7





Lisaboonus 10











Võistkond 126 -14
46 -79







Jaan Lehismets 56 120 105
101 164,7 108,7




Trimtex1 Helina Volgerad 44 129 168
149 192,7 148,7 164,8 121,3 6,0 1 7

Elise Saarna 48 106 90
124 154,7 106,7





Lisaboonus 26











Võistkond 174 35 -46
-29







Aivar Lepassar 29 174 176 175
204,0 175,0




Pärnu Vesi Maris Mäll 70 93 119 118
180,0 110,0 177,8 144,3 5,0 2 7

Mati Juursalu 17 138 156 150
165,0 148,0





Lisaboonus 18











Võistkond 134 -40 79 29







Võistkond Mängija hcp Stegerdon Trimtex2 Automaailm Pärnu Ü&A1 Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Väino Kruusma 44
114 136 120 167,3 123,3




Stegerdon Arved Rõõm 49
129 126 172 191,3 142,3 173,8 135,8 5,0 2 7

Ede Lensment 41
167 136 122 182,7 141,7





Lisaboonus 18











Võistkond 152
21 22 -57







Tanel Vassiljev 66 126
175 130 209,7 143,7




Trimtex2 Madli Keskoja 38 128
150 106 166,0 128,0 172,5 123,2 5,0 1 6

Anny Drobet 67 90
101 103 165,0 98,0





Lisaboonus 26











Võistkond 197 -21
29 -30







Madis Kraskov 36 136 168
159 190,3 154,3




Automaailm Pärnu Ahto Reilent 37 125 157
168 187,0 150,0 176,5 143,8 5,0 0 5

Kaupo Tammiste 48 136 138
107 175,0 127,0





Lisaboonus 10











Võistkond 131 -22 -29
-45







Veiko Orav 28 172 153 161
190,0 162,0




Ü&A1 Tarvo Orav 41 148 141 135
182,3 141,3 190,6 162,6 5,0 3 8

Aare Lõhmus 33 191 160 202
217,3 184,3





Lisaboonus 10











Võistkond 112 57 30 45







Võistkond Mängija hcp Sindi Vesi Oktoberfest Hansavest Rental Ü&A2 Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Raivo Sipelgas 20
162 132 137 163,7 143,7




Sindi Vesi Joosep Talviste 27
154 126 133 164,7 137,7 156,8 145,0 7,0 0 7

Toomas Talviste 0
161 166 134 153,7 153,7





Lisaboonus 0











Võistkond 47
-16 -76 -119







Riho Narusk 26 147
170 149 181,3 155,3




Oktoberfest Taimar Lank 3 177
166 184 178,7 175,7 179,6 162,1 7,0 2 9

Raivo Tamm 31 146
166 154 186,3 155,3





Lisaboonus 10











Võistkond 70 16
-48 23







Kai-Riin Karotam 65 123 155
129 200,7 135,7




Hansavest Rental Kristel Rääk 70 99 140
105 184,7 114,7 174,0 120,8 7,0 2 9

Henri Meidla 62 112 112
112 174,0 112,0





Lisaboonus 16











Võistkond 213 76 48
-13







Mare Koel 58 117 118 139
182,7 124,7




Ü&A2 Aavo Orav 47 130 132 131
178,0 131,0 172,1 129,9 7,0 2 9

Tanel Künnapas 46 154 115 133
180,0 134,0





Lisaboonus 18











Võistkond 169 119 -23 13







Võistkond Mängija hcp Nurme Turvas Pärnu Linnavalitsus Altia Eesti Pärnu Kiirabi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ain Hirvela 42
115 125 114 160,0 118,0




Nurme Turvas Gert Hirvela 29
141 126 161 171,7 142,7 152,9 125,9 6,5 0 6,5

Peeter Laur 27
128 114 109 144,0 117,0





Lisaboonus 10











Võistkond 108
-69 -93 -57







Jane Mets 24 163
160 159 184,7 160,7




Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 32 156
137 131 173,3 141,3 175,9 157,4 6,0 3 9

Riho Alliksoo 0 168
177 166 170,3 170,3





Lisaboonus 18











Võistkond 74 69
34 110







Urmas Hallik 53 130 136
148 191,0 138,0




Altia Eesti Andres Lelov 26 172 124
105 159,7 133,7 170,9 150,1 6,0 1 7

Ivar Tambre 4 181 171
184 182,7 178,7





Lisaboonus 0











Võistkond 83 93 -34
-6







Kristo Golov 53 134 86 105
161,3 108,3




Pärnu Kiirabi Andrus Artma 41 160 81 121
161,7 120,7 155,4 123,4 6,0 2 8

Argo Hanson 24 127 125 172
165,3 141,3





Lisaboonus 10











Võistkond 128 57 -110 6







Võistkond Mängija hcp Pärnu Laevatehas Nunnud Siidivennad Pärnu Sadam Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaak Vapper 12
160 200 192 196,0 184,0




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0
186 170 171 175,7 175,7 184,6 181,6 9,5 1 10,5

Jaanus Jaanimägi 0
189 188 178 185,0 185,0





Lisaboonus 0











Võistkond 12
-58 43 -24







Riho Rüütel 16 181
152 164 181,7 165,7




Nunnud Kristi Saar 37 147
108 124 163,3 126,3 172,7 149,4 9,0 2 11

Tauri Teevahi 22 184
151 134 178,3 156,3





Lisaboonus 18











Võistkond 93 58
24 -46







Reimo Piile 14 173 154
191 186,7 172,7




Siidivennad Raigo Piile 33 136 104
141 160,0 127,0 161,9 130,9 9,0 0 9

Hannes Alttoa 67 94 98
87 160,0 93,0





Lisaboonus 10











Võistkond 124 -43 -24
-13







Ahti Väljari 52 116 122 132
175,3 123,3




Pärnu Sadam Fredi Oks 51 148 142 100
181,0 130,0 173,6 129,9 9,0 3 12

Terje Vilberg 54 138 122 149
190,3 136,3





Lisaboonus 18











Võistkond 175 24 46 13







Võistkond Mängija hcp ÜLL Perona BC Reldor Veskisilla Bowling Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Lauri Raadik 18
144 166 175 179,7 161,7




ÜLL Martin Rotmeister 2
148 156 142 150,7 148,7 158,0 153,0 8,0 0 8

Risto Hanson 0
135 138 173 148,7 148,7





Lisaboonus 0











Võistkond 20
-88 -111 -64







Tiit Valdaru 22 176
189 158 196,3 174,3




Perona BC Taimi Dreier 22 121
162 168 172,3 150,3 188,6 171,3 8,0 2 10

Eero Rändla 17 169
200 199 206,3 189,3





Lisaboonus 8











Võistkond 69 88
16 -3







Piret Uibu 35 156 191
128 193,3 158,3




Reldor Silver Uibu 0 180 171
203 184,7 184,7 198,0 184,8 7,0 2 9

Rasmus Parts 0 202 189
243 211,3 211,3





Lisaboonus 18











Võistkond 53 111 -16
74







Karin Orgvee 27 138 172 161
184,0 157,0




Veskisilla Bowling Jaan Kirsipuu 20 212 199 169
213,3 193,3 185,4 166,9 7,0 2 9

Madis Tamm 9 150 152 149
159,3 150,3





Lisaboonus 18











Võistkond 74 64 3 -74









www.peronabowling.ee