Võistkond Mängija hcp Trimtex2 Helter AS Automaailm Pärnu Audi Pärnu Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Tanel Vassiljev 59
123 95 139 178,0 119,0




Trimtex2 Anny Drobet 69
119 110 87 174,3 105,3 173,0 131,0 6,0 1 7

Riina Lõhmus 14
207 166 133 182,7 168,7





Lisaboonus 26











Võistkond 168
-5 38 -38







Margus Mihkle 59 154
116 104 183,7 124,7




Helter AS Ilmar Arumäe 51 176
166 125 206,7 155,7 186,5 144,8 6,0 2 8

Angela Statsenkto 39 125
176 161 193,0 154,0





Lisaboonus 18











Võistkond 167 5
118 -64







Madis Kraskov 34 122 140
139 167,7 133,7




Automaailm Pärnu Maris Allik 70 92 91
105 166,0 96,0 158,9 116,4 5,0 1 6

Kaupo Tammiste 48 117 106
136 167,7 119,7





Lisaboonus 18











Võistkond 170 -38 -118
30







Aivar Mägi 52 105 162 117
180,0 128,0




Audi Pärnu Jaak Puuraid 52 114 147 116
177,7 125,7 178,6 145,9 5,0 2 7

Moonika Tamson 19 215 181 156
203,0 184,0





Lisaboonus 8











Võistkond 131 38 64 -30







Võistkond Mängija hcp Cramo Eesti Pärnu Särts Matek Veikand Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ranno Erm 42
152 138 98 171,3 129,3




Cramo Eesti Pärnu Aivo Matt 70
110 87 108 171,7 101,7 161,2 117,4 5,0 2 7

Priit Õispuu 53
97 117 150 174,3 121,3





Lisaboonus 10











Võistkond 175
1 -28 14







Rupert Pääslane 54 131
145 102 180,0 126,0




Särts Meelis Piiskop 50 123
96 115 161,3 111,3 156,1 108,1 5,0 0 5

Ülle Pääslane 70 87
87 87 157,0 87,0





Lisaboonus 18











Võistkond 192 -1
-71 -104







Gennadi Prussakov 70 109 122
108 183,0 113,0




Matek Nele Pruul 65 109 124
122 183,3 118,3 169,8 112,0 4,0 3 7

Margit Tamm 70 96 114
104 174,7 104,7





Lisaboonus 26











Võistkond 231 28 71
16







Tiia Tonna 70 76 110 129
175,0 105,0




Veikand Külli Loomets 69 119 132 87
181,7 112,7 167,2 113,4 3,0 1 4

Meelis Vallaste 50 107 143 118
172,7 122,7





Lisaboonus 26











Võistkond 215 -14 104 -16







Võistkond Mängija hcp Sindi Vesi Altia Eesti Pärnu Vesi Stegerdon Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Raivo Sipelgas 24
153 119 147 163,7 139,7




Sindi Vesi Toomas Talviste 0
170 157 169 165,3 165,3 166,2 152,7 7,0 0 7

Joosep Talviste 30
153 153 153 183,0 153,0





Lisaboonus 0











Võistkond 54
-86 -145 -1







Urmas Hallik 51 160
158 135 202,0 151,0




Altia Eesti Andres Lelov 30 148
209 146 197,7 167,7 193,8 172,3 7,0 3 10

Ivar Tambre 5 222
178 195 203,3 198,3





Lisaboonus 0











Võistkond 86 86
95 55







Meelis Martin 52 128 126
85 165,0 113,0




Pärnu Vesi Maris Mäll 58 165 128
100 189,0 131,0 169,3 132,3 7,0 1 8

Mati Juursalu 20 187 134
138 173,0 153,0





Lisaboonus 18











Võistkond 148 145 -95
-89







Väino Kruusma 46 137 92 148
171,7 125,7




Stegerdon Arved Rõõm 47 105 117 135
166,0 119,0 164,1 126,1 7,0 2 9

Ede Lensment 41 130 146 125
174,7 133,7





Lisaboonus 18











Võistkond 152 1 -55 89







Võistkond Mängija hcp AK Eventus OÜ Trimtex1 Termopilt OÜ Nurme Turvas Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Andrei Karhu 40
124 126 170 180,0 140,0




AK Eventus OÜ Pavel Markov 42
117 119 122 161,3 119,3 168,8 136,6 7,0 1 8

Jüri Karhu 37
134 158 159 187,3 150,3





Lisaboonus 10











Võistkond 129
-40 -18 55







Jaan Lehismets 59 114
117 142 183,3 124,3




Trimtex1 Liis Berdaru 62 121
149 139 198,3 136,3 173,9 124,1 7,0 3 10

Elise Saarna 52 110
108 117 163,7 111,7





Lisaboonus 26











Võistkond 199 40
41 42







Tõnu Tiit 56 136 152
97 184,3 128,3




Termopilt OÜ Edvi Maide 70 77 71
80 146,0 76,0 156,8 101,3 7,0 2 9

Signe Rähmonen 70 115 87
97 169,7 99,7





Lisaboonus 26











Võistkond 222 18 -41
45







Margus Sõber 27 132 121 121
151,7 124,7




Nurme Turvas Harlis Tammekivi 30 132 161 141
174,7 144,7 161,9 137,1 6,5 0 6,5

Gert Hirvela 32 162 174 90
174,0 142,0





Lisaboonus 10











Võistkond 99 -55 -42 -45







Võistkond Mängija hcp Siidivennad Hansavest Rental Ü&A2 ÜLL Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Reimo Piile 14
223 188 124 192,3 178,3




Siidivennad Raigo Piile 37
147 147 153 186,0 149,0 176,6 144,1 9,0 2 11

Hannes Alttoa 69
123 99 93 174,0 105,0





Lisaboonus 10











Võistkond 130
127 68 -63







Henri Meidla 62 108
91 89 158,0 96,0




Hansavest Rental Jüri Pilt 31 129
137 117 158,7 127,7 154,1 117,3 9,0 0 9

Kristjan Rähn 44 112
158 115 172,3 128,3





Lisaboonus 10











Võistkond 147 -127
-29 -114







Mare Koel 57 116 140
108 178,3 121,3




Ü&A2 Aavo Orav 47 96 147
105 163,0 116,0 163,0 121,0 9,0 1 10

Tanel Künnapas 46 116 107
154 171,7 125,7





Lisaboonus 18











Võistkond 168 -68 29
-87







Martin Rotmeister 9 202 185 183
199,0 190,0




ÜLL Lauri Raadik 19 143 179 221
200,0 181,0 193,8 186,3 8,0 3 11

Risto Hanson 2 188 188 188
190,0 188,0





Lisaboonus 0











Võistkond 30 63 114 87







Võistkond Mängija hcp Hea Tegu Ü&A1 Pärnu Kiirabi Profid Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Joosep Männik 49
128 116 118 169,7 120,7




Hea Tegu Andres Teetamm 38
130 133 129 168,7 130,7 160,9 129,7 8,0 1 9

Vallo-Andreas Hallik 28
127 141 145 165,7 137,7





Lisaboonus 10











Võistkond 125
-103 -73 20







Veiko Orav 27 160
172 170 194,3 167,3




Ü&A1 Tarvo Orav 40 147
99 111 159,0 119,0 185,1 158,9 8,0 2 10

Aare Lõhmus 28 201
184 186 218,3 190,3





Lisaboonus 10











Võistkond 105 103
-4 79







Kristo Golov 56 132 121
128 183,0 127,0




Pärnu Kiirabi Andrus Artma 44 153 149
201 211,7 167,7 183,7 149,2 8,0 3 11

Argo Hanson 28 165 156
138 181,0 153,0





Lisaboonus 10











Võistkond 138 73 4
57







Martin Lilleorg 56 109 130 176
194,3 138,3




Profid Juhan Soekõrv 16 184 144 150
175,3 159,3 163,7 142,2 7,0 0 7

Priit Kolumbus 14 118 133 136
143,0 129,0





Lisaboonus 0











Võistkond 86 -20 -79 -57







Võistkond Mängija hcp Pärnu Sadam Nunnud Pärnu Laevatehas Perona BC Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ahti Väljari 53
115 143 127 181,3 128,3




Pärnu Sadam Margus Rahula 41
145 129 102 166,3 125,3 161,8 121,0 12,0 2 14

Terje Vilberg 51
112 87 129 160,3 109,3





Lisaboonus 18











Võistkond 163
14 16 -71







Tauri Teevahi 23 140
196 177 194,0 171,0




Nunnud Kristi Saar 42 128
190 130 191,3 149,3 185,4 160,4 11,0 0 11

Riho Rüütel 17 153
162 168 178,0 161,0





Lisaboonus 18











Võistkond 100 -14
-28 -52







Jaak Vapper 11 154 185
179 183,7 172,7




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 214 232
236 227,3 227,3 194,9 192,1 10,5 2 12,5

Jaanus Jaanimägi 0 127 248
154 176,3 176,3





Lisaboonus 0











Võistkond 11 -16 28
12







Tiit Valdaru 20 162 166 140
176,0 156,0




Perona BC Taimi Dreier 24 199 205 202
226,0 202,0 193,1 176,6 10,0 2 12

Eero Rändla 14 165 190 160
185,7 171,7





Lisaboonus 8











Võistkond 66 71 52 -12







Võistkond Mängija hcp Reldor Veskisilla Bowling Pärnu Linnavalitsus Oktoberfest Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Piret Uibu 32
152 117 121 162,0 130,0




Reldor Silver Uibu 1
197 236 189 208,3 207,3 186,3 173,6 9,0 1 10

Rasmus Parts 0
161 205 184 183,3 183,3





Lisaboonus 18











Võistkond 51
-37 96 -5







Karin Orgvee 27 167
142 137 175,7 148,7




Veskisilla Bowling Jaan Kirsipuu 14 221
185 163 203,7 189,7 193,4 175,1 9,0 3 12

Madis Tamm 14 137
221 203 201,0 187,0





Lisaboonus 18











Võistkond 73 37
41 90







Jane Mets 24 136 182
155 181,7 157,7




Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 34 141 155
160 186,0 152,0 181,3 162,3 9,0 1 10

Riho Alliksoo 0 160 167
205 177,3 177,3





Lisaboonus 18











Võistkond 76 -96 -41
41







Riho Narusk 27 154 153 187
191,7 164,7




Oktoberfest Taimar Lank 5 174 159 157
168,3 163,3 170,8 152,8 9,0 1 10

Raivo Tamm 30 150 102 139
160,3 130,3





Lisaboonus 10











Võistkond 72 5 -90 -41









www.peronabowling.ee