Individuaalne KOKKU

Naised (min 4 etappi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Riina Lõhmus Hobby 5 12 184,7 152,3 192,0 168,7
178,3 175,2 187,2 12
2 Ülle Kangur Hobby 5 10 184,0 181,0 170,3
173,0 176,0 176,9 186,9 11
3 Jane Mets Pärnu Linnavalitsus 6 28 160,3 143,7 131,3 166,3 171,0 180,3 158,8 186,8 25
4 Taimi Dreier Perona BC 5 17 178,3 150,7 184,3 178,0 152,3
168,7 185,7 17
5 Piret Uibu Reldor 6 28 148,0 137,3 168,3 156,0 164,7 170,7 157,5 185,5 26
6 Ede Lensment Stegerdon 6 34 142,7 147,7 154,0 149,0 146,3 147,3 147,8 181,8 34
7 Angela Statsenko Helter 6 34 152,7 136,3 152,3 161,0 137,3 135,0 145,8 179,8 35
8 Evelin Riis Sindi Vesi 4 39 147,7 140,3 136,3

135,3 139,9 178,9 40
9 Liina Rohi Bruno Pallid 6 40 138,7 138,0 154,7 125,3 143,3 133,0 138,8 178,8 41
10 Katri Rünkjanen Sauga Vald 6 36 160,0 154,7 123,3 138,0 150,0 130,7 142,8 178,8 38
11 Liis Berdaru Trimtex 6 58 105,3 106,0 122,3 127,0 126,6 133,3 120,1 178,1 56
12 Kristel Rääk Top Secret 6 66 102,3 102,3 102,7 120,7 108,7 135,3 112,0 178,0 62
13 Kai-Riin Karotam Top Secret 6 56 104,3 120,3 118,0 127,0 131,0 127,7 121,4 177,4 55
14 Triin Kenppi Nunnud 5 50 121,0 134,3 130,7 122,0 124,7
126,5 176,5 51
15 Mare Koel Ü & A 1 5 41 123,3 137,7 140,7 151,0 124,3
135,4 176,4 44
16 Mirjam Lank Mirjam 6 45 157,7 146,7 136,3 114,7 113,3 116,7 130,9 175,9 47
17 Maris Mäll Pärnu Vesi 6 54 120,3 132,3 107,0 136,7 114,7 120,3 121,9 175,9 54
18 Gerli Kodasma Top Secret 5 57 124,7 109,3 121,7 122,7 113,7
118,4 175,4 57
19 Mariel Uibu Kaks ja pool 5 60 94,5 112,3
131,7 119,7 104,0 112,4 172,4 62
20 Tenel Koppel Katusemeister OÜ 6 70 77,3 84,3 112,0 113,3 96,3 107,3 98,4 168,4 70
21 Liis Artel Trimtex 6 70 83,3 90,3 100,0 93,3 89,7 90,0 91,1 161,1 70
22 Ülle Pääslane Särts 5 70 79,7 95,3 85,7 98,0 73,7
86,5 156,5 70

Mehed (min 4 etappi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Jaanus Jaanimägi Pärnu Laevatehas 6 0 241,0 186,3 202,7 175,7 225,0 222,0 208,8 208,8 0
2 Hardi Dreier Pärnu Laevatehas 6 0 186,0 205,3 232,0 193,0 200,0 216,0 205,4 205,4 0
3 Taimar Lank Hell Pall 5 0 222,3 183,3
197,7 178,7 236,0 203,6 203,6 0
4 Silver Uibu Reldor 5 0 189,0
205,3 227,3 170,7 214,0 201,3 201,3 0
5 Rasmus Parts Reldor 5 0 206,7 185,3
227,7 187,7 187,7 199,0 199,0 0
6 Risto Hanson Pärnu Kiirabi 5 6 194,3
198,0 178,0 159,7 213,3 188,7 194,7 1
7 Tauri Teevahi Nunnud 6 17 148,7 138,3 176,7 217,3 165,0 212,0 176,3 193,3 11
8 Riho Alliksoo Pärnu Linnavalitsus 5 8
187,3 198,7 160,7 215,7 162,3 184,9 192,9 4
9 Anti Salf Kaks ja pool 6 15 173,0 180,3 189,7 160,3 152,3 196,0 175,3 190,3 12
10 Veiko Orav Ü & A 2 6 22 163,0 142,0 173,3 163,0 173,7 192,7 168,0 190,0 18
11 Riho Rüütel Nunnud 6 20 136,3 163,3 174,0 171,0 181,0 193,7 169,9 189,9 16
12 Eero Rändla Perona BC 5 7 172,7 166,7 214,3
169,7 181,0 180,9 187,9 7
13 Argo Hanson Pärnu Kiirabi 5 43 146,0 144,7 113,7
138,3 177,7 144,1 187,1 37
14 Ago Randorg Hobby 5 27 172,7 173,3
128,3 152,0 171,7 159,6 186,6 24
15 Vallo-Andreas Hallik Hea Tegu 6 33 159,3 135,3 135,0 165,7 148,0 177,7 153,5 186,5 29
16 Andrus Allik Decora 4 23 168,3 166,6
148,7 170,0
163,4 186,4 21
17 Raivo Tamm Hell Pall 6 19 148,7 159,3 179,0 177,3 169,3 169,7 167,2 186,2 18
18 Siim Jakobs AS Pajo 6 19 166,7 185,7 174,7 163,0 140,3 172,0 167,1 186,1 18
19 Janar Kurm Stegerdon 5 26 159,3 158,0
144,3 168,0 170,0 159,9 185,9 24
20 Joosep Talviste Sindi Vesi 5 33 148,3 169,3 132,7 143,7 166,3
152,1 185,1 30
21 Mati Juursalu Pärnu Vesi 6 22 150,7 168,0 210,3 136,7 149,0 163,3 163,0 185,0 22
22 Madis Kraskov Automaailm Pärnu 6 45 123,7 132,3 135,3 148,0 130,7 170,0 140,0 185,0 40
23 Sander Holberg Kaks ja pool 6 33 154,5 129,7 143,7 156,0 159,3 168,0 151,9 184,9 31
24 Juhan Soekõrv Profid 6 17 166,0 142,3 176,3 180,0 177,3 165,0 167,8 184,8 18
25 Tarmo Tappo Kanpol 6 29 152,0 146,7 152,7 151,7 166,7 164,3 155,7 184,7 27
26 Aare Lõhmus Ü & A 2 5 14 172,7 163,7 188,0 164,7
163,0 170,4 184,4 16
27 Tarvo Orav Ü & A 2 6 32 144,0 154,3 137,3 156,7 159,7 161,0 152,2 184,2 30
28 Arvo Mere Decora 5 26
145,3 155,0 185,3 144,3 159,3 157,8 183,8 26
29 Jüri Karhu AK Eventus 6 21 151,0 153,7 181,0 176,3 153,7 161,0 162,8 183,8 22
30 Andres Lelov Kanpol 6 29 165,0 154,0 151,7 143,3 157,7 156,7 154,7 183,7 28
31 Jaak Vapper Pärnu Laevatehas 6 13 186,7 173,7 170,3 170,7 168,7 153,0 170,5 183,5 16
32 Taavi Allsalu Mirjam 6 45 119,0 119,3 156,7 125,3 151,0 159,3 138,4 183,4 41
33 Pavel Markov AK Eventus 4 42 144,3
143,0
124,7 153,7 141,4 183,4 39
34 Andrei Karhu AK Eventus 6 38 120,7 137,7 160,0 143,3 149,7 159,7 145,2 183,2 36
35 Karl Meiner Mirjam 5 17 163,7 178,0 171,0 161,7 156,3
166,1 183,1 19
36 Arvi Särkinen Cramo Estonia 6 37 139,0 147,7 132,0 150,7 152,0 151,7 145,5 182,5 36
37 Toomas Kivimägi Pärnu Linnavalitsus 4 38 140,7 140,0 148,3 148,3

144,3 182,3 37
38 Tiit Valdaru Perona BC 4 16 168,3 180,0 161,7 154,0

166,0 182,0 19
39 Aavo Orav Ü & A 1 6 40 139,3 166,0 136,7 128,3 132,0 149,3 141,9 181,9 38
40 Verner Stolts Sauga Vald 4 43 138,7 127,0
144,3
145,3 138,8 181,8 41
41 Ardo Lünekund Puurkaevumeistrid 5 56 125,0 123,0
114,7 118,3 147,3 125,7 181,7 51
42 Aare Arva EurostAuto 4 41
145,7
130,3 138,7 147,0 140,4 181,4 40
43 Tanel Rämson Katusemeister OÜ 5 42 111,3 142,3
153,0 145,7 142,3 138,9 180,9 41
44 Ilmar Arumäe Helter 6 48 128,3 123,0 125,3 138,3 137,7 141,0 132,3 180,3 46
45 Kaupo Tammiste Automaailm Pärnu 6 50 109,7 145,0 130,0 130,0 123,0 143,3 130,2 180,2 48
46 Toomas Talviste Sindi Vesi 4 10 184,0 189,7
160,0 146,7
170,1 180,1 16
47 Andres Teetamm Hea Tegu 6 48 117,3 136,7 131,0 127,3 139,7 139,7 132,0 180,0 46
48 Riho Narusk Hell Pall 4 41 144,3 134,7 138,3

137,0 138,6 179,6 41
49 Marek Sild Arturi Köögid 5 33 149,5 131,7 163,7 148,7 139,3
146,6 179,6 35
50 Rupert Pääslane Särts 6 46 132,7 133,3 111,3 130,0 153,3 140,7 133,5 179,5 45
51 Andrus Artma Pärnu Kiirabi 6 39 144,3 131,3 158,0 127,7 142,0 137,3 140,1 179,1 40
52 Meelis Piiskop Särts 6 49 134,0 121,7 132,7 120,7 135,3 135,7 130,0 179,0 48
53 Tanel Künnapas Ü & A 1 6 50 126,7 130,7 135,7 120,0 124,3 136,3 128,9 178,9 49
54 Toomas Kalju EurostAuto Pärnu 5 41 134,3 136,3 138,7 143,7 135,7
137,7 178,7 42
55 Aivar Vihmoja Nurme Teed 4 44

131,7 139,3 132,3 135,0 134,6 178,6 44
56 Elar Tohv Savirehvid 6 59 101,3 101,3 121,0 122,0 137,7 132,3 119,3 178,3 57
57 Jaak Puuraid Audi Pärnu 6 44 113,3 136,0 153,7 134,7 135,3 130,7 134,0 178,0 45
58 Priit Õispuu Cramo Estonia 5 44 134,7 124,3 134,7 147,7 128,0
133,9 177,9 45
59 Risto Kommer Savirehvid 5 62 110,3 113,3
102,7 126,0 126,7 115,8 177,8 59
60 Ranno Erm Cramo Estonia 6 48 133,3 125,0 132,7 130,7 130,7 126,0 129,7 177,7 48
61 Jaan Stolts Sauga Vald 5 44
128,3 138,7 136,7 138,0 126,7 133,7 177,7 45
62 Ivar Kink Decora 5 35 139,7
139,3 149,0 154,7 130,7 142,7 177,7 38
63 Marko Õismaa Bruno Pallid 5 53
128,3 126,3 128,3 110,0 130,0 124,6 177,6 52
64 Martin Lilleorg Profid 6 58 99,3 118,0 124,7 135,0 112,0 127,7 119,5 177,5 56
65 Tõnis Lääne Decora 4 37 141,3 146,0 144,7

127,3 139,8 176,8 40
66 Margus Mihkle Helter 6 54 128,0 117,7 143,0 118,7 104,3 122,3 122,3 176,3 54
67 Olavi Talu Savirehvid 5 61 118,0 128,3 116,3 91,7 122,0
115,3 176,3 60
68 Ahto Reilent Automaailm Pärnu 5 40 115,3 164,0
157,7 123,3 119,7 136,0 176,0 43
69 Erik Janop Katusemeister OÜ 5 40 147,0 147,7 141,7
122,7 119,7 135,8 175,8 43
70 Targo Taggo Trimtex 5 56 115,3 127,7 130,3 106,3
118,0 119,5 175,5 56
71 Aivar Mägi Audi Pärnu 6 56 128,7 116,0 126,7 125,3 105,3 115,0 119,5 175,5 56
72 Joosep Männik Hea Tegu 5 51 142,7 122,0 128,7 111,7 114,7
123,9 174,9 53
73 Siim Samarin Puurkaevumeistrid 4 53 142,7 116,0 113,7
112,3
121,2 174,2 55
74 Ailar Kängsepp Audi Pärnu 5 65 113,7 114,7
100,0 109,0 102,3 107,9 172,9 66
75 Oliver Päit Nurme Teed 4 48
115,3 124,3 149,7 107,7
124,3 172,3 53
76 Evari Tsetsin Arturi Köögid 5 63 125,5 101,3 107,7 110,0 93,3
107,6 170,6 66

Naised (alla 4 etapi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Margit Peedu Hell Pall 1 70


130,0

130,0 200,0 48
2 Kristi Saar Nunnud 1 54




135,7 135,7 189,7 43
3 Elise Saarna Trimtex 1 57



125,7
125,7 182,7 51
4 Kadri Sutt Arturi Köögid 2 70


100,3 123,3
111,8 181,8 63
5 Kristi Saaremets Arturi Köögid 3 67 105,0
108,3

123,7 112,3 179,3 62
6 Birgit Reidma Profid 1 50

127,0


127,0 177,0 50
7 Ülle Orav Ü & A 2 1 46



130,0
130,0 176,0 48
8 Anne-Krõõt Pikson AS Pajo 1 61

113,3


113,3 174,3 61
9 Kädi Spiegelberg Puurkaevumeistrid 3 65 117,3 93,3 115,0


108,5 173,5 65
10 Kätlin Rost Bruno Pallid 2 63



111,0 109,7 110,4 173,4 64
11 Maris Filippov Pärnu Kiirabi 1 66 107,0




107,0 173,0 66
12 Merilin Meinson Bruno Pallid 1 70

85,7


85,7 171,3 70
13 Ave Rannak Kanpol 1 70 93,0




93,0 163,0 70
14 Annika Safronov AS Pajo 3 70 81,3 94,3 95,3


90,3 160,3 70
15 Kristi Kõrboja-Hallik Hea Tegu 1 70




90,0 90,0 160,0 70
16 Kätlin Luhaäär Hell Pall 1 70



86,3
86,3 156,3 70
17 Doris Tõniste Pärnu Kiirabi 1 70


84,0

84,0 154,0 70
18 Sirle Annusver Arturi Köögid 1 70




72,0 72,0 142,0 70
19 Heli Tamm Kanpol 1 70

70,7


70,7 141,3 70
20 Egle Pärn Arturi Köögid 1 70 55,5




55,5 125,5 70
Mehed (alla 4 etapi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Andres Aidla Nurme Teed 2 60


157,7
137,0 147,3 207,3 34
2 Priit Kolumbus Profid 3 30 148,0


157,3 217,3 174,2 204,2 13
3 Aivar Allikivi Perona BC 1 70




132,0 132,0 202,0 46
4 Rainer Rits Nurme Teed 1 70




128,7 128,7 198,7 49
5 Eiko Pikkur Katusemeister OÜ 1 67


130,7

130,7 197,7 47
6 Jaanus Mölder Stegerdon 1 70




127,3 127,3 197,3 50
7 Viktor Saaremets Arturi Köögid 1 70




127,0 127,0 197,0 50
8 Väino Kruusma Stegerdon 1 51



143,7
143,7 194,7 37
9 Andres Rattur Kanpol 3 32
148,3
150,7 171,7
156,9 188,9 26
10 Aleksandr Andrejev AS Pajo 3 63 122,3 100,3


150,3 124,3 187,3 53
11 Veljo Miklas Stegerdon 1 19

166,3


166,3 185,3 19
12 Janno Stolts Sauga Vald 1 18 167,0


169,0
167,1 185,1 18
13 Are Hein AS Pajo 1 70



115,0
115,0 185,0 60
14 Ivar Tambre Hobby 3 4

186,7 182,3 172,3
180,4 184,4 8
15 Peeter Kurm Puurkaevumeistrid 1 70


114,3

114,3 184,3 61
16 Henry Hoolma AS Pajo 3 23


148,3 173,3 161,3 161,0 184,0 23
17 Kristo Ponn Sauga Vald 1 29

153,7


153,7 182,7 29
18 Timo Vahtramäe Puurkaevumeistrid 1 70




112,7 112,7 182,7 62
19 Raivo Sipelgas Sindi Vesi 3 27


167,0 146,3 149,3 154,2 181,2 29
20 Rigaldo Teng Profid 1 39
141,7



141,7 180,7 39
21 Andres Kiiver Audi Pärnu 1 35

145,7


145,7 180,7 35
22 Sven Nõmm Bruno Pallid 1 42 138,0




138,0 180,0 42
23 Markko Pikkur Katusemeister OÜ 1 45

134,3


134,3 179,3 45
24 Kaijo Killing Puurkaevumeistrid 1 45

134,0


134,0 179,0 45
25 Kalver Tammik Pärnu Vesi 2 50 127,3



129,7 128,5 178,5 49
26 Even Grube Bruno Pallid 1 49 128,7




128,7 177,7 49
27 Tarmo Lautri EurostAuto Pärnu 1 51 126,7




126,7 177,7 51
28 Raido Peit Stegerdon 1 49

128,3


128,3 177,3 49
29 Arved Rõõm Stegerdon 2 53 127,0 120,7



123,9 176,9 53
30 Riho Heldja EurostAuto Pärnu 2 66


107,3 114,3
110,8 176,8 63
31 Aivar Naaber EurostAuto Pärnu 3 65 119,7 99,0


116,0 111,6 176,6 63
32 Meelis Hunt Nurme Teed 1 54
122,0



122,0 176,0 54
33 Aivar Lepassar Pärnu Vesi 3 31

172,3 131,3 131,0
144,9 175,9 36
34 Andrus Aidla Nurme Teed 2 61

113,3
115,7
114,5 175,5 60
35 Ivo Teedla Bruno Pallid 2 64
110,3
110,7

110,5 174,5 64
36 Sven Vahtramäe Puurkaevumeistrid 3 57


132,0 106,3 114,0 117,4 174,4 58
37 Peeter Ilves Automaailm Pärnu 1 65

109,3


109,3 174,3 65
38 Marek Mäesalu AS Pajo 1 70


101,0

101,0 171,0 70
39 Meelis Kukk Pärnu Linnavalitsus 2 58 104,3


121,0
112,7 170,7 62
40 Marek Praun Stegerdon 1 70


98,3

98,3 168,3 70
41 Siim Tsebotnikov Savirehvid 2 70

95,0

97,7 96,4 166,4 70
42 Jevgeni Puzõnja Nurme Teed 1 70
96,3



96,3 166,3 70
43 Kaivo Kallas EurostAuto Pärnu 1 70

87,0


87,0 157,0 70
44 Rauno Rändla Perona BC 1 52



96,7
96,7 148,7 70
45 Ken-Kaarel Külaots EurostAuto Pärnu 1 70

57,0


57,0 127,0 70
















www.peronabowling.ee