2. etapp

Võistkond Mängija hcp Savirehvid Nunnud Automaailm Pärnu Nurme Teed Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Risto Kommer 64
123 95 122 177,3 113,3




Savirehvid Elar Tohv 70
82 123 99 171,3 101,3 164,8 114,3
0 0

Olavi Talu 58
124 131 130 186,3 128,3





Lisaboonus 10











Võistkond 202
-19 -62 -4







Riho Rüütel 43 149
184 157 206,3 163,3




Nunnud Triin Kenppi 55 130
158 115 189,3 134,3 182,6 145,3
3 3

Tauri Teevahi 33 122
147 146 171,3 138,3





Lisaboonus 18











Võistkond 149 19
21 16







Kaupo Tammiste 64 117 148
170 209,0 145,0




Automaailm Pärnu Ahto Reilent 60 176 156
160 224,0 164,0 193,9 147,1
2 2

Madis Kraskov 53 133 126
138 185,3 132,3





Lisaboonus 10











Võistkond 187 62 -21
102







Oliver Päit 70 119 114 113
185,3 115,3




Nurme Teed Meelis Hunt 70 139 113 114
192,0 122,0 166,2 111,2
1 1

Jevgeni Puzõnja 70 79 104 106
166,3 96,3





Lisaboonus 10











Võistkond 220 4 -16 -102







Võistkond Mängija hcp Trimtex Pärnu Kiirabi Pärnu Linnavalitsus Profid Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Liis Berdaru 68
97 99 122 174,0 106,0




Trimtex Liis Artel 70
88 102 81 160,3 90,3 164,0 108,0 1 0 1

Targo Taggo 60
117 128 138 187,7 127,7





Lisaboonus 26











Võistkond 224
-44 -3 -11







Andrus Artma 37 156
137 101 168,3 131,3




Pärnu Kiirabi Maris Filippov 70 99
112 110 177,0 107,0 167,7 127,7
1 1

Argo Hanson 35 155
135 144 179,7 144,7





Lisaboonus 18











Võistkond 160 44
-30 -6







Toomas Kivimägi 39 157 125
138 179,0 140,0




Pärnu Linnavalitsus Jane Mets 24 135 149
147 167,7 143,7 180,3 157,0
3 3

Riho Alliksoo 12 171 207
184 199,3 187,3





Lisaboonus 18











Võistkond 93 3 30
30







Martin Lilleorg 70 107 124 123
188,0 118,0




Profid Juhan Soekõrv 19 174 125 128
161,3 142,3 169,3 134,0
2 2

Rigaldo Teng 52 154 131 140
193,7 141,7





Lisaboonus 0











Võistkond 141 11 6 -30







Võistkond Mängija hcp Puurkaevumeistrid Ü & A 1 Mirjam Audi Pärnu Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ardo Lünekund 52
145 130 94 175,0 123,0




Puurkaevumeistrid Siim Samarin 38
103 136 109 154,0 116,0 149,8 110,8 1 0 1

Kädi Spiegelberg 58
83 115 82 151,3 93,3





Lisaboonus 8











Võistkond 156
-142 -16 -107







Mare Koel 53 131
128 154 190,7 137,7




Ü & A 1 Aavo Orav 41 191
177 130 207,0 166,0 185,5 144,8 1 3 4

Tanel Künnapas 51 144
105 143 181,7 130,7





Lisaboonus 18











Võistkond 163 142
2 4







Taavi Allsalu 57 117 139
102 176,3 119,3




Mirjam Mirjam Lank 26 150 144
146 172,7 146,7 176,0 148,0 1 2 3

Karl Meiner 21 174 176
184 199,0 178,0





Lisaboonus 8











Võistkond 112 16 -2
35







Aivar Mägi 49 100 130 118
165,0 116,0




Audi Pärnu Ailar Kängsepp 61 129 118 97
175,7 114,7 167,5 122,2 1 1 2

Jaak Puuraid 61 138 157 113
197,0 136,0





Lisaboonus 10











Võistkond 181 107 -4 -35







Võistkond Mängija hcp Kaks ja pool Katusemeister OÜ Top Secret Särts Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Mariel Uibu 70
112 106 119 182,3 112,3




Kaks ja pool Sander Holberg 28
111 133 145 157,7 129,7 170,8 140,8 1 1 2

Anti Salf 14
164 167 210 194,3 180,3





Lisaboonus 8











Võistkond 120
-57 -26 95







Tanel Rämson 63 148
165 114 205,3 142,3




Katusemeister OÜ Erik Janop 34 161
130 152 181,7 147,7 168,5 124,8 1 2 3

Tenel Koppel 70 80
74 99 154,3 84,3





Lisaboonus 8











Võistkond 175 57
-11 6







Kai-Riin Karotam 69 115 139
107 189,3 120,3




Top Secret Gerli Kodasma 52 97 113
118 161,3 109,3 164,4 110,7 1 3 4

Kristel Rääk 70 125 88
94 172,3 102,3





Lisaboonus 24











Võistkond 215 26 11
9







Rupert Pääslane 46 118 133 149
179,3 133,3




Särts Ülle Pääslane 70 104 101 81
165,3 95,3 159,0 116,8 1 0 1

Meelis Piiskop 45 108 131 126
166,7 121,7





Lisaboonus 8











Võistkond 169 -95 -6 -9







Võistkond Mängija hcp AS Pajo Kanpol EurostAuto Pärnu Pärnu Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Annika Safronov 70
103 94 86 164,3 94,3




AS Pajo Aleksandr Andrejev 54
99 108 94 154,3 100,3 167,0 126,8 2 2 4

Siim Jakobs 19
149 190 218 204,7 185,7





Lisaboonus 18











Võistkond 161
-7 38 -66







Andres Rattur 30 97
201 147 178,3 148,3




Kanpol Andres Lelov 20 167
156 139 174,0 154,0 172,2 149,7 2 2 4

Tarmo Tappo 30 165
127 148 176,7 146,7





Lisaboonus 10











Võistkond 90 7
37 -55







Toomas Kalju 45 140 127
142 181,3 136,3




EurostAuto Pärnu Aivar Naaber 56 97 98
102 155,0 99,0 163,5 127,0 1 0 1

Aare Arva 35 132 166
139 180,7 145,7





Lisaboonus 10











Võistkond 146 -38 -37
-32







Maris Mäll 56 146 135 116
188,3 132,3




Pärnu Vesi Mati Juursalu 31 191 156 157
199,0 168,0 185,1 152,1 1 3 4

Aivar Lepassar 27 156 156 156
183,0 156,0





Lisaboonus 18











Võistkond 132 66 55 32







Võistkond Mängija hcp Sauga Vald Reldor Bruno Pallid Sindi Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Verner Stolts 41
125 139 117 168,0 127,0




Sauga Vald Katri Rünkjanen 24
160 138 166 178,7 154,7 171,4 136,7 2 1 3

Jaan Stolts 56
135 126 124 184,3 128,3





Lisaboonus 18











Võistkond 139
18 -53 -73







Piret Uibu 34 130
141 141 171,3 137,3




Reldor Rasmus Parts 0 169
147 240 185,3 185,3 183,8 170,6 2 1 3

Silver Uibu 1 189
189 189 190,0 189,0





Lisaboonus 18











Võistkond 53 -18
-39 22







Marko Õismaa 70 142 113
130 198,3 128,3




Bruno Pallid Liina Rohi 41 132 144
138 179,0 138,0 175,3 125,6 2 3 5

Ivo Teedla 70 122 113
96 180,3 110,3





Lisaboonus 18











Võistkond 199 53 39
45







Joosep Talviste 33 180 198 130
202,3 169,3




Sindi Vesi Evelin Riis 34 153 112 156
174,3 140,3 186,4 166,4 2 1 3

Toomas Talviste 5 206 211 152
194,7 189,7





Lisaboonus 8











Võistkond 80 73 -22 -45







Võistkond Mängija hcp Ü & A 2 Cramo Estonia AK Eventus Hea Tegu Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Veiko Orav 22
119 160 147 164,0 142,0




Ü & A 2 Tarvo Orav 37
179 131 153 191,3 154,3 174,1 153,3 2 2 4

Aare Lõhmus 14
129 154 208 177,7 163,7





Lisaboonus 10











Võistkond 83
-6 1 71







Priit Õispuu 44 115
132 126 168,3 124,3




Cramo Estonia Arvi Särkinen 41 146
135 162 188,7 147,7 167,3 132,3 2 2 4

Ranno Erm 45 115
114 146 170,0 125,0





Lisaboonus 10











Võistkond 140 6
-28 103







Jüri Karhu 31 134 149
178 184,7 153,7




AK Eventus Andrei Karhu 55 116 123
174 192,7 137,7 178,4 145,1 2 2 4

Pavel Markov 37 144 144
144 181,0 144,0





Lisaboonus 10











Võistkond 133 -1 28
45







Joosep Männik 38 123 93 150
160,0 122,0




Hea Tegu Andres Teetamm 58 127 128 155
194,7 136,7 164,1 131,3 2 0 2

Vallo-Andreas Hallik 25 139 119 148
160,3 135,3





Lisaboonus 10











Võistkond 131 -71 -103 -45







Võistkond Mängija hcp Decora Hobby Stegerdon Hell Pall Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Arvo Mere 70
141 159 136 215,3 145,3




Decora Tõnis Lääne 39
171 123 144 185,0 146,0 186,6 152,6 3 3 6

Andrus Allik 17
183 126 190 183,3 166,3





Lisaboonus 10











Võistkond 136
97 3 83







Ülle Kangur 5 148
184 211 186,0 181,0




Hobby Ago Randorg 14 191
172 157 187,3 173,3 181,1 168,9 3 1 4

Riina Lõhmus 4 146
171 140 156,3 152,3





Lisaboonus 26











Võistkond 49 -97
4 -76







Arved Rõõm 50 109 139
114 170,7 120,7




Stegerdon Janar Kurm 25 167 135
172 183,0 158,0 174,9 142,1 3 1 4

Ede Lensment 38 134 167
142 185,7 147,7





Lisaboonus 18











Võistkond 131 -3 -4
43







Riho Narusk 37 113 189 102
171,7 134,7




Hell Pall Taimar Lank 0 185 191 174
183,3 183,3 179,1 159,1 3 1 4

Raivo Tamm 33 145 173 160
192,3 159,3





Lisaboonus 10











Võistkond 80 -83 76 -43







Võistkond Mängija hcp Perona BC Helter Arturi Köögid Pärnu Laevatehas Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Tiit Valdaru 17
181 179 180 197,0 180,0




Perona BC Taimi Dreier 9
167 147 138 159,7 150,7 177,8 165,8 3 2 5

Eero Rändla 14
165 180 155 180,7 166,7





Lisaboonus 8











Võistkond 48
51 26 -66







Ilmar Arumäe 49 111
117 141 172,0 123,0




Helter Margus Mihkle 50 118
152 83 167,7 117,7 162,4 125,7 3 1 4

Angela Statsenko 30 134
124 151 166,3 136,3





Lisaboonus 18











Võistkond 147 -51
53 -35







Marek Sild 32 146 134
115 163,7 131,7




Arturi Köögid Evari Tsetsin 52 92 105
107 153,3 101,3 155,7 112,7 3 0 3

Kristi Saaremets 70 118 76
121 175,0 105,0





Lisaboonus 18











Võistkond 172 -26 -53
-55







Jaak Vapper 3 177 158 186
176,7 173,7




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 3 205 220 191
208,3 205,3 189,9 188,4 2 3 5

Jaanus Jaanimägi 0 199 173 187
186,3 186,3





Lisaboonus 0











Võistkond 6 66 35 55









www.peronabowling.ee