3. etapp

Võistkond Mängija hcp Audi Pärnu Pärnu Kiirabi EurostAuto Pärnu Nurme Teed Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Aivar Mägi 54
137 137 106 180,7 126,7




Audi Pärnu Andres Kiiver 49
158 158 121 194,7 145,7 183,3 142,0 2 2 4

Jaak Puuraid 52
167 167 127 205,7 153,7





Lisaboonus 10











Võistkond 165
107 188 -75







Andrus Artma 42 164
180 130 200,0 158,0




Pärnu Kiirabi Argo Hanson 36 92
136 113 149,7 113,7 178,6 156,6 1 1 2

Risto Hanson 0 176
182 236 198,0 198,0





Lisaboonus 10











Võistkond 88 -107
45 -32







Toomas Kalju 44 109 194
113 182,7 138,7




EurostAuto Pärnu Ken-Kaarel Külaots 70 68 58
45 127,0 57,0 142,7 94,2 1 0 1

Kaivo Kallas 70 68 95
98 157,0 87,0





Lisaboonus 10











Võistkond 194 -188 -45
-95







Oliver Päit 60 116 128 129
184,3 124,3




Nurme Teed Andrus Aidla 70 120 103 117
183,3 113,3 175,6 123,1 1 3 4

Aivar Vihmoja 70 148 158 89
201,7 131,7





Lisaboonus 10











Võistkond 210 75 32 95







Võistkond Mängija hcp Puurkaevumeistrid Trimtex Särts Savirehvid Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Siim Samarin 49
112 87 142 162,7 113,7




Puurkaevumeistrid Kädi Spiegelberg 68
103 119 123 183,0 115,0 169,6 120,9 1 2 3

Kaijo Killing 70
151 111 140 204,0 134,0





Lisaboonus 8











Võistkond 195
-17 7 123







Liis Berdaru 67 131
108 128 189,3 122,3




Trimtex Liis Artel 70 105
97 98 170,0 100,0 172,1 117,6 1 2 3

Targo Taggo 55 124
145 122 185,3 130,3





Lisaboonus 26











Võistkond 218 17
84 -29







Rupert Pääslane 46 118 115
101 157,3 111,3




Särts Ülle Pääslane 70 87 72
98 155,7 85,7 153,4 109,9 1 0 1

Meelis Piiskop 50 126 123
149 182,7 132,7





Lisaboonus 8











Võistkond 174 -7 -84
-12







Elar Tohv 70 85 119 159
191,0 121,0




Savirehvid Olavi Talu 53 82 178 89
169,3 116,3 161,5 110,8
2 2

Siim Tsebotnikov 70 107 95 83
165,0 95,0





Lisaboonus 10











Võistkond 203 -123 29 12







Võistkond Mängija hcp Mirjam AS Pajo Katusemeister OÜ Arturi Köögid Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Taavi Allsalu 57
155 150 165 213,7 156,7




Mirjam Mirjam Lank 30
132 132 145 166,3 136,3 182,2 154,7 3 2 5

Karl Meiner 15
151 161 201 186,0 171,0





Lisaboonus 8











Võistkond 110
47 -37 69







Anne-Krõõt Pikson 70 90
122 128 183,3 113,3




AS Pajo Annika Safronov 70 83
87 116 165,3 95,3 172,0 127,8 3 2 5

Siim Jakobs 11 151
159 214 185,7 174,7





Lisaboonus 26











Võistkond 177 -47
14 54







Markko Pikkur 52 148 121
134 186,3 134,3




Katusemeister OÜ Erik Janop 34 159 131
135 175,7 141,7 170,3 129,3 3 1 4

Tenel Koppel 70 119 115
102 182,0 112,0





Lisaboonus 8











Võistkond 164 37 -14
-32







Marek Sild 40 174 178 139
203,7 163,7




Arturi Köögid Kristi Saaremets 68 86 95 144
176,3 108,3 173,3 126,6 3 1 4

Evari Tsetsin 61 105 121 97
168,7 107,7





Lisaboonus 18











Võistkond 187 -69 -54 32







Võistkond Mängija hcp Automaailm Pärnu Kaks ja pool Hea Tegu Profid Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Kaupo Tammiste 50
145 135 110 180,0 130,0




Automaailm Pärnu Peeter Ilves 70
100 108 120 179,3 109,3 169,9 124,9 2 2 4

Madis Kraskov 50
145 149 112 185,3 135,3





Lisaboonus 10











Võistkond 180
27 84 -102







Sander Holberg 38 135
127 169 181,7 143,7




Kaks ja pool Anti Salf 11 179
181 209 200,7 189,7 176,9 145,4 2 1 3

Mariel Uibu 69 103
103 103 172,0 103,0





Lisaboonus 8











Võistkond 126 -27
-44 48







Joosep Männik 46 159 138
89 174,7 128,7




Hea Tegu Andres Teetamm 50 89 157
147 181,0 131,0 166,6 131,6 2 1 3

Vallo-Andreas Hallik 34 100 146
159 169,0 135,0





Lisaboonus 10











Võistkond 140 -84 44
-82







Martin Lilleorg 65 108 132 134
189,7 124,7




Profid Juhan Soekõrv 29 190 145 194
205,3 176,3 185,7 142,7 2 2 4

Birgit Reidma 70 154 110 117
197,0 127,0





Lisaboonus 8











Võistkond 172 102 -48 82







Võistkond Mängija hcp Sauga Vald Sindi Vesi Pärnu Linnavalitsus Nunnud Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaan Stolts 49
100 173 143 187,7 138,7




Sauga Vald Katri Rünkjanen 26
126 129 115 149,3 123,3 179,3 138,6 3 2 5

Kristo Ponn 70
188 157 116 223,7 153,7





Lisaboonus 18











Võistkond 163
24 55 -44







Joosep Talviste 25 124
140 134 157,7 132,7




Sindi Vesi Evelin Riis 37 169
108 132 173,3 136,3 170,3 152,0 3 0 3

Toomas Talviste 3 187
187 187 190,0 187,0





Lisaboonus 8











Võistkond 73 -24
-39 -119







Toomas Kivimägi 40 141 151
153 188,3 148,3




Pärnu Linnavalitsus Jane Mets 30 137 117
140 161,3 131,3 181,9 159,4 3 1 4

Riho Alliksoo 2 199 189
208 200,7 198,7





Lisaboonus 18











Võistkond 90 -55 39
-38







Tauri Teevahi 37 181 193 156
213,7 176,7




Nunnud Triin Kenppi 50 117 133 142
180,7 130,7 194,7 160,4 3 3 6

Riho Rüütel 32 146 182 194
206,0 174,0





Lisaboonus 18











Võistkond 137 44 119 38







Võistkond Mängija hcp Ü & A 1 Ü & A 2 AK Eventus Cramo Estonia Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Mare Koel 48
140 132 150 188,7 140,7




Ü & A 1 Aavo Orav 30
142 177 91 166,7 136,7 173,9 137,7 4 0 4

Tanel Künnapas 49
124 137 146 184,7 135,7





Lisaboonus 18











Võistkond 145
-34 -4 -6







Veiko Orav 30 168
197 155 203,3 173,3




Ü & A 2 Tarvo Orav 33 160
132 120 170,3 137,3 188,7 166,2 4 2 6

Aare Lõhmus 17 167
205 192 205,0 188,0





Lisaboonus 10











Võistkond 90 34
26 -2







Pavel Markov 37 127 155
147 180,0 143,0




AK Eventus Jüri Karhu 30 212 153
178 211,0 181,0 192,8 161,3 4 2 6

Andrei Karhu 49 130 164
186 209,0 160,0





Lisaboonus 10











Võistkond 126 4 -26
104







Priit Õispuu 48 133 136 135
182,7 134,7




Cramo Estonia Ranno Erm 49 129 152 117
181,7 132,7 169,1 133,1 4 2 6

Arvi Särkinen 37 132 127 137
169,0 132,0





Lisaboonus 10











Võistkond 144 6 2 -104







Võistkond Mängija hcp Kanpol Helter Top Secret Reldor Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Heli Tamm 70
64 71 77 140,7 70,7




Kanpol Tarmo Tappo 33
172 166 120 185,7 152,7 161,3 125,0 4 0 4

Andres Lelov 24
158 131 166 175,7 151,7





Lisaboonus 18











Võistkond 145
-13 -18 -96







Ilmar Arumäe 51 97
155 124 176,3 125,3




Helter Margus Mihkle 54 128
134 167 197,0 143,0 180,0 140,2 4 1 5

Angela Statsenko 36 168
156 133 188,3 152,3





Lisaboonus 18











Võistkond 159 13
-31 -6







Kai-Riin Karotam 62 108 137
109 180,0 118,0




Top Secret Gerli Kodasma 58 103 173
89 179,7 121,7 167,6 114,1 4 2 6

Kristel Rääk 70 106 111
91 172,7 102,7





Lisaboonus 24











Võistkond 214 18 31
-184







Piret Uibu 38 166 177 162
206,3 168,3




Reldor Silver Uibu 1 185 159 272
206,3 205,3 204,1 189,9 3 3 6

Rasmus Parts 0 196 196 196
196,0 196,0





Lisaboonus 18











Võistkond 57 96 6 184







Võistkond Mängija hcp Decora Pärnu Laevatehas Bruno Pallid Perona BC Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ivar Kink 40
136 168 114 179,3 139,3




Decora Tõnis Lääne 37
150 158 126 181,7 144,7 177,1 146,3 6 1 7

Arvo Mere 36
166 152 147 191,0 155,0





Lisaboonus 10











Võistkond 123
-19 66 -72







Jaak Vapper 8 174
179 158 178,3 170,3




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 221
206 269 232,0 232,0 203,7 201,7 5 2 7

Jaanus Jaanimägi 0 191
224 193 202,7 202,7





Lisaboonus 0











Võistkond 8 19
78 -36







Marko Õismaa 49 118 126
135 175,3 126,3




Bruno Pallid Merilin Meinson 70 88 73
96 155,7 85,7 166,2 122,2 5 0 5

Liina Rohi 41 153 164
147 195,7 154,7





Lisaboonus 16











Võistkond 176 -66 -78
-52







Tiit Valdaru 13 162 177 146
174,7 161,7




Perona BC Taimi Dreier 20 182 184 187
204,3 184,3 201,0 186,8 5 3 8

Eero Rändla 16 181 246 216
230,3 214,3





Lisaboonus 8











Võistkond 57 72 36 52







Võistkond Mängija hcp Hobby Hell Pall Stegerdon Pärnu Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ülle Kangur 6
177 164 170 176,3 170,3




Hobby Riina Lõhmus 17
168 176 232 209,0 192,0 198,0 183,0 4 2 6

Ivar Tambre 11
188 198 174 197,7 186,7





Lisaboonus 26











Võistkond 60
-15 20 55







Riho Narusk 40 125
146 144 178,3 138,3




Hell Pall Raivo Tamm 29 201
175 161 208,0 179,0 193,2 173,4 4 2 6

Taimar Lank 0 203
203 203 203,0 203,0





Lisaboonus 10











Võistkond 79 15
14 -28







Veljo Miklas 31 149 179
171 197,3 166,3




Stegerdon Raido Peit 70 131 117
137 198,3 128,3 185,8 149,6 4 0 4

Ede Lensment 36 153 148
161 190,0 154,0





Lisaboonus 8











Võistkond 145 -20 -14
-22







Aivar Lepassar 27 162 171 184
199,3 172,3




Pärnu Vesi Maris Mäll 51 101 105 115
158,0 107,0 193,5 163,2 4 2 6

Mati Juursalu 25 197 218 216
235,3 210,3





Lisaboonus 18











Võistkond 121 -55 28 22









www.peronabowling.ee