Võistkond Mängija hcp Kaks ja pool Hea Tegu Puurkaevumeistrid Trimtex Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Mariel Uibu 69
148 105 142 200,7 131,7




Kaks ja pool Sander Holberg 38
164 156 148 194,0 156,0 179,8 149,3 3 3 6

Anti Salf 7
140 150 191 167,3 160,3





Lisaboonus 8











Võistkond 122
41 2 96







Joosep Männik 47 99
119 117 158,7 111,7




Hea Tegu Andres Teetamm 49 120
152 110 176,3 127,3 170,6 134,9 3 1 4

Vallo-Andreas Hallik 37 171
135 191 202,7 165,7





Lisaboonus 10











Võistkond 143 -41
-47 33







Sven Vahtramäe 63 110 157
129 195,0 132,0




Puurkaevumeistrid Peeter Kurm 70 125 106
112 184,3 114,3 166,8 120,3 3 1 4

Ardo Lünekund 53 110 147
87 167,7 114,7





Lisaboonus 0











Võistkond 186 -2 47
-64







Liis Berdaru 63 129 104 148
190,0 127,0




Trimtex Liis Artel 70 78 101 101
163,3 93,3 161,6 108,9 3 1 4

Targo Taggo 52 89 112 118
158,3 106,3





Lisaboonus 26











Võistkond 211 -96 -33 64







Võistkond Mängija hcp Pärnu Kiirabi Savirehvid EurostAuto Pärnu Särts Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Doris Tõniste 70
90 78 84 154,0 84,0




Pärnu Kiirabi Andrus Artma 36
116 121 146 163,7 127,7 160,9 129,9 2 1 3

Risto Hanson 0
204 140 190 178,0 178,0





Lisaboonus 18











Võistkond 124
40 -50 -18







Elar Tohv 66 107
146 113 188,0 122,0




Savirehvid Risto Kommer 63 112
105 91 165,7 102,7 153,9 105,4 2 2 4

Olavi Talu 55 81
106 88 146,7 91,7





Lisaboonus 10











Võistkond 194 -40
8 4







Toomas Kalju 43 128 153
150 186,7 143,7




EurostAuto Pärnu Riho Meldja 70 105 102
115 177,3 107,3 166,6 127,1 1 2 3

Aare Arva 35 122 130
139 165,3 130,3





Lisaboonus 10











Võistkond 158 50 -8
44







Rupert Pääslane 46 136 111 143
176,0 130,0




Särts Ülle Pääslane 70 103 109 82
168,0 98,0 159,2 116,2 1 1 2

Meelis Piiskop 48 151 90 121
168,7 120,7





Lisaboonus 8











Võistkond 172 18 -4 -44







Võistkond Mängija hcp Profid Audi Pärnu Automaailm Pärnu Nurme Teed Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Martin Lilleorg 61
103 164 138 196,0 135,0




Profid Juhan Soekõrv 23
186 165 189 203,0 180,0 182,8 147,3 4 2 6

Birgit Reidma 50
127 127 127 177,0 127,0





Lisaboonus 8











Võistkond 142
45 7 -18







Aivar Mägi 53 124
105 147 178,3 125,3




Audi Pärnu Ailar Kängsepp 61 80
109 111 161,0 100,0 162,3 120,0 4 0 4

Jaak Puuraid 45 140
127 137 179,7 134,7





Lisaboonus 10











Võistkond 169 -45
-63 -72







Kaupo Tammiste 49 145 160
85 179,0 130,0




Automaailm Pärnu Ahto Reilent 40 158 153
162 197,7 157,7 182,0 145,2 4 1 5

Madis Kraskov 48 141 113
190 196,0 148,0





Lisaboonus 10











Võistkond 147 -7 63
-55







Oliver Päit 56 157 147 145
205,7 149,7




Nurme Teed Andres Aidla 70 129 170 174
227,7 157,7 194,6 148,9 4 3 7

Aivar Vihmoja 47 145 136 137
186,3 139,3





Lisaboonus 10











Võistkond 183 18 72 55







Võistkond Mängija hcp Katusemeister OÜ Kanpol Arturi Köögid Sindi Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Eiko Pikkur 67
144 124 124 197,7 130,7




Katusemeister OÜ Tanel Rämson 51
175 157 127 204,0 153,0 181,3 132,3 4 3 7

Tenel Koppel 70
100 107 133 183,3 113,3





Lisaboonus 8











Võistkond 196
70 55 58







Andres Rattur 33 162
135 155 183,7 150,7




Kanpol Tarmo Tappo 32 140
165 150 183,7 151,7 173,9 148,7 4 2 6

Andres Lelov 26 142
156 133 169,7 143,7





Lisaboonus 10











Võistkond 101 -70
17 14







Kadri Sutt 70 105 114
82 170,3 100,3




Arturi Köögid Marek Sild 33 155 132
159 181,7 148,7 165,7 119,7 4 1 5

Evari Tsetsin 63 85 110
135 173,0 110,0





Lisaboonus 18











Võistkond 184 -55 -17
15







Raivo Sipelgas 25 157 179 165
192,0 167,0




Sindi Vesi Joosep Talviste 32 157 113 161
175,7 143,7 171,9 156,9 3 0 3

Toomas Talviste 3 148 173 159
163,0 160,0





Lisaboonus 0











Võistkond 60 -58 -14 -15







Võistkond Mängija hcp AS Pajo Stegerdon Ü & A 1 Pärnu Linnavalitsus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Marek Mäesalu 70
76 127 100 171,0 101,0




AS Pajo Henry Hoolma 70
146 163 136 218,3 148,3 177,7 137,4 5 2 7

Siim Jakobs 11
152 223 114 174,0 163,0





Lisaboonus 10











Võistkond 161
60 133 -46







Marek Praun 70 60
121 114 168,3 98,3




Stegerdon Janar Kurm 25 143
164 126 169,3 144,3 167,3 130,6 4 1 5

Ede Lensment 34 125
154 168 183,0 149,0





Lisaboonus 18











Võistkond 147 -60
110 -21







Mare Koel 45 165 125
163 196,0 151,0




Ü & A 1 Aavo Orav 34 108 111
166 162,3 128,3 169,1 133,1 4 1 5

Tanel Künnapas 47 124 96
140 167,0 120,0





Lisaboonus 18











Võistkond 144 -133 -110
44







Toomas Kivimägi 38 141 165 139
186,3 148,3




Pärnu Linnavalitsus Jane Mets 36 163 172 164
202,3 166,3 181,4 158,4 4 2 6

Riho Alliksoo 0 161 147 174
160,7 160,7





Lisaboonus 18











Võistkond 92 46 21 -44







Võistkond Mängija hcp Ü & A 2 Nunnud Cramo Estonia Top Secret Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Veiko Orav 24
125 199 165 187,0 163,0




Ü & A 2 Tarvo Orav 36
176 148 146 192,7 156,7 181,9 161,4 6 1 7

Aare Lõhmus 12
138 185 171 176,7 164,7





Lisaboonus 10











Võistkond 82
-151 11 -3







Riho Rüütel 26 170
154 189 197,0 171,0




Nunnud Triin Kenppi 49 134
141 91 171,0 122,0 200,4 170,1 6 3 9

Tauri Teevahi 28 247
203 202 245,3 217,3





Lisaboonus 18











Võistkond 121 151
52 6







Priit Õispuu 47 140 147
156 194,7 147,7




Cramo Estonia Ranno Erm 48 140 134
118 178,7 130,7 179,3 143,0 6 0 6

Arvi Särkinen 40 178 141
133 190,7 150,7





Lisaboonus 10











Võistkond 145 -11 -52
-31







Kai-Riin Karotam 61 137 113 131
188,0 127,0




Top Secret Gerli Kodasma 57 99 141 128
179,7 122,7 176,4 123,4 6 2 8

Kristel Rääk 70 119 131 112
190,7 120,7





Lisaboonus 24











Võistkond 212 3 -6 31







Võistkond Mängija hcp Sauga Vald Bruno Pallid Mirjam Helter Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Verner Stolts 46
152 143 138 190,3 144,3




Sauga Vald Katri Rünkjanen 35
127 140 147 173,0 138,0 175,7 139,7 5 3 8

Jaan Stolts 45
146 107 157 181,7 136,7





Lisaboonus 18











Võistkond 144
37 57 36







Ivo Teedla 64 93
117 122 174,7 110,7




Bruno Pallid Marko Õismaa 50 159
128 98 178,3 128,3 163,7 121,4 5 1 6

Liina Rohi 37 111
122 143 162,3 125,3





Lisaboonus 18











Võistkond 169 -37
15 -33







Taavi Allsalu 47 118 134
124 172,3 125,3




Mirjam Mirjam Lank 34 101 112
131 148,7 114,7 159,9 133,9 5 0 5

Karl Meiner 15 154 171
160 176,7 161,7





Lisaboonus 8











Võistkond 104 -57 -15
-76







Ilmar Arumäe 52 143 138 134
190,3 138,3




Helter Margus Mihkle 48 96 113 147
166,7 118,7 177,3 139,3 5 2 7

Angela Statsenko 34 159 162 162
195,0 161,0





Lisaboonus 18











Võistkond 152 -36 33 76







Võistkond Mängija hcp Perona BC Pärnu Laevatehas Decora Reldor Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Tiit Valdaru 16
160 158 144 170,0 154,0




Perona BC Taimi Dreier 15
120 208 206 193,0 178,0 183,1 172,3 8 1 9

Eero Rändla 4
185 185 185 189,0 185,0





Lisaboonus 8











Võistkond 43
-90 2 -79







Jaak Vapper 10 182
168 162 180,7 170,7




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 225
171 183 193,0 193,0 182,3 179,8 7 1 8

Jaanus Jaanimägi 0 181
168 178 175,7 175,7





Lisaboonus 0











Võistkond 10 90
-68 -140







Andrus Allik 18 137 182
127 166,7 148,7




Decora Arvo Mere 32 173 173
210 217,3 185,3 186,0 161,0 7 1 8

Ivar Kink 40 182 130
135 189,0 149,0





Lisaboonus 10











Võistkond 100 -2 68
-78







Piret Uibu 31 158 175 135
187,0 156,0




Reldor Silver Uibu 0 256 193 233
227,3 227,3 215,9 203,7 6 3 9

Rasmus Parts 0 194 256 233
227,7 227,7





Lisaboonus 18











Võistkond 49 79 140 78







Võistkond Mängija hcp Hobby Hell Pall Pärnu Vesi AK Eventus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ago Randorg 14
124 111 150 142,3 128,3




Hobby Riina Lõhmus 11
171 192 143 179,7 168,7 171,3 159,8 6 1 7

Ivar Tambre 3
176 168 203 185,3 182,3





Lisaboonus 18











Võistkond 46
-70 4 -22







Margit Peedu 70 110
137 123 193,3 123,3




Hell Pall Raivo Tamm 22 176
159 197 199,3 177,3 191,6 166,1 6 3 9

Taimar Lank 0 199
171 223 197,7 197,7





Lisaboonus 10











Võistkond 102 70
61 52







Aivar Lepassar 14 137 115
142 145,3 131,3




Pärnu Vesi Maris Mäll 56 130 154
126 192,7 136,7 159,6 134,9 6 0 6

Mati Juursalu 11 147 140
123 147,7 136,7





Lisaboonus 18











Võistkond 99 -4 -61
-71







Jüri Karhu 22 181 189 159
198,3 176,3




AK Eventus Andrei Karhu 40 130 151 149
183,3 143,3 181,8 154,6 6 2 8

Pavel Markov 37 144 144 144
181,0 144,0





Lisaboonus 10











Võistkond 109 22 -52 71









www.peronabowling.ee