Võistkond Mängija hcp Hea Tegu Puurkaevumeistrid Trimtex Savirehvid Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Joosep Männik 51
161 98 85 165,7 114,7




Hea Tegu Andres Teetamm 50
146 123 150 189,7 139,7 170,1 134,1 4 1 5

Vallo-Andreas Hallik 33
135 152 157 181,0 148,0





Lisaboonus 10











Võistkond 144
108 -4 -42







Ardo Lünekund 55 123
141 91 173,3 118,3




Puurkaevumeistrid Siim Samarin 53 108
118 111 165,3 112,3 153,3 112,3 4 0 4

Sven Vahtramäe 46 83
102 134 152,3 106,3





Lisaboonus 10











Võistkond 164 -108
-69 -91







Liis Berdaru 60 101 126
152 186,3 126,3




Trimtex Liis Artel 70 93 103
73 159,7 89,7 169,1 113,9 4 2 6

Elise Saarna 57 106 144
127 182,7 125,7





Lisaboonus 34











Võistkond 221 4 69
-12







Elar Tohv 63 113 146 154
200,7 137,7




Savirehvid Olavi Talu 61 114 119 133
183,0 122,0 178,3 128,6 4 3 7

Risto Kommer 65 152 127 99
191,0 126,0





Lisaboonus 10











Võistkond 199 42 91 12







Võistkond Mängija hcp Sindi Vesi Pärnu Kiirabi EurostAuto Pärnu Särts Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Raivo Sipelgas 18
124 152 163 164,3 146,3




Sindi Vesi Joosep Talviste 33
169 202 128 199,3 166,3 168,4 153,1 3 2 5

Toomas Talviste 10
161 147 132 156,7 146,7





Lisaboonus 0











Võistkond 61
28 15 -111







Argo Hanson 44 112
150 153 182,3 138,3




Pärnu Kiirabi Andrus Artma 40 122
148 156 182,0 142,0 170,2 146,7 3 2 5

Risto Hanson 0 159
169 151 159,7 159,7





Lisaboonus 10











Võistkond 94 -28
27 66







Toomas Kalju 41 147 112
148 176,7 135,7




EurostAuto Pärnu Riho Heldja 66 90 146
107 180,3 114,3 169,3 129,6 3 1 4

Aare Arva 42 151 117
148 180,7 138,7





Lisaboonus 10











Võistkond 159 -15 -27
21







Rupert Pääslane 51 198 122 140
204,3 153,3




Särts Meelis Piiskop 50 164 110 132
185,3 135,3 165,5 120,8 2 1 3

Ülle Pääslane 70 54 77 90
143,7 73,7





Lisaboonus 8











Võistkond 179 111 -66 -21







Võistkond Mängija hcp Bruno Pallid Kanpol Stegerdon Ü & A 1 Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Liina Rohi 41
133 141 156 184,3 143,3




Bruno Pallid Kätlin Rost 70
114 116 103 181,0 111,0 168,2 121,4 6 1 7

Marko Õismaa 50
104 111 115 160,0 110,0





Lisaboonus 26











Võistkond 187
-4 -33 67







Andres Rattur 32 134
146 235 203,7 171,7




Kanpol Tarmo Tappo 31 163
193 144 197,7 166,7 190,8 165,3 6 3 9

Andres Lelov 29 143
178 152 186,7 157,7





Lisaboonus 10











Võistkond 102 4
18 73







Väino Kruusma 51 140 163
128 194,7 143,7




Stegerdon Janar Kurm 29 160 180
164 197,0 168,0 185,4 152,7 5 2 7

Ede Lensment 33 157 127
155 179,3 146,3





Lisaboonus 18











Võistkond 131 33 -18
52







Mare Koel 41 133 123 117
165,3 124,3




Ü & A 1 Aavo Orav 38 126 147 123
170,0 132,0 163,4 126,9 5 0 5

Tanel Künnapas 49 89 144 140
173,3 124,3





Lisaboonus 18











Võistkond 146 -67 -73 -52







Võistkond Mängija hcp Automaailm Pärnu Mirjam Arturi Köögid Audi Pärnu Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Kaupo Tammiste 49
122 113 134 172,0 123,0




Automaailm Pärnu Ahto Reilent 35
142 107 121 158,3 123,3 160,2 125,7 5 2 7

Madis Kraskov 44
136 123 133 174,7 130,7





Lisaboonus 10











Võistkond 138
36 -80 16







Taavi Allsalu 48 125
185 143 199,0 151,0




Mirjam Mirjam Lank 41 115
117 108 154,3 113,3 168,7 140,2 5 2 7

Karl Meiner 17 148
147 174 173,3 156,3





Lisaboonus 8











Võistkond 114 -36
30 21







Kadri Sutt 70 147 98
125 193,3 123,3




Arturi Köögid Evari Tsetsin 63 89 98
93 156,3 93,3 164,7 118,7 5 1 6

Marek Sild 33 141 153
124 172,3 139,3





Lisaboonus 18











Võistkond 184 80 -30
-8







Aivar Mägi 53 91 132 93
158,3 105,3




Audi Pärnu Ailar Kängsepp 64 101 109 117
173,0 109,0 159,3 116,6 4 1 5

Jaak Puuraid 44 147 106 153
179,3 135,3





Lisaboonus 10











Võistkond 171 -16 -21 8







Võistkond Mängija hcp Pärnu Linnavalitsus Profid Cramo Estonia Kaks ja pool Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jane Mets 32
146 166 201 203,0 171,0




Pärnu Linnavalitsus Meelis Kukk 58
125 115 123 179,0 121,0 197,7 169,2 6 3 9

Riho Alliksoo 6
206 226 215 221,7 215,7





Lisaboonus 18











Võistkond 114
30 53 72







Martin Lilleorg 57 111
97 128 169,0 112,0




Profid Juhan Soekõrv 19 178
179 175 196,3 177,3 176,4 148,9 6 2 8

Priit Kolumbus 34 162
164 146 191,3 157,3





Lisaboonus 0











Võistkond 110 -30
36 35







Priit Õispuu 44 141 116
127 172,0 128,0




Cramo Estonia Ranno Erm 48 160 106
126 178,7 130,7 171,9 136,9 6 1 7

Arvi Särkinen 38 127 152
177 190,0 152,0





Lisaboonus 10











Võistkond 140 -53 -36
33







Sander Holberg 35 138 173 167
194,3 159,3




Kaks ja pool Mariel Uibu 62 144 89 126
181,7 119,7 172,8 143,8 6 0 6

Anti Salf 11 183 146 128
163,3 152,3





Lisaboonus 8











Võistkond 116 -72 -35 -33







Võistkond Mängija hcp Top Secret Hobby Ü & A 2 Nurme Teed Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Kai-Riin Karotam 58
172 117 104 189,0 131,0




Top Secret Gerli Kodasma 56
99 122 120 169,7 113,7 168,8 117,8 8 0 8

Kristel Rääk 66
95 117 114 174,7 108,7





Lisaboonus 24











Võistkond 204
-10 -44 -50







Ülle Kangur 9 165
186 168 182,0 173,0




Hobby Ago Randorg 26 182
122 152 178,0 152,0 180,0 165,8 7 2 9

Ivar Tambre 4 176
178 163 176,3 172,3





Lisaboonus 18











Võistkond 57 10
-17 94







Ülle Orav 46 162 113
115 176,0 130,0




Ü & A 2 Veiko Orav 24 163 161
197 197,7 173,7 184,9 154,4 7 3 10

Tarvo Orav 34 157 164
158 193,7 159,7





Lisaboonus 18











Võistkond 122 44 17
74







Oliver Päit 48 125 96 102
155,7 107,7




Nurme Teed Andrus Aidla 61 120 91 136
176,7 115,7 159,3 118,6 7 1 8

Aivar Vihmoja 44 184 96 117
176,3 132,3





Lisaboonus 10











Võistkond 163 50 -94 -74







Võistkond Mängija hcp Helter AS Pajo Katusemeister OÜ Pärnu Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ilmar Arumäe 49
160 105 148 186,7 137,7




Helter Margus Mihkle 51
114 93 106 155,3 104,3 163,9 126,4 7 1 8

Angela Statsenko 32
145 135 132 169,3 137,3





Lisaboonus 18











Võistkond 150
-51 -17 2







Are Hein 70 140
101 104 185,0 115,0




AS Pajo Henry Hoolma 33 187
168 165 206,3 173,3 174,6 142,9 7 2 9

Siim Jakobs 14 166
110 145 154,3 140,3





Lisaboonus 10











Võistkond 127 51
-21 19







Erik Janop 36 117 107
144 158,7 122,7




Katusemeister OÜ Tanel Rämson 44 155 154
128 189,7 145,7 161,1 121,6 7 3 10

Tenel Koppel 70 70 108
111 166,3 96,3





Lisaboonus 8











Võistkond 158 17 21
50







Aivar Lepassar 31 140 124 129
162,0 131,0




Pärnu Vesi Maris Mäll 53 118 111 115
167,7 114,7 161,8 131,6 6 0 6

Mati Juursalu 19 155 166 126
168,0 149,0





Lisaboonus 18











Võistkond 121 -2 -19 -50







Võistkond Mängija hcp Reldor Hell Pall Perona BC Nunnud Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Piret Uibu 30
153 162 179 194,7 164,7




Reldor Silver Uibu 0
183 163 166 170,7 170,7 186,3 174,3 9 2 11

Rasmus Parts 0
204 202 157 187,7 187,7





Lisaboonus 18











Võistkond 48
53 74 -45







Kätlin Luhaäär 70 122
83 54 156,3 86,3




Hell Pall Taimar Lank 0 170
195 171 178,7 178,7 169,0 144,8 9 1 10

Raivo Tamm 19 146
188 174 188,3 169,3





Lisaboonus 8











Võistkond 97 -53
61 -68







Rauno Rändla 52 93 91
106 148,7 96,7




Perona BC Taimi Dreier 25 134 151
172 177,3 152,3 161,8 139,6 9 0 9

Eero Rändla 4 185 171
153 173,7 169,7





Lisaboonus 8











Võistkond 89 -74 -61
-54







Tauri Teevahi 16 166 157 172
181,0 165,0




Nunnud Triin Kenppi 50 121 128 125
174,7 124,7 183,6 156,9 9 3 12

Riho Rüütel 23 201 172 170
204,0 181,0





Lisaboonus 18











Võistkond 107 45 68 54







Võistkond Mängija hcp Pärnu Laevatehas Decora Sauga Vald AK Eventus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaak Vapper 12
173 187 146 180,7 168,7




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0
204 236 160 200,0 200,0 200,9 197,9 8 3 11

Jaanus Jaanimägi 0
246 229 200 225,0 225,0





Lisaboonus 0











Võistkond 12
93 55 32







Arvo Mere 23 158
110 165 167,3 144,3




Decora Andrus Allik 23 139
189 182 193,0 170,0 179,8 156,3 8 1 9

Ivar Kink 38 151
187 126 192,7 154,7





Lisaboonus 10











Võistkond 94 -93
73 -6







Katri Rünkjanen 37 178 137
135 187,0 150,0




Sauga Vald Jaan Stolts 44 122 114
178 182,0 138,0 181,6 152,3 8 1 9

Janno Stolts 18 192 139
176 187,0 169,0





Lisaboonus 18











Võistkond 117 -55 -73
60







Pavel Markov 37 93 119 162
161,7 124,7




AK Eventus Jüri Karhu 20 148 151 162
173,7 153,7 169,4 142,7 8 1 9

Andrei Karhu 40 138 196 115
189,7 149,7





Lisaboonus 10











Võistkond 107 -32 6 -60









www.peronabowling.ee