Võistkond Mängija hcp Sindi Vesi Ü & A 1 Pärnu Kiirabi Hea Tegu Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Raivo Sipelgas 27
127 148 173 176,3 149,3




Sindi Vesi Evelin Riis 39
161 123 122 174,3 135,3 171,6 145,6 5 0 5

Joosep Talviste 30
152 152 152 182,0 152,0





Lisaboonus 8











Võistkond 104
-43 -97 -16







Aavo Orav 40 151
124 173 189,3 149,3




Ü & A 1 Tanel Künnapas 50 149
157 103 186,3 136,3 178,2 140,2 5 2 7

Mare Koel 44 135
135 135 179,0 135,0





Lisaboonus 18











Võistkond 152 43
-99 15







Andrus Artma 39 146 168
98 176,3 137,3




Pärnu Kiirabi Argo Hanson 43 178 187
168 220,7 177,7 200,6 176,1 5 2 7

Risto Hanson 6 202 214
224 219,3 213,3





Lisaboonus 10











Võistkond 98 97 99
-26







Kristi Kõrboja-Hallik 70 98 90 82
160,0 90,0




Hea Tegu Andres Teetamm 48 147 120 152
187,7 139,7 178,0 135,8 5 2 7

Vallo-Andreas Hallik 33 153 169 211
210,7 177,7





Lisaboonus 18











Võistkond 169 16 -15 26







Võistkond Mängija hcp Audi Pärnu EurostAuto Pärnu Puurkaevumeistrid Särts Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Aivar Mägi 56
118 116 111 171,0 115,0




Audi Pärnu Ailar Kängsepp 65
93 97 117 167,3 102,3 159,8 116,0 5 0 5

Jaak Puuraid 44
136 122 134 174,7 130,7





Lisaboonus 10











Võistkond 175
-48 -27 -67







Aare Arva 41 165
179 97 188,0 147,0




EurostAuto Pärnu Aivar Naaber 65 109
114 125 181,0 116,0 173,2 133,7 4 3 7

Toomas Kalju 42 138
138 138 180,0 138,0





Lisaboonus 10











Võistkond 158 48
13 35







Ardo Lünekund 56 120 159
163 203,3 147,3




Puurkaevumeistrid Sven Vahtramäe 57 127 125
90 171,0 114,0 172,9 124,7 4 2 6

Timo Vahtramäe 70 97 99
142 182,7 112,7





Lisaboonus 10











Võistkond 193 27 -13
66







Rupert Pääslane 46 164 122 136
186,7 140,7




Särts Meelis Piiskop 49 180 101 126
184,7 135,7 164,4 121,1 3 1 4

Ülle Pääslane 70 87 87 87
157,0 87,0





Lisaboonus 8











Võistkond 173 67 -35 -66







Võistkond Mängija hcp Bruno Pallid Mirjam Automaailm Pärnu Savirehvid Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Liina Rohi 40
135 141 123 173,0 133,0




Bruno Pallid Kätlin Rost 63
94 124 111 172,7 109,7 169,7 124,2 7 2 9

Marko Õismaa 53
160 128 102 183,0 130,0





Lisaboonus 26











Võistkond 182
9 9 -79







Mirjam Lank 45 114
114 122 161,7 116,7




Mirjam Taavi Allsalu 45 165
157 156 204,3 159,3 176,6 147,3 7 0 7

Karl Meiner 19 166
166 166 185,0 166,0





Lisaboonus 8











Võistkond 117 -9
-63 -10







Kaupo Tammiste 50 128 176
126 193,3 143,3




Automaailm Pärnu Ahto Reilent 40 99 121
139 159,7 119,7 180,6 144,3 7 2 9

Madis Kraskov 45 194 175
141 215,0 170,0





Lisaboonus 10











Võistkond 145 -9 63
46







Elar Tohv 59 146 130 121
191,3 132,3




Savirehvid Risto Kommer 62 121 152 107
188,7 126,7 169,1 118,9 7 2 9

Siim Tsebotnikov 70 129 88 76
167,7 97,7





Lisaboonus 10











Võistkond 201 79 10 -46







Võistkond Mängija hcp Pärnu Vesi Kaks ja pool Arturi Köögid Trimtex Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Maris Mäll 54
115 112 134 174,3 120,3




Pärnu Vesi Mati Juursalu 22
164 181 145 185,3 163,3 173,8 137,8 6 0 6

Kalver Tammik 50
148 108 133 179,7 129,7





Lisaboonus 18











Võistkond 144
-74 -32 -44







Anti Salf 15 244
181 163 211,0 196,0




Kaks ja pool Mariel Uibu 60 115
95 102 164,0 104,0 185,0 156,0 6 3 9

Sander Holberg 33 170
169 165 201,0 168,0





Lisaboonus 8











Võistkond 116 74
50 9







Viktor Saaremets 70 147 113
121 197,0 127,0




Arturi Köögid Kristi Saaremets 67 118 115
138 190,7 123,7 163,3 107,6 6 2 8

Sirle Annusver 70 89 60
67 142,0 72,0





Lisaboonus 16











Võistkond 223 32 -50
32







Liis Berdaru 58 158 108 134
191,3 133,3




Trimtex Liis Artel 70 116 89 65
160,0 90,0 166,3 113,8 6 1 7

Targo Taggo 56 116 130 108
174,0 118,0





Lisaboonus 26











Võistkond 210 44 -9 -32







Võistkond Mängija hcp Helter Top Secret Stegerdon Cramo Estonia Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ilmar Arumäe 48
153 124 146 189,0 141,0




Helter Margus Mihkle 54
111 143 113 176,3 122,3 171,3 132,8 8 0 8

Angela Statsenko 34
135 142 128 169,0 135,0





Lisaboonus 18











Võistkond 154
-17 -73 -45







Kai-Riin Karotam 56 115
136 132 183,7 127,7




Top Secret Kristel Rääk 66 134
136 136 201,3 135,3 177,8 127,0 8 3 11

Gerli Kodasma 57 118
118 118 175,0 118,0





Lisaboonus 24











Võistkond 203 17
19 52







Janar Kurm 26 170 169
171 196,0 170,0




Stegerdon Jaanus Mölder 70 133 127
122 197,3 127,3 185,2 148,2 7 2 9

Ede Lensment 34 185 130
127 181,3 147,3





Lisaboonus 18











Võistkond 148 73 -19
36







Ranno Erm 48 123 122 133
174,0 126,0




Cramo Estonia Arvi Särkinen 37 189 141 125
188,7 151,7 172,2 137,2 7 1 8

Priit Õispuu 45 134 134 134
179,0 134,0





Lisaboonus 10











Võistkond 140 45 -52 -36







Võistkond Mängija hcp Sauga Vald Perona BC Pärnu Linnavalitsus AK Eventus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Katri Rünkjanen 36
137 115 140 166,7 130,7




Sauga Vald Verner Stolts 43
130 126 180 188,3 145,3 169,5 134,2 9 1 10

Jaan Stolts 44
130 127 123 170,7 126,7





Lisaboonus 18











Võistkond 141
-49 -36 10







Aivar Allikivi 70 131
111 155 202,3 132,3




Perona BC Eero Rändla 7 185
166 192 188,0 181,0 186,3 160,8 9 2 11

Taimi Dreier 17 169
169 169 186,0 169,0





Lisaboonus 8











Võistkond 102 49
-2 77







Jane Mets 28 164 162
215 208,3 180,3




Pärnu Linnavalitsus Riho Allisoo 8 152 159
176 170,3 162,3 180,9 151,9 9 2 11

Meelis Kukk 62 113 113
113 175,0 113,0





Lisaboonus 18











Võistkond 116 36 2
-21







Pavel Markov 42 159 151 151
195,7 153,7




AK Eventus Jüri Karhu 21 162 143 178
182,0 161,0 185,9 158,1 9 1 10

Andrei Karhu 38 142 136 201
197,7 159,7





Lisaboonus 10











Võistkond 111 -10 -77 21







Võistkond Mängija hcp Kanpol AS Pajo Profid Nurme Teed Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Tarmo Tappo 29
185 152 156 193,3 164,3




Kanpol Andres Lelov 29
143 166 161 185,7 156,7 182,8 159,3 9 0 9

Andres Rattur 26
157 157 157 183,0 157,0





Lisaboonus 10











Võistkond 94
-73 -47 -15







Aleksandr Andrejev 63 152
148 151 213,3 150,3




AS Pajo Henry Hoolma 23 215
113 156 184,3 161,3 190,0 161,2 9 1 10

Siim Jakobs 19 170
173 173 191,0 172,0





Lisaboonus 10











Võistkond 115 73
-59 -20







Martin Lilleorg 58 120 143
120 185,7 127,7




Profid Juhan Soekõrv 17 192 154
149 182,0 165,0 196,3 170,0 8 3 11

Priit Kolumbus 30 199 206
247 247,3 217,3





Lisaboonus 0











Võistkond 105 47 59
65







Rainer Rits 70 117 153 116
198,7 128,7




Nurme Teed Andres Aidla 60 152 127 132
197,0 137,0 179,6 133,6 8 2 10

Aivar Vihmoja 44 130 151 124
179,0 135,0





Lisaboonus 10











Võistkond 184 15 20 -65







Võistkond Mängija hcp Nunnud Reldor Pärnu Laevatehas Hell Pall Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Riho Rüütel 20
181 189 211 213,7 193,7




Nunnud Kristi Saar 54
146 135 126 189,7 135,7 207,7 180,4 12 3 15

Tauri Teevahi 17
226 227 183 229,0 212,0





Lisaboonus 18











Võistkond 109
57 31 27







Piret Uibu 28 145
194 173 198,7 170,7




Reldor Silver Uibu 0 225
204 213 214,0 214,0 202,3 190,8 11 1 12

Rasmus Parts 0 189
203 171 187,7 187,7





Lisaboonus 18











Võistkond 46 -57
91 -20







Jaak Vapper 13 160 138
161 166,0 153,0




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 226 236
186 216,0 216,0 200,3 197,0 11 1 12

Jaanus Jaanimägi 0 230 169
267 222,0 222,0





Lisaboonus 0











Võistkond 13 -31 -91
14







Riho Narusk 41 120 168 123
178,0 137,0




Hell Pall Taimar Lank 0 265 214 229
236,0 236,0 198,4 180,9 10 1 11

Raivo Tamm 19 147 171 191
188,7 169,7





Lisaboonus 10











Võistkond 70 -27 20 -14







Võistkond Mängija hcp Ü & A 2 Katusemeister OÜ Decora Hobby Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Veiko Orav 22
189 200 189 214,7 192,7




Ü & A 2 Tarvo Orav 32
189 148 146 193,0 161,0 191,7 172,2 10 3 13

Aare Lõhmus 14
174 123 192 177,0 163,0





Lisaboonus 10











Võistkond 78
91 81 31







Erik Janop 40 107
152 100 159,7 119,7




Katusemeister OÜ Tanel Rämson 42 151
112 164 184,3 142,3 163,1 123,1 10 1 11

Tenel Koppel 70 121
105 96 177,3 107,3





Lisaboonus 8











Võistkond 160 -91
11 -96







Arvo Mere 26 148 169
161 185,3 159,3




Decora Ivar Kink 35 116 119
157 165,7 130,7 166,1 139,1 9 0 9

Tõnis Lääne 37 96 122
164 164,3 127,3





Lisaboonus 10











Võistkond 108 -81 -11
-23







Ülle Kangur 10 195 172 161
186,0 176,0




Hobby Ago Randorg 27 155 199 161
198,7 171,7 194,1 175,3 9 2 11

Riina Lõhmus 12 149 170 216
190,3 178,3





Lisaboonus 26











Võistkond 75 -31 96 23









www.peronabowling.ee