Rahvaliiga 2015 kevad Finaalvoorud

Finaalide 1. ring
Võistkond Mängija hcp
hcp-ga Summa Koht


47 144 191,0 191 3
Särts Lisaboonus





Võistkond 47







0,0
10
Audi Pärnu Lisaboonus





Võistkond 0





38 137 175,0 175 6
Sindi Vesi Lisaboonus





Võistkond 38





57 119 176,0 179 5
Puurkaevumeistrid Lisaboonus 3




Võistkond 60





52 122 174,0 180 4
Pärnu Vesi Lisaboonus 6




Võistkond 58





59 155 214,0 225 1
Trimtex Lisaboonus 11




Võistkond 70





51 140 191,0 194 2
EurostAuto Pärnu Lisaboonus 3




Võistkond 54





48 116 164,0 170 7
Hea Tegu Lisaboonus 6




Võistkond 54





44 109 153,0 156 8
Mirjam Lisaboonus 3




Võistkond 47





41 108 149,0 155 9
Ü & A 1 Lisaboonus 6




Võistkond 47










Finaalide 2. ring
Võistkond Mängija hcp
Keskm hcp-ga Summa Koht


59 102 161,0 172 9
Trimtex Lisaboonus 11




Võistkond 70





51 130 181,0 184 5
EurostAuto Pärnu Lisaboonus 3




Võistkond 54





39 169 208,0 211 2
Pärnu Kiirabi Lisaboonus 3




Võistkond 42





65 108 173,0 184 5
Arturi Köögid Lisaboonus 11




Võistkond 76





45 126 171,0 177 8
Helter Lisaboonus 6




Võistkond 51





43 137 180,0 183 7
Cramo Estonia Lisaboonus 3




Võistkond 46





58 135 193,0 196 4
Savirehvid Lisaboonus 3




Võistkond 61





52 136 188,0 197 3
Bruno Pallid Lisaboonus 9




Võistkond 61





44 111 155,0 158 10
Automaailm Pärnu Lisaboonus 3




Võistkond 47





28 185 213,0 216 1
Kanpol Lisaboonus 3




Võistkond 31



Finaalide 3. ring
Võistkond Mängija hcp
Keskm hcp-ga Summa Koht


28 165 193,0 196 3
Kanpol Lisaboonus 3




Võistkond 31





39 124 163,0 166 8
Pärnu Kiirabi Lisaboonus 3




Võistkond 42





35 140 175,0 178 5
Kaks ja pool Lisaboonus 3




Võistkond 38





26 166 192,0 198 2
Stegerdon Lisaboonus 6




Võistkond 32





28 133 161,0 164 9
Decora Lisaboonus 3




Võistkond 31





51 106 157,0 160 10
Nurme Teed Lisaboonus 3




Võistkond 54





32 141 173,0 176 6
AS Pajo Lisaboonus 3




Võistkond 35





41 121 162,0 168 7
Sauga Vald Lisaboonus 6




Võistkond 47





29 184 213,0 216 1
AK Eventus Lisaboonus 3




Võistkond 32





53 136 189,0 192 4
Katusemeister OÜ Lisaboonus 3




Võistkond 56



Finaalide 4. ring
Võistkond Mängija hcp
Keskm hcp-ga Summa Koht

Pavel Markov 39 170 209,0

AK Eventus Jüri Karhu 22 139 161,0 607 1

Andrei Karhu 36 191 227,0


Lisaboonus 10




Võistkond 107




Veljo Miklas 19 144 163,0

Stegerdon Ede Lensment 34 155 189,0 529 7

Janar Kurm 24 135 159,0


Lisaboonus 18




Võistkond 95




Kai-Riin Karotam 55 121 176,0

Top Secret Gerli Kodasma 57 111 168,0 543 6

Kristel Rääk 62 113 175,0


Lisaboonus 24




Võistkond 198




Martin Lilleorg 56 110 166,0

Profid Juhan Soekõrv 18 193 211,0 553 5

Priit Kolumbus 13 163 176,0


Lisaboonus 0




Võistkond 87




Toomas Kivimägi 37 155 192,0

Pärnu Linnavalitsus Jane Mets 25 133 158,0 561 3

Riho Alliksoo 4 189 193,0


Lisaboonus 18




Võistkond 84




Tiit Valdaru 19 153 172,0

Perona BC Eero Rändla 7 225 232,0 598 2

Taimi Dreier 17 169 186,0


Lisaboonus 8




Võistkond 51




Riho Narusk 41 129 170,0

Hell Pall Raivo Tamm 18 198 216,0 554 4

Taimar Lank 0 158 158,0


Lisaboonus 10




Võistkond 69




Ülle Kangur 11 154 165,0

Hobby Riina Lõhmus 12 158 170,0 492 8

Ivar Tambre 8 131 139,0


Lisaboonus 18




Võistkond 49



Veerandfinaalid
Võistkond Mängija hcp
Keskm hcp-ga Summa Koht

Tauri Teevahi 11 127 138,0

Nunnud Kristi Saar 43 174 217,0 525 8

Riho Rüütel 16 136 152,0


Lisaboonus 18




Võistkond 88




Pavel Markov 39 133 172,0

AK Eventus Jüri Karhu 22 159 181,0 545 edasi

Andrei Karhu 36 146 182,0


Lisaboonus 10




Võistkond 107




Veiko Orav 18 187 205,0

Ü & A 2 Tarvo Orav 30 168 198,0 622 edasi

Aare Lõhmus 16 193 209,0


Lisaboonus 10




Võistkond 74




Toomas Kivimägi 37 131 168,0

Pärnu Linnavalitsus Jane Mets 25 186 211,0 594 6

Riho Alliksoo 4 193 197,0


Lisaboonus 18




Võistkond 84




Piret Uibu 26 164 190,0

Reldor Silver Uibu 0 202 202,0 594 5

Rasmus Parts 0 184 184,0


Lisaboonus 18




Võistkond 44




Tiit Valdaru 19 212 231,0

Perona BC Eero Rändla 7 165 172,0 597 edasi

Taimi Dreier 17 169 186,0


Lisaboonus 8




Võistkond 51




Jaak Vapper 16 180 196,0

Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 203 203,0 586 7

Jaanus Jaanimägi 0 187 187,0


Lisaboonus 0




Võistkond 16




Riho Narusk 41 156 197,0

Hell Pall Raivo Tamm 18 220 238,0 628 edasi

Taimar Lank 0 183 183,0


Lisaboonus 10




Võistkond 69



Poolfinaalid
Võistkond Mängija hcp
Keskm hcp-ga Summa Koht

Pavel Markov 39 97 136,0

AK Eventus Jüri Karhu 22 126 148,0 463 edasi

Andrei Karhu 36 133 169,0


Lisaboonus 10




Võistkond 107




Veiko Orav 18 122 140,0

Ü & A 2 Tarvo Orav 30 128 158,0 451 4

Aare Lõhmus 16 127 143,0


Lisaboonus 10




Võistkond 74




Riho Narusk 41 140 181,0

Hell Pall Taimar Lank 0 176 176,0 563 3

Raivo Tamm 18 178 196,0


Lisaboonus 10




Võistkond 69




Tiit Valdaru 19 152 171,0

Perona BC Eero Rändla 7 204 211,0 576 edasi

Taimi Dreier 17 169 186,0


Lisaboonus 8




Võistkond 51



Superfinaal
Võistkond Mängija hcp
Keskm hcp-ga Summa Koht

Pavel Markov 39 149 188,0

AK Eventus Jüri Karhu 22 222 244,0 616 1

Andrei Karhu 36 138 174,0


Lisaboonus 10




Võistkond 107




Tiit Valdaru 19 168 187,0

Perona BC Eero Rändla 7 157 164,0 545 2

Taimi Dreier 17 169 186,0


Lisaboonus 8




Võistkond 51





www.peronabowling.ee