Kokku individuaalne

Põhiarvestuses osalemiseks peab olema mänginud vähemalt 5-l etapil

A-Divisjon Naised
Vähemalt 5 etappi mänginud
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp 7.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Taimi Dreier Perona BC 6 19 157,0 179,7 177,3 144,0 173,0
163,0 165,7 184,7 19
2 Jane Mets Pärnu Linnavalitsus 7 24 156,0 146,0 171,3 165,0 164,3 160,7 151,7 159,3 183,3 25
3 Evelin Tormilind Sindi Vesi 7 34 165,0 141,0 150,7 139,3 149,0 142,0 154,7 148,8 182,8 33
4 Ede Lensment Stegerdon 6 35 151,7 148,3 148,0 159,3 125,0
153,3 147,6 182,6 34
5 Piret Uibu Reldor 7 26 137,3 168,7 160,7 156,3 163,7 157,0 150,3 156,3 182,3 27
6 Liina Rohi TPL900 EST 7 34 155,7 164,3 146,0 141,0 129,0 151,0 144,0 147,3 181,3 34
7 Lisann Mäeväli Nunnud 5 70
69,3 95,3 113,3 87,7
110,7 95,3 165,3 70
Alla 5 etapi mänginud
1 Katri Rünkjanen Sauga Vald 3 32

166,7 132,7
156,0
151,8 183,8 31
2 Triin Üts Nunnud 2 62

112,7

128,0
120,4 182,4 56
3 Terje Tamm Nunnud 4 27


162,0 150,3 156,0 142,7 152,8 179,8 30
4 Piret Liivaste Pärnu Kiirabi 1 2 46


132,0 123,7

127,9 173,9 50
5 Laura-Liis Juursalu Pärnu Vesi 1 70
101,3




101,3 171,3 70

A-Divisjon Mehed
Vähemalt 5 etappi mänginud
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp 7.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Silver Uibu Reldor 7 0 214,7 221,7 197,0 230,3 190,0 209,7 188,7 207,4 207,4 0
2 Hardi Dreier Pärnu Laevatehas 5 0 226,7 203,3 192,7
189,0 215,0
205,3 205,3 0
3 Rasmus Parts Reldor 5 0 218,7
204,7 229,0
169,7 187,3 201,9 201,9 0
4 Taimar Lank Bowlingufestival 6 0 214,0 189,0 164,3
190,3 200,7 231,0 198,2 198,2 0
5 Jaanus Jaanimägi Pärnu Laevatehas 7 0 194,7 202,7 173,3 198,3 226,0 177,3 200,0 196,0 196,0 0
6 Risto Hanson Pärnu Kiirabi 1 7 0 253,3 195,7 161,3 203,0 169,0 177,7 179,0 191,3 191,3 0
7 Aare Lõhmus Ü&A 1 7 6 179,3 187,0 169,7 200,0 176,3 186,3 190,7 184,2 190,2 5
8 Raivo Tamm Bowlingufestival 6 16 146,3 180,3 152,0 191,0
178,3 191,3 173,2 189,2 13
9 Lauri Raadik Pärnu Kiirabi 1 5 9 177,0 175,0 190,7

174,7 180,7 179,6 188,6 8
10 Eero Rändla Perona BC 6 11 159,0 202,3 174,7 161,0
186,0 182,3 177,6 188,6 10
11 Riho Rüütel Nunnud 5 19 163,0 192,3 151,3
160,7 175,7
168,6 187,6 17
12 Priit Kolumbus TPL900 EST 7 8 208,0 192,3 171,0 173,7 158,3 178,0 171,0 178,9 186,9 9
13 Andrus Artma Pärnu Kiirabi 1 5 23 134,0

191,0 151,3 167,0 171,3 162,9 185,9 22
14 Mati Juursalu Pärnu Vesi 7 10 191,0 177,0 153,0 170,3 169,3 205,7 164,3 175,8 185,8 11
15 Tiit Valdaru Perona BC 7 13 149,7 155,7 147,7 227,7 170,3 194,7 163,7 172,8 185,8 14
16 Tarvo Orav Ü&A 1 7 29 189,3 127,7 152,0 175,3 133,3 148,3 167,7 156,2 185,2 27
17 Kaarel Jaanimägi Pärnu Laevatehas 7 13 170,3 170,3 148,3 178,7 181,0 193,7 158,7 171,6 184,6 15
18 Riho Alliksoo Pärnu Linnavalitsus 7 7 196,0 176,7 184,7 185,3 168,3 178,0 150,7 177,1 184,1 10
19 Taavi Allsalu TPL900 EST 7 14 176,0 179,3 154,7 194,3 151,0 182,0 153,3 170,1 184,1 16
20 Janar Kurm Stegerdon 7 25 160,3 160,7 167,3 146,7 156,0 161,0 153,3 157,9 182,9 26
21 Toomas Talviste Sindi Vesi 6 14 203,7 164,7 160,3
172,3 159,3 148,0 168,1 182,1 18
22 Andrei Karhu AK Eventus 6 21 160,3 166,0 174,3 160,3 155,3 148,7
160,8 181,8 23
23 Aivar Lepassar Pärnu Vesi 6 35 145,0
145,3 157,3 160,7 121,3 149,0 146,4 181,4 35
24 Riho Narusk Bowlingufestival 7 37 131,7 144,0 137,0 140,3 160,7 149,7 147,3 144,4 181,4 36
25 Sander Holberg AS Adrem 7 28 163,0 169,0 142,0 139,7 144,7 169,0 143,3 153,0 181,0 30
26 Ago Randorg Pärnu Linnavalitsus 7 38 134,3 154,7 103,0 155,7 160,7 143,7 148,3 142,9 180,9 38
27 Veiko Orav Ü&A 1 7 15 184,0 179,3 172,7 185,0 139,3 168,3 132,7 165,9 180,9 19
28 Joosep Talviste Sindi Vesi 5 38 142,0 129,3
140,7
158,0 140,3 142,1 180,1 38
29 Ivar Kink Decora 6 35 147,7 158,7 149,0 137,7 138,7 137,3
144,9 179,9 36
30 Kristo Ponn Sauga Vald 7 45 124,3 144,3 134,0 127,0 134,0 140,0 133,0 133,8 178,8 45
31 Ago Kärtmann AK Eventus 5 48 132,0
137,0 130,7 120,0
133,0 130,5 178,5 48
32 Tõnis Lääne Decora 5 42 136,3
154,7
128,3 129,7 130,0 135,8 177,8 43
33 Kaupo Vene AS Adrem 7 45 128,0 141,0 138,0 120,0 143,3 133,3 126,0 132,8 177,8 46
34 Jüri Karhu AK Eventus 6 43 189,3 123,3 110,3
119,0 140,0 124,0 134,3 177,3 45
35 Jaan Stolts Sauga Vald 5 37 163,0 140,3

128,0 144,0 126,0 140,3 177,3 40
36 Roman Vaba Pärnu Vesi 7 60 105,7 94,3 108,0 119,3 129,3 131,3 122,3 115,7 175,7 59
Alla 5 etapi mänginud
1 Tauri Teevahi Nunnud 4 0 173,3 192,0
230,7

183,0 194,8 194,8 0
2 Andrus Mesipuu Decora 1 70



121,7

121,7 191,7 55
3 Simmo Rahu AS Adrem 1 70


120,0


120,0 190,0 56
4 Antti Kuuse Sauga Vald 1 70
118,7




118,7 188,7 57
5 Andrus Allik Decora 3 18
177,3 157,7 174,0


169,7 187,7 16
6 Arvo Mere Decora 4 28
162,0
140,0
164,3 159,3 156,4 184,4 27
7 Jaak Maide AS Adrem 1 70

114,3



114,3 184,3 61
8 Janno Stolts Sauga Vald 1 20 163,3





163,3 183,3 21
9 Raivo Sipelgas Sindi Vesi 3 49

139,7 118,0 141,3

133,0 182,0 46
10 Arved Rõõm Stegerdon 1 54



125,7

125,7 179,7 51
11 Pavel Markov AK Eventus 4 33
140,0
149,3
156,0 130,3 143,9 176,9 37
12 Kalvar Küber Stegerdon 3 26 158,0
158,0

135,0
150,3 176,3 32
13 Veljo Miklas Stegerdon 1 31





145,0 145,0 176,0 36
14 Taavi Saar AS Adrem 1 58





118,0 118,0 176,0 58
15 Väino Kruusma Stegerdon 3 45
133,0
134,3
124,0
130,4 175,4 48
16 Ardo Käär AS Adrem 4 69 96,0 107,3

109,0 110,3
105,7 174,7 67
17 Ivar Kuldsaar Decora 2 22 163,0




119,7 141,4 163,4 39

B-Divisjon Naised
Vähemalt 5 etappi mänginud
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp 7.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Riina Lõhmus Trimtex 5 18 150,0
185,0 175,0 161,0
168,3 167,9 185,9 18
2 Angela Statsenko Helter 6 36 143,0 172,7
132,0 150,7 129,3 161,7 148,2 184,2 33
3 Helina Volgerad Trimtex 7 49 125,0 134,3 119,3 162,3 101,3 128,3 157,0 132,5 181,5 46
4 Mare Koel Ü&A 2 5 55 126,3 123,0 119,3 115,3 141,3

125,0 180,0 52
5 Doris Tõniste Pärnu Kiirabi 2 7 59 98,0 122,7 119,3 127,0 116,7 117,3 136,7 119,7 178,7 56
6 Hedi Orav Tradehouse 6 42 133,3 139,0 121,7 141,7
150,3 133,0 136,5 178,5 43
7 Maris Filippov Pärnu Kiirabi 2 7 53 133,0 104,7 115,0 130,7 135,3 124,3 134,3 125,3 178,3 52
8 Mairi Järvemets R2 Takso 7 53 120,3 110,7 117,0 130,7 140,3 120,7 132,0 124,5 177,5 52
9 Kadri Volkova Pärnu Kiirabi 2 7 62 111,0 114,3 118,0 104,7 118,7 110,7 116,0 113,3 175,3 61
10 Annika Tuuleveski Pajo AS 6 70 88,0 96,3 105,7 96,0 124,3
120,7 105,2 175,2 68
11 Liis Berdaru Trimtex 6 54
116,7 124,7 113,3 131,3 125,0 114,0 120,8 174,8 55
12 Maris Allik Automaailm Pärnu 5 65

97,0 114,0 110,7 113,3 108,3 108,7 173,7 65
13 Kätlin Müller Tradehouse 5 70 87,3 94,3
106,7 92,3 82,0
92,5 162,5 70
Alla 5 etapi mänginud
1 Carmen Kolla Facebook Team 1 33


153,3


153,3 186,3 29
2 Ene Sooäär Facebook Team 1 70 114,3





114,3 184,3 61
3 Ülle Orav Ü&A 2 2 50




139,0 116,0 127,5 177,5 50
4 Johanna Toodu Facebook Team 1 70
106,0




106,0 176,0 67
5 Lyssi-Ann Toomast Tradehouse 2 70



103,0
98,7 100,9 170,9 70
6 Grete Veltmann Tradehouse 2 70



101,3
91,3 96,3 166,3 70
7 Laura Moppel Facebook Team 1 70
93,3




93,3 163,3 70
8 Eve Maddison Trimtex 1 70




92,3
92,3 162,3 70
9 Merle Vunk EurostAuto Pärnu 1 70





90,7 90,7 160,7 70
10 Annika Reilend Facebook Team 1 35


125,0


125,0 160,0 52
11 Kairi Mäe Trimtex 2 70 85,7 93,7




89,7 159,7 70
12 Nele Toomsalu Tradehouse 1 70
85,7




85,7 155,7 70
13 Pilleriin Teras Tradehouse 4 70 88,0
55,0 108,0
91,0
85,5 155,5 70
14 Kätlin Nurk Facebook Team 1 70
85,3




85,3 155,3 70
15 Piret Teras Tradehouse 1 70

79,3



79,3 149,3 70
16 Kadi Kaukver Facebook Team 1 70




79,0
79,0 149,0 70
17 Eve Saar Facebook Team 1 70 68,7





68,7 138,7 70

B-Divisjon Mehed
Vähemalt 5 etappi mänginud
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp 7.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Priit Õispuu Cramo Estonia 6 35 144,7 139,7 151,7 142,7 152,7
186,0 152,9 187,9 30
2 Vallo-Andreas Hallik Hea Tegu 6 45 146,7 128,3 126,0 141,0 126,0 170,0
139,7 184,7 40
3 Arvi Särkinen Cramo Estonia 7 36 148,3 144,7 146,0 132,0 142,7 157,7 167,7 148,4 184,4 33
4 Tarmo Tappo R2 Takso 7 26 150,3 167,0 144,3 196,7 131,3 152,3 165,7 158,2 184,2 25
5 Aivar Vihmoja Nurme Teed 6 49 138,0 124,3
109,7 136,3 137,0 164,7 135,0 184,0 44
6 Madis Kraskov Automaailm Pärnu 7 21 169,3 149,0 143,0 189,3 169,7 158,7 158,0 162,4 183,4 22
7 Siim Jakobs Pajo AS 7 17 169,3 209,0 164,7 151,7 167,3 150,7 145,7 165,5 182,5 20
8 Dmytro Gryschenko Remate Grupp 7 42 131,0 159,3 130,7 162,0 122,7 119,3 156,3 140,2 182,2 40
9 Aavo Orav Ü&A 2 7 50 130,3 120,7 128,0 135,7 128,7 123,0 152,3 131,2 181,2 47
10 Andrus Aidla Nurme Teed 7 34 147,7 152,3 158,0 128,0 152,0 146,3 142,3 146,7 180,7 35
11 Toomas Kalju EurostAuto Pärnu 7 40 149,7 139,3 140,0 125,0 140,7 144,3 145,3 140,6 180,6 40
12 Aivar Mägi Audi Pärnu 7 50 115,0 134,0 126,3 116,3 142,3 132,0 145,3 130,2 180,2 48
13 Sander Pikkur Savirehvid 5 64 129,7 110,7 105,7
92,3
139,7 115,6 179,6 60
14 Ranno Erm Cramo Estonia 6 37 150,7 139,0 135,7
133,0 159,0 132,7 141,7 178,7 39
15 Oleksandr Kurman Remate Grupp 7 45 122,7 135,0 126,0 137,3 151,0 129,0 134,3 133,6 178,6 45
16 Jaak Puuraid Audi Pärnu 7 54 134,3 115,3 128,0 122,0 118,7 119,3 134,0 124,5 178,5 52
17 Andres Teetamm Hea Tegu 7 47 130,3 118,0 126,3 146,0 122,7 143,7 127,3 130,6 177,6 48
18 Aleksander Andrejev Pajo AS 7 48 120,7 118,7 140,3 142,7 126,0 131,7 123,7 129,1 177,1 49
19 Tanel Künnapas Ü&A 2 7 44 135,0 117,7 135,3 137,7 126,0 155,7 124,0 133,1 177,1 46
20 Oliver Päit Nurme Teed 6 47
128,0 122,0 115,7 142,0 146,0 124,7 129,7 176,7 48
21 Ilmar Arumäe Helter 7 48 135,3 106,0 119,0 152,0 132,0 134,0 122,3 128,7 176,7 49
22 Ahto Reilent Automaailm Pärnu 6 48 123,3 114,7 147,3 138,7
128,0 118,7 128,5 176,5 49
23 Stanislav Gryschenko Remate Grupp 7 50 126,3 128,0 124,7 119,3 138,0 127,0 119,7 126,1 176,1 51
24 Riho Heldja EurostAuto Pärnu 5 50 120,7
125,3 145,3
120,3 117,7 125,9 175,9 51
25 Joosep Männik Hea Tegu 6 47 114,0 147,3 139,7 116,7 141,3 112,0
128,5 175,5 49
26 Rein Unn R2 Takso 6 50 128,0 122,0 122,7 130,3 135,3
112,7 125,2 175,2 52
27 Siim Tsebotnikov Savirehvid 5 63 106,7 108,3
122,0 107,7
110,3 111,0 174,0 63
28 Margus Mihkle Helter 5 43 135,7 148,0 128,3 133,0 109,3

130,9 173,9 47
Alla 5 etapi mänginud
1 Juhan Kahu Facebook Team 1 70

140,0



140,0 210,0 40
2 Johannes Kahu Facebook Team 1 70

133,0



133,0 203,0 46
3 Tarmo Lautri EurostAuto Pärnu 1 51 141,3





141,3 192,3 39
4 Oole Rits Nurme Teed 2 59 115,7
132,7



124,2 183,2 53
5 Peeter Hermanson Hea Tegu 1 53





128,7 128,7 181,7 49
6 Viktor Laane Facebook Team 1 70 110,7





110,7 180,7 63
7 Aare Arva EurostAuto Pärnu 4 40
133,3 137,3
150,3 136,7
139,4 179,4 40
8 Even Grube Facebook Team 1 49




130,0
130,0 179,0 48
9 Risto Kommer Savirehvid 1 59 119,0





119,0 178,0 57
10 Andres Kiiver Audi Pärnu 3 49

138,0
119,0
129,0 128,7 177,7 49
11 Olavi Talu Savirehvid 3 45

135,0 133,7

124,3 131,0 176,0 47
12 Elar Tohv Savirehvid 4 52
116,3 124,0 136,3 111,0

121,9 173,9 54
13 Ailar Kängsepp Audi Pärnu 4 70 106,7 92,7
94,7
112,7
101,7 171,7 70
14 Margus Masso Pajo AS 1 70




98,7
98,7 168,7 70
15 Egon Marder Facebook Team 1 28


136,3


136,3 164,3 43
16 Egert Annast Helter 1 70





94,0 94,0 164,0 70
17 Aivar Naaber EurostAuto Pärnu 1 70
92,0




92,0 162,0 70
18 Raido Pärn Facebook Team 1 30

125,0



125,0 155,0 52
19 Riho Kaukver Facebook Team 1 70




84,7
84,7 154,7 70


www.peronabowling.ee