Liigadevaheline Superfinaal



www.peronabowling.ee

 
Kvalifikatsioon
Round-robin
Finaal
Koht Võistkond Mängija Hcp 1.sari 2.sari Keskm Sum Keskm
1.sari Bon 2.sari Bon 3.sari Bon Võistk. Summa Keskm
Finaali 1 ring Finaali 2 ring Superfinaal
1 Play Out (Pärnu) Risto Hanson 39 154 155 154,5


170
181
143




213 156


Lauri Raadik 23 214 270 242,0 1302 183,0
176 90 125 90 172 90 3402 174,8

153 173


Martin Rotmeister 40 158 147 152,5


145
212
200




178 186


Hcp kokku 102

















2 TRC (Tallinn) Dmitri Polonski 22 201 177 189,0


109
181
162



185 125 176


Jelena Povaljuhhina 19 168 223 195,5 1266 193,7
168
180 90 180 90 3190 183,3
134 216 191


Aleksei Krahman 11 214 179 196,5


180
202
226



202 214 192


Hcp kokku 52

















3 Viljandi Postkontor (Viljandi) Katrin Püks 40 126 141 133,5


177
140
150




125


Tõnu Metsar 40 161 164 162,5 1209 165,5
160 90 148
201 90 3207 165,8

173


Anmar Pihlak 28 210 191 200,5


153
161
204




176


Hcp kokku 108

















4 Zaag (Järvamaa) Karin Orgvee 40 132 148 140,0


149
150
182



123 127


Riivo Salla 31 174 156 165,0 1149 156,5
162
163
172 90 2990 158,3
202 192


Aimur Raudsepp 34 165 164 164,5


167
161
130



126 147


Hcp kokku 105

















5 Vilmon (Pärnu) Moonika Tamson 23 190 134 162,0


181
174
194



201



Villu Peeba 30 133 211 172,0 1091 150,8
163
214 90 153
2982 161,8
160



Rando Hunt 40 123 114 118,5


161
173
109



101



Hcp kokku 93

















6 Viru Paekivi (Rakvere) Janno Jõe 40 116 131 123,5


116
108
156



113



Tauno Arpo 40 136 141 138,5 1036 135,7
196 90 144
194 90 2971 149,1
158



Kristi Kaasik 31 138 152 145,0


164
162
182



129



Hcp kokku 111

















7 + - Elektroonika (Tartu) Udo Kislov 40 141 166 153,5


146
163
155








Rait Pluum 40 167 109 138,0 1136 149,3
130 90 111 90 114
2971 146,1





Amor Karilaid 40 155 158 156,5


170
168
138








Hcp kokku 120

















8 Pleksor (Viljandi) Romet Elmaste 34 142 154 148,0


160
131
137








Kristel Elmaste 40 143 122 132,5 1096 146,0
196 90 111
175
2966 155,1





Aivar Visnapuu 36 134 181 157,5


179
207
154








Hcp kokku 110

















9 22 (Rakvere) Aulis Vahula 40 156 129 142,5


168
126
106








Reeli Pärs 36 124 153 138,5 1087 145,5
162 90 174
155
2951 155,1





Ando Vahula 31 154 157 155,5


233
167
162








Hcp kokku 107

















10 Tallmac (Arctic Tallinn) Ants Katkosild 18 159 186 172,5


138
185
139








Aarne Priks 28 155 203 179,0 1193 177,2
149
144 90 193
2947 168,8





Tõnu Sepp 19 197 163 180,0


146
212
163








Hcp kokku 65

















11 Viru Valge (Tartu) Janek Kuus 26 143 141 142,0


162
175
152








Erkki Raja 29 133 112 122,5 960 128,3
170 90 190 90 182 90 2938 146,2





Imre Soosaar 40 118 123 120,5


128
115
149








Hcp kokku 95

















12 Ku:lsa:l (Tallinn) Kurt Lönnqvist 15 180 184 182,0


153
203
207








Piia Lutt 15 133 175 154,0 1044 160,0
160
208 90 160 90 2926 169,1





Kari Vikström 12 158 130 144,0


172
169
144








Hcp kokku 42

















13 Brutus (Haapsalu) Tiit Palk 40 139 129 134,0


151
138
170








Mare Kingissepp 40 137 100 118,5 1034 132,3
111 90 151 90 146
2919 142,6





Silver Kingissepp 40 170 119 144,5


152
177
149








Hcp kokku 120

















14 Gislaved (Haapsalu) Tõnis Luhamäe 40 137 147 142,0


135
141
142








Endla Antsve 40 124 129 126,5 1052 135,3
113
137
93
2592 132,8





Kaido Antsve 40 139 136 137,5


138
169
112








Hcp kokku 120

















15 Mets ja Puu (Tallinn Arctic) Taivo Denks 24 124 138 131,0


108
145
116








Andrus Vau 38 185 150 167,5 1031 137,8
129
159
157
2581 138,1





Janek Nõmmela 40 125 105 115,0


151
143
136








Hcp kokku 102

















16 Mediato (Järvamaa) Diana Viigand 40



















Gert Viigand 40



















Olavi Peterson 40



















Hcp kokku 120