EELVOORUD


MEHED









Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 Summa Keskmine

1 Aare Noormaa 189 191 257 220 220 161 1238 206,3

2 Silver Uibu 174 189 226 144 245 246 1224 204,0

3 Toomas Talviste 203 190 173 202 224 180 1172 195,3

4 Tiit Valdaru 173 202 163 208 203 178 1127 187,8

5 Riho Alliksoo 190 181 136 201 176 215 1099 183,2

6 Risto Hanson 163 212 169 190 205 156 1095 182,5

7 Andrus Lõõbas 161 200 171 162 197 195 1086 181,0

8 Juhan Soekõrv 160 154 205 191 207 169 1086 181,0

9 Lauri Raadik 171 166 191 197 179 180 1084 180,7

10 Taimar Lank 163 213 182 160 194 172 1084 180,7

11 Argo Hanson 186 150 179 205 198 160 1078 179,7

12 Gert Põder 157 181 192 199 164 169 1062 177,0

13 Aare Parts 149 202 161 187 184 175 1058 176,3

14 Kaido Põder 149 175 158 168 199 197 1046 174,3

15 Kaspar Parts 190 185 194 170 149 129 1017 169,5

16 Martin Rotmeister 180 178 177 138 164 168 1005 167,5

17 Raivo Tamm 141 183 183 180 148 140 975 162,5

18 Margus Dreier 153 159 175 114 179 187 967 161,2

19 Janno Järvemets 204 99 157 204 165 132 961 160,2

20 Ago Kärner 145 124 155 177 160 145 906 151,0

21 Sander Tamm 132 142 133 163 133 162 865 144,2













NAISED









Koht Nimi 1 2 3 4 5 6 Summa Keskmine

1 Taimi Dreier 182 192 248 215 190 158 1185 197,5

2 Terje Tamm 186 144 171 163 190 218 1072 178,7

3 Ülle Kangur 159 183 215 155 193 142 1047 174,5

4 Marina Parts 140 178 180 208 179 153 1038 173,0

5 Anne Pavelson 170 174 117 167 166 166 960 160,0

6 Ljudmila Marchesani 161 138 143 145 181 160 928 154,7

7 Ingrid Põder 142 143 157 148 135 131 856 142,7

8 Piret Uibu 109 152 129 153 136 160 839 139,8

9 Koidu Haugas 111 141 115 129 143 188 827 137,8













SEENIORID









Koht Nimi Hcp 1 2 3 4 5 6 Summa Kesk hcp Kesk puhas
1 Märt Raadik
179 209 185 197 157 193 1120 186,7 186,7
2 Veera Raadik 10 173 175 144 152 193 181 1078 179,7 169,7
3 Aivar Lank
179 163 162 137 141 181 963 160,5 160,5
4 Eero Rändla
116 161 174 155 163 168 937 156,2 156,2













VAHEVOORUD














MEHED

VAHEVOOR




Koht Nimi Klass Eelv 1 2 3 Keskm SUMMA Vahe

1 Aare Noormaa M 1238 226 196 189 205,4 1849


2 Silver Uibu M 1224 263 176 177 204,4 1840 -9

3 Toomas Talviste M 1172 163 188 184 189,7 1707 -133

4 Juhan Soekõrv M 1086 204 201 210 189,0 1701 -6

5 Riho Alliksoo M 1099 190 167 198 183,8 1654 -47

6 Andrus Lõõbas M 1086 197 178 192 183,7 1653 -1

7 Risto Hanson M 1095 175 167 205 182,4 1642 -11

8 Tiit Valdaru M 1127 169 136 169 177,9 1601 -41

NAISED

VAHEVOOR




Koht Nimi Klass Eelv 1 2 3 Keskm SUMMA Vahe

1 Taimi Dreier N 1185 170 215 181 194,6 1751


2 Marina Parts N 1038 175 201 196 178,9 1610 -141

3 Terje Tamm N 1072 132 131 189 169,3 1524 -86

4 Ülle Kangur N 1047


174,5 1047 -477














STEP-LADDER


MEHED









Kohad Nimi 1 2 3 Seis Koht




2-3 Silver Uibu 183 174 159 1 3




Toomas Talviste 175 182 199 2

















Kohad Nimi 1 2 3 Seis Koht




1-2 Aare Noormaa 203 180
2 1




Toomas Talviste 191 163
0 2
















NAISED









Kohad Nimi 1 2 3 Seis Koht




2-3 Marina Parts 179 180
2





Terje Tamm 160 151
0 3
















Kohad Nimi 1 2 3 Seis Koht




1-2 Taimi Dreier 186 199
2 1




Marina Parts 141 96
0 2
















LÕPPJÄRJESTUS









MEHED









1 Aare Noormaa









2 Toomas Talviste









3 Silver Uibu









4 Juhan Soekõrv









5 Riho Alliksoo









6 Andrus Lõõbas









7 Risto Hanson









8 Tiit Valdaru









9 Lauri Raadik









10 Taimar Lank









11 Argo Hanson









12 Gert Põder









13 Aare Parts









14 Kaido Põder









15 Kaspar Parts









16 Martin Rotmeister









17 Raivo Tamm









18 Margus Dreier









19 Janno Järvemets









20 Ago Kärner









21 Sander Tamm





















NAISED









1 Taimi Dreier









2 Marina Parts









3 Terje Tamm









4 Ülle Kangur









5 Anne Pavelson









6 Ljudmila Marchesani









7 Ingrid Põder









8 Piret Uibu









9 Koidu Haugas





















SEENIORID









1 Märt Raadik









2 Veera Raadik









3 Aivar Lank









4 Eero Rändla









Klubi MV vahevoor




EELVOOR
VAHEVOOR


Koht Nimi Klass 1 2 3 4 5 6 Eelv summa 1 2 3 Keskm SUMMA Vahe
1 Taimi Dreier N 182 192 248 215 190 158 1185 170 215 181 194,6 1751
2 Marina Parts N 140 178 180 208 179 153 1038 175 201 196 178,9 1610 -141
3 Terje Tamm N 186 144 171 163 190 218 1072 132 131 189 169,3 1524 -86
4 Ülle Kangur N 159 183 215 155 193 142 1047


174,5 1047 -477
Koht Nimi Klass 1 2 3 4 5 6 Eelv summa 1 2 3 Keskm
Vahe
1 Aare Noormaa M 189 191 257 220 220 161 1238 226 196 189 205,4 1849
2 Silver Uibu M 174 189 226 144 245 246 1224 263 176 177 204,4 1840 -9
3 Toomas Talviste M 203 190 173 202 224 180 1172 163 188 184 189,7 1707 -133
4 Juhan Soekõrv M 160 154 205 191 207 169 1086 204 201 210 189,0 1701 -6
5 Riho Alliksoo M 190 181 136 201 176 215 1099 190 167 198 183,8 1654 -47
6 Andrus Lõõbas M 161 200 171 162 197 195 1086 197 178 192 183,7 1653 -1
7 Risto Hanson M 163 212 169 190 205 156 1095 175 167 205 182,4 1642 -11
8 Tiit Valdaru M 173 202 163 208 203 178 1127 169 136 169 177,9 1601 -41

Klubi MV 2008 Eelvoorud

Koht Nimi Klass Hcp 1 2 3 4 5 6 Summa Kesk hcp Kesk puhas
1 Aare Noormaa M
189 191 257 220 220 161 1238 206,3 206,3
2 Silver Uibu M
174 189 226 144 245 246 1224 204,0 204,0
3 Toomas Talviste M
203 190 173 202 224 180 1172 195,3 195,3
4 Tiit Valdaru M
173 202 163 208 203 178 1127 187,8 187,8
5 Riho Alliksoo M
190 181 136 201 176 215 1099 183,2 183,2
6 Risto Hanson M
163 212 169 190 205 156 1095 182,5 182,5
7 Andrus Lõõbas M
161 200 171 162 197 195 1086 181,0 181,0
8 Juhan Soekõrv M
160 154 205 191 207 169 1086 181,0 181,0
9 Lauri Raadik M
171 166 191 197 179 180 1084 180,7 180,7
10 Taimar Lank M
163 213 182 160 194 172 1084 180,7 180,7
11 Argo Hanson M
186 150 179 205 198 160 1078 179,7 179,7
12 Gert Põder M
157 181 192 199 164 169 1062 177,0 177,0
13 Aare Parts M
149 202 161 187 184 175 1058 176,3 176,3
14 Kaido Põder M
149 175 158 168 199 197 1046 174,3 174,3
15 Kaspar Parts M
190 185 194 170 149 129 1017 169,5 169,5
16 Martin Rotmeister M
180 178 177 138 164 168 1005 167,5 167,5
17 Raivo Tamm M
141 183 183 180 148 140 975 162,5 162,5
18 Margus Dreier M
153 159 175 114 179 187 967 161,2 161,2
19 Janno Järvemets M
204 99 157 204 165 132 961 160,2 160,2
20 Ago Kärner M
145 124 155 177 160 145 906 151,0 151,0
21 Sander Tamm M
132 142 133 163 133 162 865 144,2 144,2
1 Taimi Dreier N
182 192 248 215 190 158 1185 197,5 197,5
2 Terje Tamm N
186 144 171 163 190 218 1072 178,7 178,7
3 Ülle Kangur N
159 183 215 155 193 142 1047 174,5 174,5
4 Marina Parts N
140 178 180 208 179 153 1038 173,0 173,0
5 Anne Pavelson N
170 174 117 167 166 166 960 160,0 160,0
6 Ludmila N
161 138 143 145 181 160 928 154,7 154,7
7 Ingrid Põder N
142 143 157 148 135 131 856 142,7 142,7
8 Piret Uibu N
109 152 129 153 136 160 839 139,8 139,8
9 Koidu Haugas N
111 141 115 129 143 188 827 137,8 137,8
1 Märt Raadik S
179 209 185 197 157 193 1120 186,7 186,7
2 Veera Raadik S 10 173 175 144 152 193 181 1078 179,7 169,7
3 Aivar Lank S
179 163 162 137 141 181 963 160,5 160,5
4 Eero Rändla S
116 161 174 155 163 168 937 156,2 156,2


www.peronabowling.ee