Firmaliiga 1.etapp

Võistkond Mängija hcp Pärnu Linnavalitsus Häädemeeste Vesi Hea Tegu Reval Auto Esindused Reldor Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Riho Alliksoo 10
146 112 187 176 165,3 155,3




Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 32
134 162 158 144 181,5 149,5 175,3 156,3
4 4

Jane Mets 18
139 188 135 195 182,3 164,3





Lisaboonus 16












Võistkond 76
86 33 43 84







Urmas Univer 56 78
67 77 91 134,3 78,3




Häädemeeste Vesi Toomas Näär 56 72
57 89 84 131,5 75,5 122,3 76,3
0 0

Sirje Mäesalu 56 75
76 91 58 131,0 75,0





Lisaboonus 16












Võistkond 184 -86
-136 -83 -61







Peeter Hermanson 56 126 127
105 101 170,8 114,8




Hea Tegu Andres Teetamm 56 75 96
100 105 150,0 94,0 158,5 118,0
2 2

Vallo- Andreas 40 142 135
142 162 185,3 145,3





Lisaboonus 10












Võistkond 162 -33 136
-76 24







Jaak Puuraid 56 111 97 111
101 161,0 105,0




Reval Auto Esindused Vahur Kupper 56 121 124 157
97 180,8 124,8 161,1 116,6
2 2

Aivar Mägi 56 103 125 139
113 176,0 120,0





Lisaboonus 10












Võistkond 178 -43 83 76
-32







Silver Uibu 4 183 156 170 166
172,8 168,8




Reldor Piret Uibu 30 122 116 120 138
154,0 124,0 161,0 141,0
2 2

Mariina Parts 24 122 126 136 137
154,3 130,3





Lisaboonus 22












Võistkond 80 -84 61 -24 32






















Võistkond Mängija hcp TRK Estonia Altia Eesti Pärnu Laevatehas Ü & A 1 Õppenõustamiskeskus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Rita Arro 56
105 110 115 124 169,5 113,5




TRK Estonia Jana Kivi 56
137 144 126 185 204,0 148,0 177,4 128,4
3 3

Sirli Laur 56
121 105 119 150 179,8 123,8





Lisaboonus 28












Võistkond 196
-70 1 1 150







Urmas Hallik 55 121
136 143 211 207,8 152,8




Altia Eesti Andres Lelov 30 204
170 144 143 195,3 165,3 186,2 160,9
3 3

Ivar Tambre 16 203
164 139 153 180,8 164,8





Lisaboonus 0












Võistkond 101 70
49 -15 172







Jaak Vapper 11 162 135
178 162 170,3 159,3




Pärnu Laevatehas Jaanus Jaanimägi 0 212 209
162 190 193,3 193,3 181,8 179,0
2 2

Hardi Dreier 0 169 167
195 207 184,5 184,5





Lisaboonus 0












Võistkond 11 -1 -49
35 66







Aavo Orav 43 133 115 130
139 172,3 129,3




Ü & A 1 Tanel Kümnapas 56 113 132 107
116 173,0 117,0 164,9 122,7
2 2

Mare Koel 54 140 126 105
116 175,8 121,8





Lisaboonus 16












Võistkond 169 -1 15 -35
96







Signe Leht 56 79 66 71 80
130,0 74,0




Õppenõustamiskeskus Maris Mets 56 92 73 90 67
136,5 80,5 141,1 92,1
0 0

Moonika Lehtmets 56 138 101 147 101
177,8 121,8





Lisaboonus 28












Võistkond 196 -150 -172 -66 -96







Võistkond Mängija hcp Stegerdon Allik Trans Tramet Group Ü & A 2 Trimtex Baltic Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ede Lensment 43
137 179 123 130 185,3 142,3




Stegerdon Väino Kruusma 56
99 114 108 154 174,8 118,8 160,8 118,0
2 2

Kalvar Küber 56
95 96 111 134 165,0 109,0





Lisaboonus 16












Võistkond 171
-19 40 -21 9







Teet Lelov 56 104
116 136 100 170,0 114,0




Allik Trans Elmar Järvemets 56 127
119 128 140 184,5 128,5 162,1 117,6
2 2

Kaido Kivistik 56 112
102 114 117 167,3 111,3





Lisaboonus 10












Võistkond 178 19
-38 7 -18







Ranno Metsaveer 56 119 146
157 131 194,3 138,3




Tramet Group Priit Liigand 56 133 142
119 112 182,5 126,5 169,4 124,9
2 2

Ülari Metsaveer 56 90 87
131 84 154,0 98,0





Lisaboonus 10












Võistkond 178 -40 38
61 -49







Aare Lõhmus 11 136 157 173
157 166,8 155,8




Ü & A 2 Tarvo Orav 33 176 140 130
149 181,8 148,8 169,7 143,2
1 1

Ülle Orav 46 116 146 115
141 175,5 129,5





Lisaboonus 16












Võistkond 106 21 -7 -61
-3







Madli Keskoja 56 126 144 132 121
186,8 130,8




Trimtex Baltic Elise Saarna 56 87 96 80 113
150,0 94,0 174,3 136,3
3 3

Riina Lõhmus 12 215 161 190 170
196,0 184,0





Lisaboonus 28












Võistkond 152 -9 18 49 3






















Võistkond Mängija hcp Varu 1 Nunnud Varu 2 Pärnu Vesi Finest Metallid Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Juhan Soekõrv 13
135 155 161 150 163,3 150,3




Varu 1 Argo Hanson 32
113 135 154 145 168,8 136,8 170,7 153,2
2 2

Taimi Dreier 19
178 171 159 182 191,5 172,5





Lisaboonus 6












Võistkond 70
-112 13 33 -86







Priit Kolumbus 16 189
172 150 169 186,0 170,0




Nunnud Riho Rüütel 56 130
134 173 123 196,0 140,0 183,1 147,1
3 3

Triin Kenppi 56 145
104 146 130 187,3 131,3





Lisaboonus 16












Võistkond 144 112
34 105 -20







Ülle Kangur 10 159 206
154 183 185,5 175,5




Varu 2 Ago Randorg 19 152 122
137 128 153,8 134,8 162,0 145,3
0 0

Vallo Visnapuu 32 140 125
96 141 157,5 125,5





Lisaboonus 6












Võistkond 67 -13 -34
-37 -62







Aivar Lepassar 24 144 165 141
164 177,5 153,5




Pärnu Vesi Rein Korjus 56 80 103 67
91 141,3 85,3 164,7 134,7
2 2

Mati Juursalu 30 167 120 163
211 195,3 165,3





Lisaboonus 10












Võistkond 120 -33 -105 37
88







Andrus Jõesaar 56 129 142 109 104
177,0 121,0




Finest Metallid Risto Arak 56 167 143 129 112
193,8 137,8 176,7 132,2
3 3

Kaido Dreving 56 159 123 165 104
193,8 137,8





Lisaboonus 10












Võistkond 178 86 20 62 -88






















Võistkond Mängija hcp Hotten Brovit Lithuania UAB Miila Sindi Vesi Elion Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Marko Lauer 56
93 113 108 91 157,3 101,3




Hotten Kaur Lauer 56
120 168 89 120 180,3 124,3 162,4 120,4
2 2

Hendrik Laas 56
135 154 104 150 191,8 135,8





Lisaboonus 0












Võistkond 168
19 160 -16 -23







Raivo Tamm 8 141
149 132 122 144,0 136,0




Brovit Lithuania UAB Riho Narusk 29 99
141 139 153 162,0 133,0 167,9 158,7
0 0

Taimar Lank 0 220
196 206 206 207,0 207,0





Lisaboonus 0












Võistkond 37 -19
-64 -10 -43







Ludmila Marcheani 21 124 174
118 110 152,5 131,5




Miila Tiit Valdaru 15 147 199
144 144 173,5 158,5 157,8 145,3
1 1

Janno Järvemets 8 122 164
149 149 154,0 146,0





Lisaboonus 6












Võistkond 50 -160 64
-63 -138







Raivo Sipelgas 23 123 149 160
146 167,5 144,5




Sindi Vesi Evelin Riis 33 118 143 168
131 173,0 140,0 159,6 136,6
3 3

Ants Tormilind 30 152 140 104
105 155,3 125,3





Lisaboonus 6












Võistkond 92 16 10 63
-117







Jaanus Metsnik 56 107 130 150 146
189,3 133,3




Elion Martin Lilles 56 100 109 132 142
176,8 120,8 179,8 145,3
4 4

Romet Rändla 16 207 184 171 165
197,8 181,8





Lisaboonus 10












Võistkond 138 23 43 138 117









www.peronabowling.ee