Firmaliiga individuaalne seis

Naised lõplik (mänginud min 4 etappi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Riina Lõhmus Trimtex Baltic 6 10 184,0 151,0 182,5 171,0 200,0 180,3 178,1 188,1 10
2 Jane Mets Pärnu Linnavalitsus 6 23 164,3 152,0 156,5 162,3 171,8 177,5 164,1 187,1 23
3 Taimi Dreier Varu 1 5 24 172,5 173,5
133,5 161,5 168,8 162,0 186,0 24
4 Piret Uibu Reldor 6 43 124,0 147,0 126,0 129,3 155,5 161,3 140,5 183,5 43
5 Ülle Kangur Varu 2 6 27 175,5 157,5 150,3 157,0 139,3 152,8 155,4 182,4 27
6 Marina Parts Reldor 6 37 130,3 123,0 147,0 164,5 156,3 150,0 145,2 182,2 37
7 Ludmila Marcheani Miila 4 40 131,5 133,8
154,3 148,3
142,0 182,0 40
8 Jana Kivi TRK Estonia 6 41 148,0 137,3 132,3 135,0 141,5 130,0 137,3 178,3 41
9 Evelin Riis Sindi Vesi 5 35 140,0 149,8 145,0 152,3 129,5
143,3 178,3 35
10 Ede Lensment Stegerdon 6 30 142,3 143,3 156,0 151,0 167,5 127,5 147,9 177,9 30
11 Madli Keskoja Trimtex Baltic 6 51 130,8 109,8 129,0 146,5 118,0 127,3 126,9 177,9 51
12 Monika Lehtmets Õppenõustamiskeskus 5 50 121,8 135,3
115,5 135,3 130,5 127,7 177,7 50
13 Ülle Orav Ü & A 2 6 50 129,5 122,5 109,0 134,5 140,8 124,0 126,7 176,7 50
14 Triin Kenppi Nunnud 4 46 131,3 138,5 129,5
119,3
129,6 175,6 46
15 Sirli Laur TRK Estonia 4 56 123,8 109,3
124,3
111,3 117,2 173,2 56
16 Rita Arro TRK Estonia 4 56 113,5
122,0
112,5 119,8 117,0 173,0 56
17 Ly Rõõmussaar TRK Estonia 4 52
133,75 117,3 122,5 104,0
119,4 171,4 52
18 Mare Koel Ü & A 1 5 56 121,8
105,3 127,0 106,3 114,3 114,9 170,9 56
19 Elise Saarna Trimtex Baltic 6 56 94,0 115,0 115,5 121,3 117,5 102,5 111,0 167,0 56
20 Maris Mets Õppenõustamiskeskus 6 56 80,5 135,3 92,8 82,3 107,0 88,5 97,7 153,7 56
21 Helle Ots Häädemeeste Vesi 4 56
89,5 84,8 82,3
82,3 84,7 140,7 56














Naised lõplik (mänginud alla 4 etapi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Mirjam Lank Brovit Lithuania UAB 1 49


163,3

163,3 212,3 49
2 Monika Viire Altia Eesti 1 56




129,8 129,8 185,8 56
3 Maris Mäll Pärnu Vesi 2 56



110,8 130,5 120,6 176,6 56
4 Kaire Külaots Õppenõustamiskeskus 2 53
123,8

115,8
119,8 172,8 53
5 Kai-Riin Karotam Miila 1 56




113,0 113,0 169,0 56
6 Kristi Saar Nunnud 3 56

93,5 119,0
113,5 108,7 164,7 56
7 Marianna Metsla Õppenõustamiskeskus 2 56

101,3 91,8

96,5 152,5 56
8 Tiina Viira Altia Eesti 1 56

95,0


95,0 151,0 56
9 Triin Saluveer Õppenõustamiskeskus 1 56




88,8 88,8 144,8 56
10 Sirje Mäesalu Häädemeeste Vesi 2 56 75,0


89,3
82,2 138,2 56
11 Signe Leht Õppenõustamiskeskus 3 56 74,0 81,3 84,0


79,8 135,8 56




























Mehed lõplik (mänginud min 4 etappi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Hardi Dreier Pärnu Laevatehas 6 0 184,5 199,8 203,8 215,0 240,3 219,3 210,4 210,4 0
2 Taimar Lank Brovit Lithuania UAB 5 0 207,0
206,8 189,8 218,5 206,0 205,6 205,6 0
3 Riho Alliksoo Pärnu Linnavalitsus 6 17 155,3 153,5 167,5 184,8 185,0 205,3 175,2 192,2 17
4 Priit Kolumbus Nunnud 5 12 170,0 159,3
182,3 189,8 191,0 178,5 190,5 12
5 Jaanus Jaanimägi Pärnu Laevatehas 6 1 193,3 175,5 160,0 191,0 223,8 192,8 189,4 190,4 1
6 Ivar Tambre Altia Eesti 6 16 164,8 150,8 177,0 175,3 179,5 199,0 174,4 190,4 16
7 Martin Rotmeister Varu 1 4 13
179,0 174,3 166,8
188,3 177,1 190,1 13
8 Tiit Valdaru Miila 5 21 158,5 164,0 162,0
170,0 189,3 168,8 189,8 21
9 Argo Hanson Varu 1 4 27 136,8 165,0 166,0
180,3
162,0 189,0 27
10 Raivo Tamm Brovit Lithuania UAB 5 25 136,0 145,5 171,5
183,3 177,0 162,7 187,7 25
11 Jaak Vapper Pärnu Laevatehas 6 18 159,3 152,5 165,5 167,3 195,8 176,0 169,4 187,4 18
12 Romet Rändla Elion 4 11 181,8 181,3 171,8 170,0

176,2 187,2 11
13 Silver Uibu Reldor 6 17 168,8 149,5 168,0 186,3 170,5 176,3 169,9 186,9 17
14 Juhan Soekõrv Varu 1 5 36 150,3
111,5 148,0 171,8 171,8 150,7 186,7 36
15 Raivo Sipelgas Sindi Vesi 6 29 144,5 136,3 177,8 151,0 159,0 176,5 157,5 186,5 29
16 Aare Lõhmus Ü & A 2 6 18 155,8 151,3 185,5 158,5 184,3 175,3 168,4 186,4 18
17 Vallo- Andreas Hea Tegu 6 30 145,3 155,0 158,8 156,0 157,5 159,0 155,3 185,3 30
18 Janno Järvemets Miila 5 17 146,0 172,3 188,0 145,0 189,5
168,2 185,2 17
19 Mati Juursalu Pärnu Vesi 6 21 165,3 166,3 137,3 174,3 177,0 164,5 164,1 185,1 21
20 Riho Rüütel Nunnud 6 34 140,0 163,0 130,3 140,8 166,5 164,3 150,8 184,8 34
21 Toomas Kivimägi Pärnu Linnavalitsus 4 37 149,5

129,5 151,0 157,8 147,0 184,0 37
22 Aivar Lepassar Pärnu Vesi 6 25 153,5 144,0 148,3 161,8 186,8 158,3 158,8 183,8 25
23 Riho Narusk Brovit Lithuania UAB 6 35 133,0 139,8 164,8 151,0 140,8 162,3 148,6 183,6 35
24 Veljo Miklas Stegerdon 5 33
145,3 163,5 146,3 140,3 157,3 150,5 183,5 33
25 Ago Randorg Varu 2 6 42 134,8 133,0 137,3 156,0 128,3 146,8 139,4 181,4 42
26 Martin Lilles Elion 5 52 120,8 130,8
116,0 130,5 138,8 127,4 179,4 52
27 Kaido Dreving Finest Metallid 4 36 137,8 146,3

149,3 139,3 143,2 179,2 36
28 Ranno Metsaveer Tramet Group 6 41 138,3 146,3 116,8 142,8 147,8 133,5 137,6 178,6 41
29 Urmas Hallik Altia Eesti 6 35 152,8 142,5 141,8 155,0 139,0 128,3 143,2 178,2 35
30 Markko Pikkur Hotten 4 53
134,8
109,5 126,3 130,3 125,2 178,2 53
31 Aavo Orav Ü & A 1 6 49 129,3 120,5 118,0 135,5 139,3 130,5 128,8 177,8 49
32 Elmar Järvemets Allik Trans 6 45 128,5 128,0 132,8 140,8 138,3 128,5 132,8 177,8 45
33 Peeter Hermanson Hea Tegu 6 54 114,8 128,3 114,3 129,8 123,0 131,3 123,6 177,6 54
34 Tarvo Orav Ü & A 2 6 31 148,8 137,5 141,3 163,3 162,5 125,3 146,4 177,4 31
35 Rainer Kiisk Elion 4 34
138,0 137,8 167,0
130,8 143,4 177,4 34
36 Jaak Sutt Finest Metallid 4 50
114,5 129,8
137,3 121,8 125,9 175,9 50
37 Tanel Künnapas Ü & A 1 5 54 117,0 123,5
124,8 124,8 118,3 121,7 175,7 54
38 Andres Teetamm Hea Tegu 6 56 94,0 121,0 120,8 133,8 132,5 114,5 119,4 175,4 56
39 Aivar Mägi Reval Auto Esindused 5 54 120,0
132,0 117,5 122,8 109,0 120,3 174,3 54
40 Kaido Kivistik Allik Trans 5 56 111,3 115,8 127,0
116,5 110,3 116,2 172,2 56
41 Priit Liigand Tramet Group 6 56 126,5 106,3 115,0 110,5 114,8 110,3 113,9 169,9 56
42 Jaak Puuraid Reval Auto Esindused 6 56 105,0 108,5 113,3 110,5 103,3 101,8 107,1 163,1 56
43 Ailar Kängsepp Reval Auto Esindused 4 56
108,0
92,0 90,3 102,5 98,2 154,2 56
44 Ülari Metsaveer Tramet Group 6 56 98,0 86,3 94,3 112,0 89,5 95,0 95,8 151,8 56
45 Toomas Näär Häädemeeste Vesi 6 56 75,5 83,8 89,3 91,5 105,5 106,5 92,0 148,0 56
46 Urmas Univer Häädemeeste Vesi 6 56 78,3 82,3 91,8 99,3 84,0 99,3 89,2 145,2 56
47 Rein Korjus Pärnu Vesi 4 56 85,3 78,8 82,3 97,0

85,8 141,8 56














Mehed lõplik (mänginud alla 4 etapi)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Toomas Peterson Elion 1 56

157,3


157,3 213,3 56
2 Siim Samaarin Hotten 1 56

149,0


149,0 205,0 56
3 Veiko Orav Ü & A 1 2 48
130,5 177,5


154,0 202,0 48
4 Ants Tormilind Sindi Vesi 2 52 125,3



156,5 140,9 192,9 52
5 Toomas Talviste Sindi Vesi 3 10

184,3 172,0
183,5 179,9 189,9 10
6 Jüri Lebedev Pärnu Linnavalitsus 1 56

131,8


131,8 187,8 56
7 Andres Lelov Altia Eesti 1 20 165,3




165,3 185,3 20
8 Gerol Jugala Hotten 2 27


156,25
157,8 157,0 184,0 27
9 Jaanus Metsnik Elion 2 45 133,3



142,5 137,9 182,9 45
10 Tarmo Luks Varu2 1 30

152,5


152,5 182,5 30
11 Mauno Mägi Hotten 3 39
151,5

131,5 144,0 142,3 181,3 39
12 Eero Rändla Elion 1 16



164,8
164,8 180,8 16
13 Ülo Sepp Finest Metallid 1 56

124,5


124,5 180,5 56
14 Vallo Visnapuu Varu 2 3 41 125,5 159,5

129,5
138,2 179,2 41
15 Hendrik Laas Hotten 1 43 135,8




135,8 178,8 43
16 Ager Annuste Allik Trans 2 56

111,8 132,8

122,3 178,3 56
17 Kaur Lauer Hotten 1 53 124,3




124,3 177,3 53
18 Andrus Bonder Altia Eesti 1 56


121,3

121,3 177,3 56
19 Andrus Jõesaar Finest Metallid 2 55 121,0
122,3


121,7 176,7 55
20 Vahur Kupper Reval Auto Esindused 3 44 124,8 146,5 126,3


132,5 176,5 44
21 Viljar Sukk Stegerdon 2 28



155,3 140,5 147,9 175,9 28
22 Joosep Talviste Sindi Vesi 2 33
148,5

137,0
142,8 175,8 33
23 Margus Veri Pärnu Linnavalitsus 1 56
119,5



119,5 175,5 56
24 Rain Kaur Finest Metallid 2 31



151,8 136,8 144,3 175,3 31
25 Väino Kruusma Stegerdon 2 56 118,8
118,3


118,5 174,5 56
26 Hando Tamm Hotten 1 56

117,8


117,8 173,8 56
27 Marek Viin Altia Eesti 1 53
120,0



120,0 173,0 53
28 Risto Arak Finest Metallid 2 42 137,8 118,3



128,0 170,0 42
29 Sven Vahtramäe Hotten 2 56

104,8 116,8

110,8 166,8 56
30 Ardo Rokk Elion 1 56



109,3
109,3 165,3 56
31 Teet Lelov Allik Trans 2 56 114,0 104,3



109,1 165,1 56
32 Kalvar Küber Stegerdon 1 56 109,0




109,0 165,0 56
33 Ared Rõõm Stegerdon 2 56
112,3
104,3

108,3 164,3 56
34 Eiko Pikkur Hotten 1 56



106,8
106,8 162,8 56
35 Marko Holtsman Altia Eesti 1 56



106,0
106,0 162,0 56
36 Aivo Nõmm Allik Trans 3 56


120,0 109,5 79,8 103,1 159,1 56
37 Marko Lauer Hotten 1 52 101,3




101,3 153,3 52
38 Ain Randmaa Hotten 1 56
91,0



91,0 147,0 56


www.peronabowling.ee