Firmaliiga 2.etapp

Võistkond Mängija hcp Reval Auto Esindused Reldor Stegerdon Hea Tegu Ü&A2 Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaak Puuraid 56
98 99 132 105 164,5 108,5




Reval Auto Esindused Vahur Kupper 52
156 144 124 162 198,5 146,5 164,5 121,0 2 1 3

Ailar Kängsepp 56
96 98 141 97 164,0 108,0





Lisaboonus 10












Võistkond 174
-17 -55 -42 22







Silver Uibu 17 154
150 134 160 166,5 149,5




Reldor Piret Uibu 53 135
119 158 176 200,0 147,0 174,8 139,8 2 2 4

Marina Parts 48 112
144 101 135 171,0 123,0





Lisaboonus 22












Võistkond 140 17
-7 3 -6







Ede Lensment 38 152 154
152 115 181,3 143,3




Stegerdon Veljo Miklas 31 158 158
120 145 176,3 145,3 168,8 133,6 2 3 5

Ared Rõõm 56 119 107
107 116 168,3 112,3





Lisaboonus 16












Võistkond 141 55 7
-64 46







Peeter Hermanson 56 172 121 113
107 184,3 128,3




Hea tegu Andres Teetamm 56 121 121 138
104 177,0 121,0 175,3 134,8 2 3 5

Vallo-Andreas 40 158 126 171
165 195,0 155,0





Lisaboonus 10












Võistkond 162 42 -3 64
1







Aare Lõhmus 27 140 200 103 162
178,3 151,3




Ü & A 2 Tarvo Orav 33 121 158 128 143
170,5 137,5 168,1 137,1 1 1 2

Ülle Orav 48 131 135 116 108
170,5 122,5





Lisaboonus 16












Võistkond 124 -22 6 -46 -1






















Võistkond Mängija hcp Miila Brovit Lithuania UAB Varu 2 Õppenõustamiskeskus Häädemeeste vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku


47
132 132 132 132 179,0 132,0




Miila Tiit Valdaru 25
197 133 146 180 189,0 164,0 184,3 156,1 1 1 2

Janno Järvemets 35
143 183 165 198 207,3 172,3





Lisaboonus 6












Võistkond 113
-9 -3 -15 187







Riho Narusk 46 139
126 152 142 185,8 139,8




Brovit Lithuania UAB Raivo Tamm 43 159
136 126 161 188,5 145,5 186,3 164,1
3 3


0 207
207 207 207 207,0 207,0





Lisaboonus 0












Võistkond 89 9
-52 19 189







Ülle Kangur 12 153 162
167 148 169,5 157,5




Varu 2 Ago Randorg 44 107 152
131 142 177,0 133,0 178,5 150,0
4 4

Vallo Visnapuu 52 190 182
135 131 211,5 159,5





Lisaboonus 6












Võistkond 114 3 52
63 70







Signe Leht 56 90 98 57
80 137,3 81,3




Õppenõustamiskeskus Kaire Külaots 56 142 132 87
134 179,8 123,8 162,2 113,4
2 2

Monika Lehtmets 55 144 130 145
122 190,3 135,3





Lisaboonus 28












Võistkond 195 15 -19 -63
84







Urmas Univer 56 76 67 95 91
138,3 82,3




Häädemeeste Vesi Helle Ots 56 102 77 101 78
145,5 89,5 131,2 85,2
0 0

Toomas Näär 56 74 82 85 94
139,8 83,8





Lisaboonus 16












Võistkond 184 -187 -189 -70 -84







Võistkond Mängija hcp Tramet Group Ü&A1 Pärnu Vesi Hotten Allik Trans Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ranno Metsaveer 41
120 144 195 126 187,3 146,3




Tramet Group Priit Liigand 51
128 106 103 88 157,3 106,3 155,7 116,2 2 0 2

Ülari Metsaveer 56
83 89 78 95 142,3 86,3





Lisaboonus 10












Võistkond 158
-3 -33 -41 -32







Aavo Orav 49 95
96 143 148 169,5 120,5




Ü & A 1 Tanel Kümnapas 56 116
101 130 147 179,5 123,5 152,4 118,7 2 2 4

Veiko Orav 20 146
136 105 135 150,5 130,5





Lisaboonus 10












Võistkond 135 3
-30 -36 55







Aivar Lepassar 29 158 133
158 127 173,0 144,0




Pärnu Vesi Rein Korjus 56 79 92
64 80 134,8 78,8 157,3 128,6 2 3 5

Mati Juursalu 20 178 158
137 192 186,3 166,3





Lisaboonus 10












Võistkond 115 33 30
-31 17







Mauno Mägi 44 164 161 120
161 195,5 151,5




Hotten Markko Pikkur 56 155 141 130
113 190,8 134,8 167,2 125,7 2 3 5

Ain Randmaa 56 90 81 89
104 147,0 91,0





Lisaboonus 10












Võistkond 166 41 36 31
-26







Teet Lelov 56 81 95 116 125
160,3 104,3




Allik Trans Elmar Järvemets 49 115 114 118 165
177,0 128,0 158,8 116,0 2 2 4

Kaido Kivistik 56 132 130 92 109
171,8 115,8





Lisaboonus 10












Võistkond 171 32 -55 -17 26






















Võistkond Mängija hcp Elion Pärnu Linnavalitsus Altia Eesti Nunnud TRK Estonia Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Rainer Kiisk 56
130 138 148 136 194,0 138,0




Elion Martin Lilles 55
135 116 127 145 185,8 130,8 182,0 150,0 4 3 7

Romet Rändla 7
188 161 211 165 188,3 181,3





Lisaboonus 10












Võistkond 128
85 -2 37 63







Riho Alliksoo 28 124
162 181 147 181,5 153,5




Pärnu Linnavalitsus Margus Veri 56 90
124 125 139 175,5 119,5 171,9 141,7 4 2 6

Jane Mets 21 161
153 147 147 173,0 152,0





Lisaboonus 16












Võistkond 121 -85
22 8 -66







Urmas Hallik 30 171 143
119 137 172,5 142,5




Altia Eesti Marek Viin 53 109 92
144 135 173,0 120,0 166,0 137,8 3 1 4

Ivar Tambre 20 152 190
145 116 170,8 150,8





Lisaboonus 10












Võistkond 113 2 -22
-72 -86







Priit Kolumbus 16 161 147 174
155 175,3 159,3




Nunnud Riho Rüütel 40 152 164 166
170 203,0 163,0 183,3 153,6 3 2 5

Triin Kenppi 47 145 136 134
139 185,5 138,5





Lisaboonus 16












Võistkond 119 -37 -8 72
96







Ly Rõõmussaar 56 123 187 120 105
189,8 133,8




TRK Estonia Jana Kivi 34 128 147 162 112
171,3 137,3 169,5 126,8 3 2 5

Sirli Laur 53 89 115 134 99
162,3 109,3





Lisaboonus 28












Võistkond 171 -63 66 86 -96






















Võistkond Mängija hcp Finest Metallid Trimtex Baltic Sindi Vesi Pärnu Laevatehas Varu 1 Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaak Sutt 56
103 139 108 108 170,5 114,5




Finest Metallid Risto Arak 42
148 108 120 97 160,3 118,3 163,8 126,3 3 1 4

Kaido Dreving 42
143 165 127 150 188,3 146,3





Lisaboonus 10












Võistkond 150
24 -39 -76 -36







Elise Saarna 56 114
105 119 122 171,0 115,0




Trimtex Baltic Riina Lõhmus 5 168
174 118 144 156,0 151,0 159,3 125,3 3 0 3

Madli Keskoja 47 102
108 138 91 156,8 109,8





Lisaboonus 28












Võistkond 136 -24
-42 -135 -140







Raivo Sipelgas 36 158 114
136 137 172,3 136,3




Sindi Vesi Evelin Riis 40 169 156
159 115 189,8 149,8 179,3 144,8 3 3 6

Joosep Talviste 56 136 157
157 144 204,5 148,5





Lisaboonus 6












Võistkond 138 39 42
90 -63







Jaak Vapper 25 142 192 118
158 177,5 152,5




Pärnu Laevatehas Jaanus Jaanimägi 0 186 213 144
159 175,5 175,5 183,2 175,9 2 2 4

Hardi Dreier 4 224 212 209
154 203,8 199,8





Lisaboonus 0












Võistkond 29 76 135 -90
-91







Martin Rotmeister 10 177 193 175 171
189,0 179,0




Varu 1 Argo Hanson 43 140 195 152 173
208,0 165,0 190,8 172,5 2 4 6

Taimi Dreier 14 151 172 197 174
187,5 173,5





Lisaboonus 6












Võistkond 73 36 140 63 91









www.peronabowling.ee