3.etapp

Võistkond Mängija hcp Miila Ü & A 2 Tramet Group Õppenõustamiskeskus Häädemeeste Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku


46
132 132 132 132 178,0 132,0




Miila Tiit Valdaru 23
188 174 136 150 185,0 162,0 185,7 160,7 2 4 6

Janno Järvemets 25
180 173 187 212 213,0 188,0





Lisaboonus 6












Võistkond 100
57 46 86 146







Aare Lõhmus 29 178
195 189 180 214,5 185,5




Ü & A 2 Tarvo Orav 38 134
133 179 119 179,3 141,3 178,8 145,3 2 3 5

Ülle Orav 51 97
136 103 100 160,0 109,0





Lisaboonus 16












Võistkond 134 -57
104 132 89







Ranno Metsaveer 38 140 103
101 123 154,8 116,8




Tramet Group Priit Liigand 56 131 121
107 101 171,0 115,0 148,7 108,7 2 0 2

Ülari Metsaveer 56 102 110
119 46 150,3 94,3





Lisaboonus 10












Võistkond 160 -46 -104
-2 -25







Signe Leht 56 75 90 97
74 140,0 84,0




Õppenõustamiskeskus Maris Mets 56 114 81 87
89 148,8 92,8 141,7 92,7 2 2 4

Marianna Metsla 56 84 106 109
106 157,3 101,3





Lisaboonus 28












Võistkond 196 -86 -132 2
13







Urmas Univer 56 76 74 109 108
147,8 91,8




Häädemeeste Vesi Helle Ots 56 91 86 81 81
140,8 84,8 134,6 88,6
1 1

Toomas Näär 56 97 100 81 79
145,3 89,3





Lisaboonus 16












Võistkond 184 -146 -89 25 -13






















Võistkond Mängija hcp Allik Trans Ü & A 1 Brovit Lithuania UAB Trimtex Baltic Reval Auto Esindused Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ager Annuste 56
104 113 100 130 167,8 111,8




Allik Trans Elmar Järvemets 49
135 142 105 149 181,8 132,8 166,6 123,8 4 1 5

Kaido Kivistik 56
134 117 126 131 183,0 127,0





Lisaboonus 10












Võistkond 171
-6 -141 -72 70







Aavo Orav 52 112
120 135 105 170,0 118,0




Ü & A 1 Veiko Orav 48 171
180 183 176 225,5 177,5 176,3 133,6 4 2 6

Mare Koel 55 96
106 105 114 160,3 105,3





Lisaboonus 16












Võistkond 171 6
-7 -39 22







Riho Narusk 43 179 180
152 148 207,8 164,8




Brovit Lithuania UAB Raivo Tamm 39 178 162
178 168 210,5 171,5 201,5 181,0 3 3 6

Taimar Lank 0 245 160
247 175 206,8 206,8





Lisaboonus 0












Võistkond 82 141 7
126 -25







Elise Saarna 56 123 127 97
115 171,5 115,5




Trimtex Baltic Riina Lõhmus 18 170 198 160
202 200,5 182,5 181,8 142,3 3 3 6

Madli Keskoja 56 123 150 118
125 185,0 129,0





Lisaboonus 28












Võistkond 158 72 39 -126
103







Jaak Puuraid 56 108 136 101 108
169,3 113,3




Reval Auto Esindused Vahur Kupper 44 118 116 159 112
170,3 126,3 165,3 123,8 3 1 4

Aivar Mägi 56 119 126 172 111
188,0 132,0





Lisaboonus 10












Võistkond 166 -70 -22 25 -103







Võistkond Mängija hcp Pärnu Laevatehas Altia Eesti Finest Metallid Varu2 Reldor Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

JaakVapper 27
165 145 179 173 192,5 165,5




Pärnu Laevatehas Jaanus Jaanimägi 5
155 167 174 144 165,0 160,0 184,6 176,6 4 2 6

Hardi Dreier 0
226 201 177 211 203,8 203,8





Lisaboonus 0












Võistkond 32
101 -13 54 -17







Urmas Hallik 34 108
135 175 149 175,8 141,8




Altia Eesti Tiina Viira 56 106
94 84 96 151,0 95,0 166,6 136,1 4 2 6

Ivar Tambre 26 141
212 170 185 203,0 177,0





Lisaboonus 6












Võistkond 122 -101
27 46 -29







JaakSutt 56 143 116
112 148 185,8 129,8




Finest Metallid Andrus Jõesaar 55 144 121
106 118 177,3 122,3 166,7 122,4 4 1 5

Ülo Sepp 56 94 122
144 138 180,5 124,5





Lisaboonus 10












Võistkond 177 13 -27
-17 -4







Ülle Kangur 19 140 160 135
166 169,3 150,3




Varu2 Ago Randorg 45 93 123 165
168 182,3 137,3 166,4 142,7 4 1 5

Tarmo Luks 25 180 127 161
142 177,5 152,5





Lisaboonus 6












Võistkond 95 -54 -46 17
-18







Silver Uibu 25 199 182 146 145
193,0 168,0




Reldor Piret Uibu 44 122 135 129 118
170,0 126,0 182,5 147,0 4 4 8

Marina Parts 51 114 122 168 184
198,0 147,0





Lisaboonus 22












Võistkond 142 17 29 4 18






















Võistkond Mängija hcp TrK Estonia Hea Tegu Hotten Stegerdon Pärnu Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ly Rõõmussaar 56
99 113 114 143 173,3 117,3




TrK Estonia Jana Kivi 38
153 163 97 116 170,3 132,3 168,3 123,8 5 2 7

Rita Arro 56
106 94 152 136 178,0 122,0





Lisaboonus 28












Võistkond 178
-39 7 -97 102







Peeter Hermanson 55 128
113 105 111 169,3 114,3




Hea Tegu Andres Teetamm 56 136
104 132 111 176,8 120,8 169,5 131,3 5 2 7

Vello-Andreas 32 158
145 170 162 190,8 158,8





Lisaboonus 10












Võistkond 153 39
-26 -51 6







Sven Vahtramäe 56 101 114
113 91 160,8 104,8




Hotten Hando Tamm 56 101 116
116 138 173,8 117,8 168,3 123,8 5 3 8

Siim Samaarin 56 161 133
156 146 205,0 149,0





Lisaboonus 10












Võistkond 178 -7 26
61 60







Ede Lensment 38 198 142 145
135 193,0 155,0




Stegerdon Veljo Miklas 36 185 168 120
181 199,5 163,5 182,1 145,6 5 3 8

Väino Kruusma 56 109 155 91
118 174,3 118,3





Lisaboonus 16












Võistkond 146 97 51 -61
132







Aivar Lepassar 33 128 182 145 138
181,3 148,3




Pärnu Vesi Rein Korjus 56 79 81 80 89
138,3 82,3 152,1 122,6 5 0 5

Mati Juursalu 19 146 150 150 103
156,3 137,3





Lisaboonus 10












Võistkond 118 -102 -6 -60 -132






















Võistkond Mängija hcp Elion Varu 1 Pärnu Linnavalitsus Sindi Vesi Nunnud Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Rainer Kiisk 42
134 148 137 132 179,8 137,8




Elion Toomas Peterson 56
142 171 146 170 213,3 157,3 184,3 155,6 7 3 10

Romet Rändla 7
183 181 140 183 178,8 171,8





Lisaboonus 10












Võistkond 115
50 6 -101 178







Juhan Soekõrv 32 108
135 96 107 143,5 111,5




Varu 1 Argo Hanson 31 182
134 188 160 197,0 166,0 168,6 150,6 6 0 6

Martin Rotmeister 9 162
189 167 179 183,3 174,3





Lisaboonus 0












Võistkond 72 -50
-29 -108 -58







Riho Alliksoo 29 178 148
183 161 196,5 167,5




Pärnu Linnavalitsus Jüri Lebedev 56 141 152
119 115 187,8 131,8 183,7 151,9 6 3 9

Jane mets 26 163 132
169 162 182,5 156,5





Lisaboonus 16












Võistkond 127 -6 29
36 95







Raivo Sipelgas 40 185 203 166
157 217,8 177,8




Sindi Vesi Evelin Riis 36 145 145 145
145 181,0 145,0 192,8 169,0 6 3 9

Toomas Talviste 13 214 188 156
179 197,3 184,3





Lisaboonus 6












Võistkond 95 101 108 -36
19







Riho Rüütel 31 92 155 121 153
161,3 130,3




Nunnud Kristi Saar 56 82 121 84 87
149,5 93,5 156,0 117,8 5 1 6

Triin Kenppi 44 95 147 112 164
173,5 129,5





Lisaboonus 22












Võistkond 153 -178 58 -95 -19









www.peronabowling.ee