Firmaliiga sügis/2013 4.etapp

Võistkond Mängija hcp Pärnu Vesi Reval Auto Esindused Õppenõustamiskeskus Tramet Group Häädemeeste Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Aivar Lepassar 33
148 174 181 144 194,8 161,8




Pärnu Vesi Rein Korjus 56
84 118 106 80 153,0 97,0 175,8 144,3 5 3 8

Mati Juursalu 27
165 171 168 193 201,3 174,3





Lisaboonus 10












Võistkond 126
-25 53 45 104







Jaak Puuraid 56 130
104 105 103 166,5 110,5




Reval Auto Esindused Ailar Kängsepp 56 103
106 74 85 148,0 92,0 149,9 106,7 4 2 6

Aivar Mägi 51 142
125 99 104 168,5 117,5





Lisaboonus 10












Võistkond 173 25
25 -98 -8







Marianna Metsla 56 104 96
91 76 147,8 91,8




Õppenõustamiskeskus Maris Mets 56 87 94
99 49 138,3 82,3 143,8 96,5 4 0 4

Monika Lehtmets 49 156 104
106 96 164,5 115,5





Lisaboonus 28












Võistkond 189 -53 -25
-44 -29







Ranno Metsaveer 45 140 131 135
165 187,8 142,8




Tramet Group Priit Liigand 56 104 138 101
99 166,5 110,5 163,5 121,8 2 3 5

Ülari Metsaveer 56 125 113 126
84 168,0 112,0





Lisaboonus 10












Võistkond 167 -45 98 44
38







Urmas Univer 56 85 116 104 92
155,3 99,3




Häädemeeste Vesi Helle Ots 56 74 88 74 93
138,3 82,3 137,0 91,0 1 2 3

Toomas Näär 56 96 85 77 108
147,5 91,5





Lisaboonus 16












Võistkond 184 -104 8 29 -38






















Võistkond Mängija hcp Ü & A 1 Ü & A 2 Finest Metallid Varu 2 Allik Trans Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Aavo Orav 54
117 126 154 145 189,5 135,5




Ü & A 1 Tanel Künnapas 56
147 131 138 83 180,8 124,8 174,6 129,1 6 3 9

Mare Koel 56
112 140 122 134 183,0 127,0





Lisaboonus 16












Võistkond 182
-15 408 90 6







Aare Lõhmus 21 131
133 169 201 179,5 158,5




Ü & A 2 Tarvo Orav 38 199
118 196 140 201,3 163,3 184,8 152,1 5 4 9

Ülle Orav 56 112
159 127 140 190,5 134,5





Lisaboonus 16












Võistkond 131 15
370 35 42







Jaak Sutt 54




#DIV/0! #DIV/0!




Finest Metallid Andrus Jõesaar 55




#DIV/0! #DIV/0! #DIV/0! #DIV/0! 5 0 5

Ülo Sepp 52




#DIV/0! #DIV/0!





Lisaboonus 10












Võistkond 171 -408 -370
-430 -431







Ülle Kangur 23 146 173 163
146 180,0 157,0




Varu 2 Ago Randorg 44 104 159 182
179 200,0 156,0 181,1 155,3 5 2 7

Tarmo Luks 30 153 153 153
153 183,0 153,0





Lisaboonus 6












Võistkond 103 -90 -35 430
37







Ager Annuste 56 103 159 129 140
188,8 132,8




Allik Trans Elmar Järvemets 48 137 113 169 144
188,8 140,8 173,7 131,2 5 1 6

Aivo Nõmm 56 128 128 134 90
176,0 120,0





Lisaboonus 10












Võistkond 170 -6 -42 431 -37







Võistkond Mängija hcp Varu 1 Miila Nunnud Altia Eesti Trimtex Baltic Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Juhan Soekõrv 47
163 127 167 135 195,0 148,0




Varu 1 Taimi Dreier 14
141 104 153 136 147,5 133,5 168,4 148,9 6 1 7

Martin Rotmeister 11
153 174 158 182 177,8 166,8





Lisaboonus 6












Võistkond 78
-53 -48 11 -41







Ludmila Marcheani 46 149
138 191 139 200,3 154,3




Miila Janno Järvemets 17 185
120 128 147 162,0 145,0 178,2 155,2 6 1 7

Tiit Valdaru 23 162
162 162 162 185,0 162,0





Lisaboonus 6












Võistkond 92 53
-111 -32 -10







Priit Kolumbus 20 155 212
202 160 202,3 182,3




Nunnud Riho Rüütel 36 128 161
137 137 176,8 140,8 180,7 148,7 6 3 9

Kristi Saar 56 120 122
101 133 175,0 119,0





Lisaboonus 16












Võistkond 128 48 111
35 -43







Urmas Hallik 35 124 181 139
176 190,0 155,0




Altia Eesti Ivar Tambre 21 185 194 175
147 196,3 175,3 177,7 149,7 6 1 7

Andrus Bonder 56 124 118 107
136 177,3 121,3





Lisaboonus 0












Võistkond 112 -11 32 -35
-65







Elise Saarna 56 128 97 123 137
177,3 121,3




Trimtex Baltic Riina Lõhmus 14 158 169 177 180
185,0 171,0 184,0 146,3 6 4 10

Madli Keskoja 53 135 133 150 168
199,5 146,5





Lisaboonus 28












Võistkond 151 41 10 43 65






















Võistkond Mängija hcp Elion Sindi Vesi Pärnu Linnavalitsus Reldor Stegerdon Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Rainer Kiisk 42
147 188 157 176 209,0 167,0




Elion Martin Lilles 51
124 116 110 114 167,0 116,0 179,5 151,0 10 2 12

Romet Rändla 11
209 140 171 160 181,0 170,0





Lisaboonus 10












Võistkond 114
25 -15 -36 34







Raivo Sipelgas 30 142
158 158 146 181,0 151,0




Sindi Vesi Evelin Riis 36 170
134 122 183 188,3 152,3 177,7 158,4 9 2 11

Toomas Talviste 5 180
195 161 152 177,0 172,0





Lisaboonus 6












Võistkond 77 -25
9 -75 41







Riho Alliksoo 25 189 179
171 200 209,8 184,8




Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 32 119 110
154 135 161,5 129,5 183,6 158,8 9 1 10

Jane Mets 26 166 167
166 150 188,3 162,3





Lisaboonus 16












Võistkond 99 15 -9
-25 -4







Silver Uibu 22 165 206 183
191 208,3 186,3




Reldor Piret Uibu 46 127 88 142
160 175,3 129,3 193,8 160,0 8 4 12

Marina Parts 45 161 164 155
178 209,5 164,5





Lisaboonus 22












Võistkond 135 36 75 25
153







Ede Lensment 34 160 140 175 129
185,0 151,0




Stegerdon Veljo Miklas 29 140 143 166 136
175,3 146,3 167,6 133,8 8 1 9

Ared Rõõm 56 95 99 112 111
160,3 104,3





Lisaboonus 16












Võistkond 135 -34 -41 4 -153






















Võistkond Mängija hcp Hotten TRK Estonia Hea Tegu Brovit Lithuania UAB Pärnu Laevatehas Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Sven Vahtramäe 56
112 111 126 118 172,8 116,8




Hotten Markko Pikkur 44
104 111 127 96 153,5 109,5 168,0 127,5 8 2 10

Gerol Jugala 56
164 203 124 134 212,3 156,3





Lisaboonus 6












Võistkond 162
17 25 -107 -57







Ly Rõõmussaar 52 118
146 105 121 174,5 122,5




TRK Estonia Jana Kivi 41 124
135 124 157 176,0 135,0 171,5 127,3 7 1 8

Sirli Laur 56 106
136 102 153 180,3 124,3





Lisaboonus 28












Võistkond 177 -17
1 -20 -42







Vallo-Andreas 30 149 179
161 135 186,0 156,0




Hea Tegu Andres Teetamm 56 127 138
126 144 189,8 133,8 177,8 139,8 7 0 7

Peeter Hermanson 56 134 124
103 158 185,8 129,8





Lisaboonus 10












Võistkond 152 -25 -1
-30 -11







Mirjam Lank 49 157 129 147
220 212,3 163,3




Brovit Lithuania UAB Taimar Lank 0 235 166 180
178 189,8 189,8 190,5 168,0 6 4 10

Riho Narusk 35 164 143 155
142 186,0 151,0





Lisaboonus 6












Võistkond 90 107 20 30
10







Jaak Vapper 25 172 138 188 171
192,3 167,3




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 210 235 187 228
215,0 215,0 200,1 191,1 6 3 9

Jaanus Jaanimägi 11 149 241 189 185
202,0 191,0





Lisaboonus 0












Võistkond 36 57 42 11 -10









www.peronabowling.ee