Firmaliiga 5.etapp

Võistkond Mängija hcp Reval Auto Esindused Finest Metallid Tramet Group Õppenõustamiskeskus Häädemeeste Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaak Puuraid 56
92 102 108 111 159,3 103,3




Reval Auto Esindused Ailar Kängsepp 56
78 99 100 84 146,3 90,3 148,9 105,4 6 1 7

Aivar Mägi 52
106 128 127 130 174,8 122,8





Lisaboonus 10












Võistkond 174
-173 41 -88 -15







Jaak Sutt 54 136
164 140 109 191,3 137,3




Finest Metallid Kaido Dreving 38 169
133 115 180 187,3 149,3 185,6 146,1 5 3 8

Rain Kaur 56 160
182 127 138 207,8 151,8





Lisaboonus 10












Võistkond 158 173
156 -25 149







Ranno Metsaveer 43 116 126
171 178 190,8 147,8




Tramet Group Priit Liigand 56 91 96
136 136 170,8 114,8 158,6 117,3 5 2 7

Ülari Metsaveer 56 90 94
83 91 145,5 89,5





Lisaboonus 10












Võistkond 165 -41 -156
51 140







Kaire Külaots 53 142 139 72
110 168,8 115,8




Õppenõustamiskeskus Maris Mets 56 140 87 106
95 163,0 107,0 166,8 119,3 4 3 7

Monika Lehtmets 53 125 149 136
131 188,3 135,3





Lisaboonus 28












Võistkond 190 88 25 -51
55







Urmas Univer 56 72 77 75 112
140,0 84,0




Häädemeeste Vesi Sirje Mäesalu 56 107 83 78 89
145,3 89,3 138,9 92,9 3 1 4

Toomas Näär 56 151 92 93 86
161,5 105,5





Lisaboonus 16












Võistkond 184 15 -149 -140 -55






















Võistkond Mängija hcp Varu 1 Altia Eesti Varu2 Hea Tegu Allik Trans Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Juhan Soekõrv 43
146 179 186 176 214,8 171,8




Varu 1 Argo Hanson 27
204 161 191 165 207,3 180,3 196,2 171,2 7 4 11

Taimi Dreier 24
170 168 149 159 185,5 161,5





Lisaboonus 6












Võistkond 100
50 117 71 40







Urmas Hallik 34 184
119 123 130 173,0 139,0




Altia Eesti Ivar Tambre 18 169
157 199 193 197,5 179,5 168,5 141,5 7 1 8

Marko Holtsman 56 109
70 112 133 162,0 106,0





Lisaboonus 0












Võistkond 108 -50
-94 -13 38







Ülle Kangur 24 146 163
119 129 163,3 139,3




Varu2 Ago Randorg 40 124 129
128 132 168,3 128,3 159,3 132,3 7 1 8

Vallo Visnapuu 38 113 148
130 127 167,5 129,5





Lisaboonus 6












Võistkond 108 -117 94
-73 -40







Vallo-Andreas 29 144 172 134
180 186,5 157,5




Hea Tegu Andres Teetamm 56 112 138 154
126 188,5 132,5 175,2 137,7 7 3 10

Peeter Hermanson 55 149 95 120
128 178,0 123,0





Lisaboonus 10












Võistkond 150 -71 13 73
77







Kaido Kivistik 56 100 156 117 93
172,5 116,5




Allik Trans Elmar Järvemets 46 149 127 158 119
184,3 138,3 163,4 121,4 6 1 7

Aivo Nõmm 56 143 75 93 127
165,5 109,5





Lisaboonus 10












Võistkond 168 -40 -38 40 -77







Võistkond Mängija hcp Stegerdon Ü&A 1 TRK Estonia Pärnu Vesi Miila Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ede Lensment 34
186 176 136 172 201,5 167,5




Stegerdon Veljo Miklas 31
125 136 174 126 171,3 140,3 185,6 153,3 9 2 11

Viljar Sukk 48
153 143 151 174 203,3 155,3





Lisaboonus 16












Võistkond 129
46 69 -44 -1







Aavo Orav 51 164
133 152 108 190,3 139,3




Ü&A 1 Tanel Künnapas 55 113
118 125 143 179,8 124,8 167,3 122,8 9 1 10

Mare Koel 56 92
117 91 125 162,3 106,3





Lisaboonus 16












Võistkond 178 -46
2 -103 -104







Ly Rõõmussaar 52 91 120
117 88 156,0 104,0




TRK Estonia Jana Kivi 42 137 152
139 138 183,5 141,5 161,8 117,3 8 1 9

Rita Arro 56 109 94
97 150 168,5 112,5





Lisaboonus 28












Võistkond 178 -69 -2
-18 1







Aivar Lepassar 30 227 190 163
167 216,8 186,8




Pärnu Vesi Maris Mäll 54 93 135 96
119 164,8 110,8 193,3 162,6 8 3 11

Mati Juursalu 23 191 201 167
149 200,0 177,0





Lisaboonus 16












Võistkond 123 44 103 18
-24







Tiit Valdaru 23 158 169 161 192
193,0 170,0




Miila Ludmila Marcheani 40 162 174 120 137
188,3 148,3 192,0 169,3 7 3 10

Janno Järemets 22 191 224 181 162
211,5 189,5





Lisaboonus 6












Võistkond 91 1 104 -1 24






















Võistkond Mängija hcp Trimtex Baltic Hotten Pärnu Laevatehas Nunnud Ü&A 2 Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Elise Saarna 56
116 115 97 142 173,5 117,5




Trimtex Baltic Riina Lõhmus 14
191 204 215 190 214,0 200,0 181,9 145,2 10 2 12

Madli Keskoja 49
96 118 121 137 167,0 118,0





Lisaboonus 28












Võistkond 147
46 -186 21 -3







Mauno Mägi 31 120
120 149 137 162,5 131,5




Hotten Markko Pikkur 54 139
124 111 131 180,3 126,3 159,3 121,5 10 0 10

Eiko Pikkur 56 94
107 109 117 162,8 106,8





Lisaboonus 10












Võistkond 151 -46
-224 -92 -98







Jaak Vapper 23 214 211
180 178 218,8 195,8




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 300 236
180 245 240,3 240,3 227,7 219,9 9 3 12

Jaanus Jaanimägi 8 225 248
200 222 231,8 223,8





Lisaboonus 0












Võistkond 31 186 224
-86 58







Priit Kolumbus 16 162 161 255
181 205,8 189,8




Nunnud Riho Rüütel 37 177 201 181
107 203,5 166,5 187,3 158,5 9 2 11

Triin Kenppi 46 105 135 126
111 165,3 119,3





Lisaboonus 16












Võistkond 115 -21 92 86
-65







Aare Lõhmus 22 196 189 184 168
206,3 184,3




Ü&A 2 Tarvo Orav 34 138 167 172 173
196,5 162,5 193,8 162,5 9 3 12

Ülle Orav 53 160 153 137 113
193,8 140,8





Lisaboonus 16












Võistkond 125 3 98 -58 65






















Võistkond Mängija hcp Elion Reldor Sindi Vesi Brovit Lithuania UAB Pärnu Linnavalitsus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ardo Rokk 56
108 111 113 105 165,3 109,3




Elion Martin Lilles 54
126 127 126 143 184,5 130,5 166,3 134,8 12 0 12

Eero Rändla 16
146 171 159 183 180,8 164,8





Lisaboonus 0












Võistkond 126
-92 -33 -38 -40







Piret Uibu 47 169
136 171 146 202,5 155,5




Reldor Marina Parts 39 152
166 170 137 195,3 156,3 192,0 160,8 12 2 14

Silver Uibu 17 152
159 178 193 187,5 170,5





Lisaboonus 22












Võistkond 125 92
40 -25 -55







Raivo Sipelgas 30 169 145
169 153 189,0 159,0




Sindi Vesi Evelin Riis 35 152 134
138 94 164,5 129,5 167,8 141,8 11 1 12

Joosep Talviste 33 143 163
142 100 170,0 137,0





Lisaboonus 6












Võistkond 104 33 -40
-17 -125







Riho Narusk 34 117 187 139
120 174,8 140,8




Brovit Lithuania UAB Raivo Tamm 31 145 217 172
199 214,3 183,3 197,1 180,8 10 4 14

Taimar Lank 0 235 200 194
245 218,5 218,5





Lisaboonus 0












Võistkond 65 38 25 17
23







Riho Alliiksoo 20 194 179 185 182
205,0 185,0




Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 40 134 191 135 144
191,0 151,0 194,5 169,3 10 3 13

Jane Mets 25 168 185 155 179
196,8 171,8





Lisaboonus 16












Võistkond 101 40 55 125 -23









www.peronabowling.ee