Firmaliiga 6. etapp

Võistkond Mängija hcp Hotten TRK Estonia Finest Metallid Altia Eesti Varu2 Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Mauno Mägi 39
158 127 160 131 183,0 144,0





Hotten Markko Pikkur 53
134 126 119 142 183,3 130,3 176,3 144,0 10 2 12

Gerol Jugala 27
150 156 137 188 184,8 157,8






Lisaboonus 10













Võistkond 129
55 -4 -31 364








Sirli Laur 56 72
145 108 120 167,3 111,3





TRK Estonia Jana Kivi 41 129
138 137 116 171,0 130,0 165,6 120,3 9 1 10

Rita Arro 56 134
130 101 114 175,8 119,8






Lisaboonus 28













Võistkond 181 -55
76 -9 -45








Jaak Sutt 50 122 120
126 119 171,8 121,8





Finest Metallid Kaido Dreving 36 159 126
127 145 175,3 139,3 164,3 132,6 8 1 9

Rain Kaur 31 134 145
127 141 167,8 136,8






Lisaboonus 10













Võistkond 127 4 -76
-97 -21








Urmas Hallik 35 129 123 137
124 163,3 128,3





Altia Eesti Ivar Tambre 16 191 192 210
203 215,0 199,0 183,1 152,3 8 4 12

Monika Viire 56 133 98 134
154 185,8 129,8






Lisaboonus 16













Võistkond 123 31 9 97
43








Ülle Kangur 27 158 154 170 129
179,8 152,8





Varu2 Ago Randorg 42 164 145 137 141
188,8 146,8 172,3 143,3 8 2 10

Vallo Visnapuu 41 138 138 138 138
179,0 138,0






Lisaboonus 6













Võistkond 116 -364 45 21 -43
























Võistkond Mängija hcp Allik Trans Tramet Group Reval Auto Esindused Õppenõustamiskeskus Häädemeeste Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Kaido Kivistik 56
102 137 102 100 166,3 110,3





Allik Trans Elmar Järvemets 45
130 101 133 150 173,5 128,5 147,9 106,2 7 4 11

Aivo Nõmm 56
96 81 56 86 135,8 79,8






Lisaboonus 10













Võistkond 167
6 50 37 70








Ranno Metsaveer 41 126
132 129 147 174,5 133,5





Tramet Group Priit Liigand 56 97
127 135 82 166,3 110,3 153,7 112,9 7 2 9

Ülari Metsaveer 56 103
82 82 113 151,0 95,0






Lisaboonus 10













Võistkond 163 -6
-11 57 22








Jaak Puuraid 56 71 98
127 111 157,8 101,8





Reval Auto Esindused Ailar Kängsepp 56 72 153
88 97 158,5 102,5 148,4 104,4 7 3 10

Aivar Mägi 54 117 88
108 123 163,0 109,0






Lisaboonus 10













Võistkond 176 -50 11
25 58








Maris Mets 56 56 79 61
158 144,5 88,5





Õppenõustamiskeskus Monika Lehtmets 50 112 120 170
120 180,5 130,5 150,1 102,6 7 1 8

Triin Saluveer 56 63 63 53
176 144,8 88,8






Lisaboonus 28













Võistkond 190 -37 -57 -25
109








Urmas Univer 56 99 112 107 79
155,3 99,3





Häädemeeste Vesi Helle Ots 56 77 99 85 80
141,3 85,3 143,0 97,0 4 0 4

Toomas Näär 56 73 88 73 192
162,5 106,5






Lisaboonus 16













Võistkond 184 -70 -22 -58 -109








Võistkond Mängija hcp Stegerdon Pärnu Vesi Miila Hea Tegu Ü&A 1 Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ede Lensment 30
118 123 146 123 157,5 127,5





Stegerdon Veljo Miklas 33
155 130 186 158 190,3 157,3 166,1 139,3 11 1 12

Viljar Sukk 28
129 136 131 166 168,5 140,5






Lisaboonus 16













Võistkond 107
-96 -54 -3 7








Aivar Lepassar 25 144
175 169 145 183,3 158,3





Pärnu Vesi Maris Mäll 56 162
138 115 107 186,5 130,5 185,2 155,7 11 2 13

Mati Juursalu 21 181
149 168 160 185,5 164,5






Lisaboonus 16













Võistkond 118 96
-10 52 -57








Tiit Valdaru 21 193 200
158 206 210,3 189,3





Miila Kai-Riin Karotam 56 89 122
138 103 169,0 113,0 181,0 156,0 10 3 13

Janno Järvemets 17 168 168
168 168 185,0 168,0






Lisaboonus 6













Võistkond 100 54 10
17 -9








Vallo-Andreas 30 171 125 171
169 189,0 159,0





Hea Tegu Andres Teetamm 56 95 124 107
132 170,5 114,5 169,5 132,0 10 2 12

Peeter Hermanson 54 157 119 119
130 185,3 131,3






Lisaboonus 10













Võistkond 150 3 -52 -17
149








Aavo Orav 49 149 163 112 98
179,5 130,5





Ü&A 1 Tanel Künnapas 54 116 126 155 76
172,3 118,3 164,8 121,0 10 2 12

Mare Koel 56 107 123 144 83
170,3 114,3






Lisaboonus 16













Võistkond 175 -7 57 9 -149
























Võistkond Mängija hcp Brovit Lithuania UAB Reldor Pärnu Linnavalitsus Pärnu Laevatehas Ü&A 2 Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Riho Narusk 35
169 144 174 136 197,3 162,3





Brovit Lithuania UAB Raivo Tamm 25
194 134 203 160 202,0 177,0 201,7 186,7 14 2 16

Taimar Lank 0
178 213 227 222 206,0 206,0






Lisaboonus 0













Võistkond 60
-19 -101 118 71








Piret Uibu 43 140
155 174 176 204,3 161,3





Reldor Marina Parts 37 161
147 162 130 187,0 150,0 192,3 162,5 14 1 15

Silver Uibu 17 200
186 181 138 193,3 176,3






Lisaboonus 22













Võistkond 119 19
-37 -4 -42








Riho Alliiksoo 17 181 211
211 218 222,3 205,3





Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 37 196 137
152 146 194,8 157,8 203,4 180,2 13 4 17

Jane Mets 23 182 203
189 136 200,5 177,5






Lisaboonus 16













Võistkond 93 101 37
16 37








Jaak Vapper 18 170 211 156
167 194,0 176,0





Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 179 214 267
217 219,3 219,3 200,8 196,0 12 2 14

Jaanus Jaanimägi 1 178 196 187
210 193,8 192,8






Lisaboonus 0













Võistkond 19 -118 4 -16
123








Aare Lõhmus 18 165 188 207 141
193,3 175,3





Ü&A 2 Tarvo Orav 31 135 135 110 121
156,3 125,3 170,3 141,5 12 1 13

Ülle Orav 50 92 167 124 113
174,0 124,0






Lisaboonus 16













Võistkond 115 -71 42 -37 -123
























Võistkond Mängija hcp Elion Trimtex Baltic Sindi Vesi Varu 1 Nunnud Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Martin Lilles 52
161 161 107 126 190,8 138,8





Elion Jaanus Metsnik 45
137 140 158 135 187,5 142,5 172,6 137,3 12 1 13

Rainer Kiisk 34
154 122 134 113 164,8 130,8






Lisaboonus 10













Võistkond 141
33 -11 -120 -144








Elise Saarna 56 97
86 110 117 158,5 102,5





Trimtex Baltic Riina Lõhmus 10 196
202 155 168 190,3 180,3 172,9 136,7 12 0 12

Madli Keskoja 51 122
144 118 125 178,3 127,3






Lisaboonus 28













Võistkond 145 -33
-11 -51 -13








Raivo Sipelgas 29 169 168
190 179 205,5 176,5





Sindi Vesi Ants Tormilind 52 159 150
172 145 208,5 156,5 194,9 172,2 12 4 16

Toomas Talviste 10 156 179
212 187 193,5 183,5






Lisaboonus 0













Võistkond 91 11 11
69 52








Taimi Dreier 24 188 171 163
153 192,8 168,8





Varu 1 Juhan Soekõrv 36 158 157 181
191 207,8 171,8 196,0 176,3 11 3 14

Martin Rotmeister 13 235 172 173
173 201,3 188,3






Lisaboonus 6













Võistkond 79 120 51 -69
26








Riho Rüütel 34 150 160 167 180
198,3 164,3





Nunnud Kristi Saar 56 147 112 115 80
169,5 113,5 185,8 156,3 11 2 13

Priit Kolumbus 12 244 178 150 192
203,0 191,0






Lisaboonus 16













Võistkond 118 144 13 -52 -26










www.peronabowling.ee