Firmaliiga 2013 poolfinaalid ja superfinaal

Meeskond mängija hcp 1 sari keskm keskm hcp-ga Summa koht
Pärnu Linnavalitsus Riho Alliksoo 17 234 207 224 1291 edasi
Toomas Kivimägi 37 157 163 200
Jane Mets 23 190 182,5 205,5
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 6
Brovit Lithuania UAB Riho Narusk 35 126 134,5 169,5 1204 6
Raivo Tamm 25 195 202,5 227,5
Taimar Lank 0 207 205 205
lisaboonus võistkond 0
lisaboonus naine 0
Sindi Vesi Raivo Sipelgas 29 170 151,5 180,5 1149 8
Ants Tormilind 52 168 152,5 204,5
Toomas Talvistee 10 180 179,5 189,5
lisaboonus võistkond 0
lisaboonus naine 0
Reldor Piret Uibu 43 167 170 213 1277 5
Marina Parts 37 170 151 188
Silver Uibu 17 211 198,5 215,5
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 12
Pärnu Laevatehas Jaak Vapper 18 150 186,5 204,5 1400 edasi
Hardi Dreier 0 247 239,5 239,5
Jaanus Jaanimägi 1 300 255 256
lisaboonus võistkond 0
lisaboonus naine 0
Miila Tiit Valdaru 21 170 217 238 1285 edasi
Ludmila Marcheani 40 168 149 189
Janno Järvemets 17 204 192,5 209,5
lisaboonus võistkond 0
lisaboonus naine 6
Trimtex Baltic Elise Saarna 56 117 126 182 1184 7
Riina Lõhmus 10 202 212 222
Madli Keskoja 51 128 109 160
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 18
Nunnud Priit Kolumbus 12 243 215 227 1343 edasi
Riho Rüütel 34 245 200,5 234,5
Triin Kenppi 46 121 148 194
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 6

Meeskond mängija hcp 1 sari keskm keskm hcp-ga Summa koht
Laevatehas Jaak Vapper 18 167 167 185 624 3
Hardi Dreier 0 206 206 206
Jaanus Jaanimägi 1 232 232 233
lisaboonus võistkond 0
lisaboonus naine 0
Miila Tiit Valdaru 21 203 203 224 587 4
Ludmila Marcheani 40 142 142 182
Janno Järvemets 17 158 158 175
lisaboonus võistkond 0
lisaboonus naine 6
Pärnu Linnavalitsus Riho Alliksoo 17 289 289 306 657 1
Toomas Kivimägi 37 126 126 163
Jane Mets 23 149 149 172
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 6
Nunnud Triin Kenppi 46 159 159 205 635 2
Riho Rüütel 34 157 157 191
Priit Kolumbus 12 211 211 223
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 6

Firmaliiga 2013 finaalide 1.päev

Meeskond mängija hcp 1 sari 2 sari keskm keskm hcp-ga Summa koht
Ü&A 2 Aare Lõhmus 18 165 154 159,5 177,5 1160 edasi järgm ringi
Tarvo Orav 31 193 144 168,5 199,5
Ülle Orav 50 147 127 137 187
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 6
Elion Martin Lilles 52 154 156 155 207 1169 edasi järgm ringi
Romet Rändla 11 160 193 176,5 187,5
Rainer Kiisk 34 154 138 146 180
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 0
Pärnu Vesi Aivar Lepassar 25 165 189 177 202 1129 14
Maris Mäll 56 114 113 113,5 169,5
Mati Juursalu 21 122 190 156 177
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 6
Trimtex Baltic Elise Saarna 56 134 118 126 182 1151 edasi järgm ringi
Riina Lõhmus 10 163 193 178 188
Madli Keskoja 51 104 149 126,5 177,5
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 18
Altia Eesti Urmas Hallik 35 121 99 110 145 1051 16
Ivar Tambre 16 204 170 187 203
Andres Lelov 20 184 131 157,5 177,5
lisaboonus võistkond 0
lisaboonus naine 0
Stegerdon Ede Lensment 30 161 144 152,5 182,5 1055 15
Veljo Miklas 33 138 152 145 178
Viljar Sukk 28 134 112 123 151
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 6
Hea Tegu Vallo-Andreas 30 185 197 191 221 1171 edasi järgm ringi
Andres Teetamm 56 131 114 122,5 178,5
Peeter Hermanson 54 122 122 122 176
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 0
Hotten Mauno Mägi 39 136 134 135 174 1148 13
Markko Pikkur 53 111 134 122,5 175,5
Gerol Jugala 27 180 195 187,5 214,5
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 0

Meeskond mängija hcp 1 sari 2 sari keskm keskm hcp-ga Summa koht
Pärnu Laevatehas Jaak Vapper 18 200 151 175,5 193,5 1247 edasi järgm ringi
Hardi Dreier 0 231 169 200 200
Jaanus Jaanimägi 1 234 224 229 230
lisaboonus võistkond 0
lisaboonus naine 0
Varu 1 Juhan Soekõrv 36 143 149 146 182 1157 9
Taimi Dreier 24 174 151 162,5 186,5
Martin Rotmeister 13 168 214 191 204
lisaboonus võistkond 0
lisaboonus naine 6
Miila Tiit Valdaru 21 202 146 174 195 1158 edasi järgm ringi
Ludmila Marcheani 40 181 135 158 198
Janno Järvemets 17 176 150 163 180
lisaboonus võistkond 0
lisaboonus naine 6
Nunnud Triin Kenppi 46 146 156 151 197 1160 edasi järgm ringi
Riho Rüütel 34 154 156 155 189
Priit Kolumbus 12 209 123 166 178
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 6
Ü&A 2 Aare Lõhmus 18 169 195 182 200 1106 11
Tarvo Orav 31 135 139 137 168
Ülle Orav 50 116 122 119 169
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 6
Elion Martin Lilles 52 168 118 143 195 1157 9
Romet Rändla 11 146 173 159,5 170,5
Rainer Kiisk 34 138 200 169 203
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 0
Trimtex Baltic Elise Saarna 56 92 133 112,5 168,5 1284 edasi järgm ringi
Riina Lõhmus 10 222 256 239 249
Madli Keskoja 51 138 153 145,5 196,5
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 18
Hea Tegu Vallo-Andreas 30 144 186 165 195 1072 12
Andres Teetamm 56 94 104 99 155
Peeter Hermanson 54 122 122 122 176
lisaboonus võistkond 10
lisaboonus naine 0


www.peronabowling.ee