Võistkond Mängija hcp 1. Nunnud 2. Brovit Lithuania UAB 3. Kivimet 4. Altia Eesti Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Priit Kolumus 12
157 158 177 176,0 164,0




1. Nunnud Triin Kenppi 46
113 143 140 178,0 132,0 183,7 156,2
2 2

Riho Rüütel 34
169 166 183 206,7 172,7





Lisaboonus 18











Võistkond 110
-31 55 24







Raivo Tamm 25 156
160 144 178,3 153,3




2. Brovit Lithuania UAB Riho Narusk 35 141
133 143 174,0 139,0 179,7 162,2
2 2

Taimar Lank 0 213
186 184 194,3 194,3





Lisaboonus 10











Võistkond 70 31
64 -125







Mahta Palumets 70 76 76
26 129,3 59,3




3. Kivimet Lilian Salu 70 61 45
77 131,0 61,0 151,1 92,1
0 0

Koit Kirsipuu 70 149 128
191 226,0 156,0





Lisaboonus 26











Võistkond 236 -55 -64
-26







Urmas Hallik 35 137 165 115
174,0 139,0




4. Altia Eesti Lauri Uibo 70 160 148 150
222,7 152,7 190,8 160,6
2 2

Ivar Tambre 16 168 232 170
206,0 190,0





Lisaboonus 0











Võistkond 121 -24 125 26







Võistkond Mängija hcp 1. Reldor 2. Hansaprint 3. Pärnu Laevatehas 4. Perona Bowling Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Marina Parts 37
182 130 120 181,0 144,0




1. Reldor Silver Uibu 17
190 223 155 206,3 189,3 190,9 160,1
1 1

Piret Uibu 43
167 111 163 190,0 147,0





Lisaboonus 26











Võistkond 123
87 -12 -51







Kalle Kolt 70 107
122 142 193,7 123,7




2. Hansaprint Kaie Kodasma 70 102
103 91 168,7 98,7 174,6 117,6
1 1

Kaspar Kodasma 70 138
154 99 200,3 130,3





Lisaboonus 18











Võistkond 228 -87
11 -23







Jaak Vapper 18 184 156
166 186,7 168,7




3. Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 181 182
211 191,3 191,3 200,4 195,7
1 1

Jaanus Jaanimägi 1 215 239
227 228,0 227,0





Lisaboonus 0











Võistkond 19 12 -11
-19







Juhan Soekõrv 36 161 125 154
182,7 146,7




4. Perona Bowling Tiit Valdaru 21 183 192 239
225,7 204,7 195,9 171,1
3 3

Taimi Dreier 24 169 167 150
186,0 162,0





Lisaboonus 18











Võistkond 99 51 23 19







Võistkond Mängija hcp 1. Stegerdon 2. Audi Pärnu 3. Termopilt 4. Hansavest Rental Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Veljo Miklas 33
124 198 137 186,0 153,0




1. Stegerdon Ede Lensment 30
138 147 161 178,7 148,7 178,4 140,7
3 3

Väino Kruusmaa 70
122 135 104 190,3 120,3





Lisaboonus 18











Võistkond 151
31 126 89







Andres Kiiver 70 120
164 136 210,0 140,0




2. Audi Pärnu Aivar Mägi 54 95
121 123 167,0 113,0 165,2 117,7
0 0

Jaak Puuraid 56 99
97 104 156,0 100,0





Lisaboonus 10











Võistkond 190 -31
-31 -12







Toomas Rähmonen 70 89 127
118 181,3 111,3




3. Termopilt Arvo Kandla 70 106 112
64 164,0 94,0 158,8 103,8
1 1

Tõnu Tiit 70 90 144
84 176,0 106,0





Lisaboonus 10











Võistkond 220 -126 31
-60







Kristo Säde 70 78 87 105
160,0 90,0




4. Hansavest Rental Jüri Pilt 70 116 172 142
213,3 143,3 156,7 101,7
2 2

Egon Normak 70 50 86 79
141,7 71,7





Lisaboonus 10











Võistkond 220 -89 12 60







Võistkond Mängija hcp 1. Ü&A1 2. Ü&A2 3. Tramet Group 4. AK Eventus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ülle Orav 50
106 144 116 172,0 122,0




1. Ü&A1 Tarvo Orav 31
137 116 142 162,7 131,7 165,9 136,7
0 0

Aare Lõhmus 18
184 123 162 174,3 156,3





Lisaboonus 18











Võistkond 117
-19 -18 -79







Mare Koel 56 117
113 74 157,3 101,3




2. Ü&A2 Aavo Orav 49 132
119 145 181,0 132,0 169,9 125,7
2 2

Tanel Künnapas 54 137
149 145 197,7 143,7





Lisaboonus 18











Võistkond 177 19
51 -44







Priit Liigand 56 116 136
124 181,3 125,3




3. Tramet Group Ülari Metsaveer 56 102 91
130 163,7 107,7 166,6 125,9
1 1

Ranno Metsaveer 41 137 117
180 185,7 144,7





Lisaboonus 10











Võistkond 163 18 -51
-39







Andrei Karhu 70 125 118 162
205,0 135,0




4. AK Eventus Jüri Karhu 70 155 133 149
215,7 145,7 185,8 130,8
3 3

Pavel Marko 70 116 114 105
181,7 111,7





Lisaboonus 10











Võistkond 220 79 44 39







Võistkond Mängija hcp 1. Sindi Vesi 2. Pärnu Linnavalitsus 3. Tšeburekid 4. Pärnu Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Raivo Sipelgas 29
186 151 131 185,0 156,0




1. Sindi Vesi Joosep Talviste 33
136 151 128 171,3 138,3 170,8 152,8
0 0

Toomas Talviste 10
156 172 164 174,0 164,0





Lisaboonus 0











Võistkond 72
-70 -24 -97







Jane Mets 23 190
147 155 187,0 164,0




2. Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 37 139
140 134 174,7 137,7 183,1 159,3
3 3

Riho Alliksoo 17 196
154 179 193,3 176,3





Lisaboonus 18











Võistkond 95 70
9 26







Madis Kraskov 70 140 117
137 201,3 131,3




3. Tšeburekid Kai-Riin Karotam 56 110 97
102 159,0 103,0 170,0 119,0
2 2

Rigaldo Teng 70 116 109
143 192,7 122,7





Lisaboonus 8











Võistkond 204 24 -9
23







Aivar Lepassar 25 173 143 166
185,7 160,7




4. Pärnu Vesi Maris Mall 54 95 94 96
149,0 95,0 178,2 148,7
1 1

Mati Juursalu 21 206 182 183
211,3 190,3





Lisaboonus 18











Võistkond 118 97 -26 -23







Võistkond Mängija hcp 1. Trimtex Baltic 2.Põder ja Co 3. Kanpol 4. Pärnu Õppenõustamiskeskus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Riina Lõhmus 10
160 180 173 181,0 171,0




1. Trimtex Baltic Helina Volgerad 43
155 115 153 184,0 141,0 184,9 145,7
2 2

Liis Berdaru 70
147 96 132 195,0 125,0





Lisaboonus 34











Võistkond 157
89 -9 67







Markus Põder 70 81
48 85 141,3 71,3




2.Põder ja Co Joosep Põder 56 70
76 93 135,7 79,7 144,9 109,1
0 0

Kaido Põder 17 236
135 158 193,3 176,3





Lisaboonus 0











Võistkond 143 -89
-100 -24







Andres Lelov 20 172 144
219 198,3 178,3




3. Kanpol Ave Rannak 56 114 83
86 150,3 94,3 176,1 145,1
3 3

Andres Rattur 30 147 151
190 192,7 162,7





Lisaboonus 18











Võistkond 124 9 100
100







Monika Lehtmets 50 114 135 119
172,7 122,7




4. Pärnu Õppenõustamiskeskus Maris Mets 56 99 75 91
144,3 88,3 158,1 109,1
1 1

Marianna Metsla 56 139 97 113
172,3 116,3





Lisaboonus 34











Võistkond 196 -67 24 -100









www.peronabowling.ee