Rahvaliiga 2014 kevad individuaalne

Naised (põhiarvestus, min 4 etappi mängitud)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Taimi Dreier Perona Bowling 6 14 162,0 163,0 191,0 175,3 191,7 174,3 176,2 190,2 11
2 Jane Mets Pärnu Linnavalitsus 6 19 164,0 163,7 181,7 151,0 168,0 161,7 165,0 184,0 20
3 Marina Parts Reldor 5 20 144,0 173,0 185,3 159,3 146,3
161,6 181,6 23
4 Evelin Riis Sindi Vesi 4 29
161,0
131,3 168,3 145,5 151,5 180,5 31
5 Piret Uibu Reldor 6 28 147,0 153,0 178,0 152,7 146,7 132,7 151,7 179,7 31
6 Ede Lensment Stegerdon 4 37 148,7 144,7 139,0
137,3
142,4 179,4 38
7 Marianna Metsla Pärnu Õppenõustamiskeskus 4 56 116,3

114,3 131,0 131,3 123,2 179,2 53
8 Helina Volgerad Trimtex Baltic 6 48 141,0 129,3 130,3 120,0 130,0 136,7 131,2 179,2 47
9 Mare Koel Ü&A2 6 61 101,3 116,7 110,0 112,7 128,3 130,3 116,6 177,6 59
10 Elise Saarna Trimtex Baltic 4 48

123,0 133,7 132,3 129,0 129,5 177,5 48
11 Ingrid Põder Põder &Co 4 44
146,3 123,3 128,7
126,3 131,2 175,2 47
12 Liis Berdaru Trimtex Baltic 6 55 125,0 117,0 118,3 121,0 126,0 107,3 119,1 174,1 57
13 Maris Mall Pärnu Vesi 4 67 95,0 118,7 107,0

103,0 105,9 172,9 67
14 Kaie Kodasma Hansaprint 6 70 98,7 115,0 93,7 93,7 102,3 110,3 102,3 172,3 70
15 Kai-Riin Karotam Tšeburekid 4 61 103,0 122,3

116,7 101,0 110,8 171,8 63
16 Ave Rannak Kanpol 5 70 94,3 93,7 95,7
104,0 104,3 98,4 168,4 70
17 Maris Mets Pärnu Õppenõustamiskeskus 6 70 88,3 76,7 133,7 77,0 102,7 91,7 95,0 165,0 70
18 Mahta Palumets Kivimet 6 70 59,3 89,3 83,3 84,0 79,0 82,7 79,6 149,6 70

Naised (alla 4 etapi mängitud)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Mirjam Lank Brovit Lithuania UAB 1 49


144,3

144,3 193,3 37
2 Moonika Tamson Audi Pärnu 1 6



179,7
179,7 185,7 8
3 Riina Lõhmus Trimtex Baltic 1 10 171,0




171,0 181,0 15
4 Kaire Külaots Pärnu Õppenõustamiskeskus 3 65
113,7
103,7
128,3 115,2 180,2 60
5 Monika Lehtmets Pärnu Õppenõustamiskeskus 3 51 122,7 131,0 131,3


128,3 179,3 49
6 Triin Kenppi Nunnud 3 46 132,0

133,0
131,3 132,1 178,1 46
7 Kristi Saar Nunnud 3 55
112,3 130,7
117,0
120,0 175,0 56
8 Pille Alles Kanpol 1 70
104,7



104,7 174,7 68
9 Ülle Orav Ü&A1 2 54 122,0
115,3


118,7 172,7 57
10 Ele Mitt Pärnu Õppenõustamiskeskus 1 70



97,0
97,0 167,0 70
11 Edvi Maide Termopilt 2 70



80,7 100,3 90,5 160,5 70
12 Karely Teearu Hansaprint 1 70
87,7



87,7 157,7 70
13 Lilian Salu Kivimet 3 70 61,0 72,0 106,0


79,7 149,7 70
14 Kaidi Ploomipuu Pärnu Vesi 1 70




76,3 76,3 146,3 70
15 Signe Leht Pärnu Õppenõustamiskeskus 1 56

86,7


86,7 142,7 70
16 Ingrid Rannamägi Pärnu Vesi 1 70




71 71,0 141,0 70

Mehed (põhiarvestus, min 4 etappi mängitud)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Jaanus Jaanimägi Pärnu Laevatehas 6 0 227,0 232,7 252,3 233,3 169,0 185,3 216,6 216,6 0
2 Hardi Dreier Pärnu Laevatehas 6 0 191,3 201,7 234,7 209,0 216,7 211,3 210,8 210,8 0
3 Taimar Lank Brovit Lithuania UAB 6 0 194,3 217,0 182,7 206,0 158,3 219,0 196,2 196,2 0
4 Silver Uibu Reldor 6 0 189,3 207,7 173,7 211,0 190,3 193,0 194,2 194,2 0
5 Riho Alliksoo Pärnu Linnavalitsus 6 17 176,3 161,7 174,3 158,3 174,0 198,3 173,8 190,8 13
6 Jaak Vapper Pärnu Laevatehas 6 5 168,7 177,0 190,3 195,7 185,7 184,3 183,6 188,6 5
7 Tiit Valdaru Perona Bowling 6 7 204,7 166,0 186,3 187,7 163,0 176,7 180,7 187,7 7
8 Jüri Karhu AK Eventus 5 44 145,7
131,3 127,0 143,3 167,7 143,0 187,0 38
9 Juhan Soekõrv Perona Bowling 5 34 146,7 149,3 151,7 143,7 172,7
152,8 186,8 30
10 Riho Rüütel Nunnud 6 11 172,7 197,3 176,7 163,7 173,3 169,7 175,6 186,6 12
11 Jüri Pilt Hansavest Rental 4 44 143,3 133,7 146,7 142,3

141,5 185,5 39
12 Toomas Kivimägi Pärnu Linnavalitsus 5 42 137,7 130,7
136,0 143,7 167,0 143,0 185,0 38
13 Toomas Talviste Sindi Vesi 4 18 164,0
185,7 154,7 163,3
166,9 184,9 18
14 Mati Juursalu Pärnu Vesi 5 19 190,3 169,3 153,0 151,3 162,7
165,3 184,3 20
15 Ivar Tambre Altia Eesti 6 2 190,0 213,0 173,7 193,7 165,0 157,7 182,2 184,2 6
16 Priit Kolumbus Nunnud 6 7 164,0 182,0 211,7 183,7 166,3 154,7 177,1 184,1 10
17 Aare Lõhmus Ü&A1 5 23 156,3 159,0
146,3 181,3 160,7 160,7 183,7 23
18 Veiko Orav Ü&A1 5 23
168,3 159,7 165,0 152,0 154,3 159,9 182,9 24
19 Tarvo Orav Ü&A1 6 39 131,7 132,0 119,3 180,3 145,3 153,3 143,7 182,7 37
20 Kaido Põder Põder ja Co 5 13 176,3
167,0 176,0 178,0 147,7 169,0 182,0 17
21 Ranno Metsaveer Tramet Group 6 43 144,7 144,0 138,7 131,0 125,3 150,3 139,0 182,0 41
22 Riho Narusk Brovit Lithuania UAB 5 31 139,0 163,3 139,0
162,0 151,3 150,9 181,9 31
23 Raivo Sipelgas Sindi Vesi 5 33 156,0 144,3 145,7 149,3
149,0 148,9 181,9 33
24 Tanel Künnapas Ü&A2 6 45 143,7 137,3 137,3 118,3 133,7 144,7 135,8 180,8 43
25 Priit Liigand Tramet Group 6 54 125,3 97,7 138,0 128,0 124,7 147,3 126,8 180,8 51
26 Andres Lelov Kanpol 5 32 178,3 142,3 151,0 126,7 145,3
148,7 180,7 33
27 Tõnu Tiit Termopilt 6 63 106,0 107,7 108,7 128,7 102,3 152,0 117,6 180,6 58
28 Urmas Hallik Altia Eesti 5 46 139,0 126,7 141,7 120,7 144,0
134,4 180,4 44
29 Koit Kirsipuu Kivimet 6 45 156,0 120,7 141,3 121,3 131,0 142,0 135,4 180,4 44
30 Aivar Lepassar Pärnu Vesi 5 30 160,7 155,3 143,3 150,0 141,0
150,1 180,1 32
31 Raivo Tamm Brovit Lithuania UAB 4 19 153,3 185,7

160,3 144,7 161,0 180,0 23
32 Rigaldo Teng Tšeburekid 6 49 122,7 126,0 147,3 142,7 105,7 141,5 131,0 180,0 47
33 Andrei Karhu AK Eventus 6 46 135,0 144,3 115,3 127,7 141,3 133,7 132,9 178,9 46
34 Veljo Miklas Stegerdon 4 34 153,0 141,3 148,7
134,3
144,3 178,3 37
35 Madis Kraskov Tšeburekid 5 45 131,3 127,0 129,3 147,0
131,5 133,2 178,2 45
36 Aivar Mägi Audi Pärnu 5 57 113,0
147,7 110,7 104,3 129,0 120,9 177,9 55
37 Kalle Kolt Hansaprint 5 59 123,7
98,0 122,0 121,3 128,0 118,6 177,6 57
38 Pavel Markov AK Eventus 6 55 111,7 122,7 118,7 143,7 107,7 117,3 120,3 175,3 56
39 Aavo Orav Ü&A2 6 52 132,0 128,0 108,0 129,7 126,7 113,0 122,9 174,9 54
40 Kaspar Kodasma Hansaprint 6 58 130,3 91,0 106,7 138,0 121,7 112,0 116,6 174,6 59
41 Toomas Rähmonen Termopilt 4 60 111,3 105,7 126,7 110,0

113,4 173,4 61
42 Jaak Puuraid Audi Pärnu 5 62 100,0 112,3 119,3 120,3
101,5 110,7 172,7 63
43 Arved Rõõm Stegerdon 4 61
119,3 118,3
102,7 104,0 111,1 172,1 63
44 Ülari Metsaveer Tramet Group 6 70 107,7 98,3 93,7 87,7 94,7 93,0 95,8 165,8 70
45 Joosep Põder Põder ja Co 5 70 79,7 76,0 89,0 89.7 84,3 88,7 83,5 153,5 70

Mehed (alla 4 etapi mängitud)
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Aldar Pärn Tšeburekid 1 70

147,7


147,7 217,7 34
2 Ants Tormilind Sindi Vesi 1 52

164,7


164,7 216,7 20
3 Sander Holberg Altia Eesti 1 70




132 132,0 202,0 46
4 Germo Remmel Tšeburekid 1 70



125,3
125,3 195,3 52
5 Urmas Lass Altia Eesti 2 70


118,3 128,3
123,3 193,3 53
6 Kalvar Küber Stegerdon 2 63


111,7
143,7 127,7 190,7 50
7 Andres Kiiver Audi Pärnu 3 47 140,0 121,3


155,5 138,9 185,9 41
8 Andres Rattur Kanpol 3 25 162,7


155,7 161,0 159,8 184,8 24
9 Joosep Talviste Sindi Vesi 3 46 138,3 125,7

152,3
138,8 184,8 41
10 Reigo Teearu AK Eventus 1 70
114,3



114,3 184,3 61
11 Rainer Paks Hansavest Rental 2 48
129,7 142,0


135,8 183,8 43
12 Gen Metsaveer Kivimet 3 58


117,3 117,7 138,7 124,6 182,6 52
13 Rasmus Parts Reldor 1





181,7 181,7 181,7 7
14 Rauno Saagim Stegerdon 1 70




111 111,0 181,0 63
15 Rauno Kaseniit Tšeburekid 1 70


109,7

109,7 179,7 64
16 Janek Sirg Hansavest Rental 3 51
124,3
128,3 131,0
127,9 178,9 50
17 Ivo Murel Altia Eesti 1 70
107,7



107,7 177,7 66
18 Hans Kasearu Kanpol 2 67

106,7 112,3

109,5 176,5 64
19 Kristo Säde Hansavest Rental 3 67 90,0
123,3
112,3
108,5 175,5 65
20 Lauri Uibo Altia Eesti 3 29 152,7


154,7 130,3 145,9 174,9 35
21 Väino Kruusmaa Stegerdon 2 56 120,3

117,0

118,7 174,7 57
22 Meelis Martin Pärnu Vesi 2 48


130,3 121,3
125,8 173,8 51
23 Meelis Kukk Pärnu Linnavalitsus 1 56

117,7


117,7 173,7 58
24 Arvo Kandla Termopilt 3 70 94,0

101,3
115,7 103,7 173,7 69
25 Hendri Meindla Hansavest Rental 2 66


116,7 98,3
107,5 173,5 66
26 Sander Tamm Brovit Lithuania UAB 1 33


139,3

139,3 172,3 41
27 Vahur Kupper Audi Pärnu 1 44



128,3
128,3 172,3 49
28 Jaan Lehismets Trimtex Baltic 1 70
100,0



100,0 170,0 70
29 Eduard Jakimov Audi Pärnu 2 70

95,7 101,7

98,7 168,7 70
30 Viljar Sukk Stegerdon 1 28


137,0

137,0 165,0 42
31 Riho Teder Altia Eesti 1 54

111,0


111,0 165,0 63
32 Ailar Kängsepp Audi Pärnu 1 56
100,7



100,7 156,7 70
33 Aare Arva Sindi Vesi 1 34




121,5 121,5 155,5 55
34 Tarmo Rannak Kanpol 1 41


114,3

114,3 155,3 61
35 Jüri Kodasma Termopilt 3 70
71,7 83,7
75,0
76,8 146,8 70
36 Egon Normak Hansavest Rental 1 70 71,7




71,7 141,7 70
37 Robin Rattur Kanpol 1 70




64 64,0 134,0 70
38 Markus Põder Põder ja Co 3 70 71,3 55,0

60,0
62,1 132,1 70


www.peronabowling.ee