Võistkond Mängija hcp Ü&A1 Audi Pärnu Kivimet Põder &Co Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Veiko Orav 48
162 129 214 215,3 168,3




Ü&A1 Tarvo Orav 47
148 102 146 159,0 132,0 186,1 153,1
3 3

Aare Lõhmus 27
182 138 157 169,0 159,0





Lisaboonus 10











Võistkond 132
94 75 223







Andres Kiiver 40 118
133 113 161,3 121,3




Audi Pärnu Ailar Kängsepp 56 133
81 88 156,7 100,7 155,4 111,4
1 1

Jaak Puuraid 70 103
88 146 182,3 112,3





Lisaboonus 10











Võistkond 176 -94
-73 58







Mahta Palumets 70 73 105
90 159,3 89,3




Kivimet Lilian Salu 70 63 84
69 142,0 72,0 142,3 94,0
1 1

Koit Kirsipuu 27 97 169
96 147,7 120,7





Lisaboonus 26











Võistkond 193 -75 73
-51







Markus Põder 70 51 41 73
125,0 55,0




Põder &Co Joosep Põder 70 66 83 79
146,0 76,0 138,9 92,4
1 1

Ingrid Põder 38 123 155 161
184,3 146,3





Lisaboonus 8











Võistkond 186 -223 -58 51







Võistkond Mängija hcp Tramet Group Termopilt Pärnu Õppenõustamiskeskus Sindi Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Priit Liigand 52
107 100 86 149,7 97,7




Tramet Group Ülari Metsaveer 66
86 97 112 164,3 98,3 154,3 113,3 1 0 1

Ranno Metsaveer 36
148 140 144 180,0 144,0





Lisaboonus 10











Võistkond 164
-19 -28 -37







Toomas Rähmonen 63 115
109 93 168,7 105,7




Termopilt Jüri Kodasma 70 71
67 77 141,7 71,7 147,5 95,0 1 1 2

Tõnu Tiit 67 128
105 90 174,7 107,7





Lisaboonus 10











Võistkond 210 19
-38 -83







Monika Lehtmets 54 135 124
134 185,0 131,0




Pärnu Õppenõustamiskeskus Maris Mets 70 79 69
82 146,7 76,7 159,9 107,1 1 3 4

Kaire Külaots 53 104 125
112 166,7 113,7





Lisaboonus 34











Võistkond 211 28 38
9







Raivo Sipelgas 27 136 142 155
171,3 144,3




Sindi Vesi Evelin Riis 35 161 173 149
196,0 161,0 171,4 143,7
2 2

Joosep Talviste 41 135 127 115
166,7 125,7





Lisaboonus 8











Võistkond 111 37 83 -9







Võistkond Mängija hcp Hansaprint Pärnu Vesi Pärnu Laevatehas Reldor Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Kaspar Kodasma 48
92 85 96 139,0 91,0




Hansaprint Kaie Kodasma 70
121 92 132 185,0 115,0 148,9 97,9 1 0 1

Karely Teearu 70
89 97 77 157,7 87,7





Lisaboonus 16











Võistkond 204
-2 -92 -117







Aivar Lepassar 23 149
165 152 178,3 155,3




Pärnu Vesi Maris Mall 70 105
131 120 188,7 118,7 175,5 147,8 1 1 2

Mati Juursalu 0 143
189 176 169,3 169,3





Lisaboonus 18











Võistkond 111 2
-43 -114







Jaak Vapper 17 174 182
175 194,0 177,0




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 177 191
237 201,7 201,7 208,0 203,8 1 3 4

Jaanus Jaanimägi 0 202 249
247 232,7 232,7





Lisaboonus 0











Võistkond 17 92 43
80







Marina Parts 37 179 194 146
210,0 173,0




Reldor Silver Uibu 1 191 221 211
208,7 207,7 202,4 177,9 1 2 3

Piret Uibu 34 158 160 141
187,0 153,0





Lisaboonus 26











Võistkond 98 117 114 -80







Võistkond Mängija hcp Tšeburekid Ü&A2 Brovit Lithuania UAB Hansavest Rental Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Madis Kraskov 47
122 132 127 174,0 127,0




Tšeburekid Kai-Riin Karotam 70
130 99 138 192,3 122,3 169,9 125,1 2 2 4

Rigaldo Teng 54
135 110 133 180,0 126,0





Lisaboonus 8











Võistkond 179
47 -63 45







Mare Koel 70 129
112 109 186,7 116,7




Ü&A2 Aavo Orav 46 103
127 154 174,0 128,0 170,1 127,3 2 0 2

Tanel Künnapas 37 116
155 141 174,3 137,3





Lisaboonus 18











Võistkond 171 -47
-110 -40







Raivo Tamm 29 144 220
193 214,7 185,7




Brovit Lithuania UAB Riho Narusk 41 164 152
174 204,3 163,3 208,7 188,7 2 3 5

Taimar Lank 0 195 223
233 217,0 217,0





Lisaboonus 10











Võistkond 80 63 110
103







Rainer Paks 70 113 139 137
199,7 129,7




Hansavest Rental Jüri Pilt 37 126 168 107
170,7 133,7 176,0 129,2 2 1 3

Janek Sirg 70 106 121 146
194,3 124,3





Lisaboonus 10











Võistkond 187 -45 40 -103







Võistkond Mängija hcp Trimtex Baltic Kanpol Nunnud Altia Eesti Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaan Lehismets 70
92 95 113 170,0 100,0




Trimtex Baltic Helina Volgerad 39
121 153 114 168,3 129,3 162,2 115,4 2 1 3

Liis Berdaru 52
119 93 139 169,0 117,0





Lisaboonus 26











Võistkond 187
9 -58 -2







Andres Lelov 9 152
116 159 151,3 142,3




Kanpol Ave Rannak 70 89
97 95 163,7 93,7 157,3 113,6 3 1 4

Pille Alles 70 94
90 130 174,7 104,7





Lisaboonus 26











Võistkond 175 -9
-142 42







Priit Kolumbus 21 166 219
161 203,0 182,0




Nunnud Riho Rüütel 14 202 201
189 211,3 197,3 191,1 163,9 2 2 4

Kristi Saar 56 109 91
137 168,3 112,3





Lisaboonus 18











Võistkond 109 58 142
-37







Urmas Hallik 41 131 116 133
167,7 126,7




Altia Eesti Ivo Murel 70 121 81 121
177,7 107,7 179,4 149,1 2 2 4

Ivar Tambre 0 182 199 258
213,0 213,0





Lisaboonus 10











Võistkond 121 2 -42 37







Võistkond Mängija hcp Perona Bowling Stegerdon AK Eventus Pärnu Linnavalitsus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Juhan Soekõrv 35
174 145 129 184,3 149,3




Perona Bowling Taimi Dreier 22
165 187 137 185,0 163,0 178,2 159,4 3 2 5

Tiit Valdaru 0
158 147 193 166,0 166,0





Lisaboonus 18











Võistkond 75
24 -37 4







Arved Rõõm 70 135
107 116 189,3 119,3




Stegerdon Ede Lensment 33 121
139 174 177,7 144,7 172,9 135,1 3 1 4

Veljo Miklas 30 141
124 159 171,3 141,3





Lisaboonus 18











Võistkond 151 -24
-40 60







Pavel Markov 63 137 138
93 185,7 122,7




AK Eventus Reigo Teearu 70 111 86
146 184,3 114,3 171,4 127,1 3 2 5

Andrei Karhu 44 166 160
107 188,3 144,3





Lisaboonus 0











Võistkond 177 37 B>40
-51







Jane Mets 21 142 178 171
184,7 163,7




Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 42 135 124 133
172,7 130,7 175,0 152,0 3 1 4

Riho Alliksoo 11 161 146 178
172,7 161,7





Lisaboonus 18











Võistkond 92 -4 -60 51









www.peronabowling.ee