Võistkond Mängija hcp Tramet Group Audi Pärnu Kivimet Põder &Co Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Priit Liigand 63
114 128 172 208,0 138,0




Tramet Group Ülari Metsaveer 70
114 91 76 130,7 93,7 168,4 123,4 1 2 3

Ranno Metsaveer 37
147 133 136 148,7 138,7





Lisaboonus 10











Võistkond 180
56 -35 15







Eduard Jakimov 70 69
113 105 165,7 95,7




Audi Pärnu Aivar Mägi 62 130
155 158 209,7 147,7 173,1 120,9 1 2 3

Jaak Puuraid 67 91
130 137 186,3 119,3





Lisaboonus 10











Võistkond 209 -56
101 115







Mahta Palumets 70 91 84
75 153,3 83,3




Kivimet Lilian Salu 70 114 92
112 176,0 106,0 162,0 110,2 1 2 3

Koit Kirsipuu 41 155 123
146 182,3 141,3





Lisaboonus 26











Võistkond 207 35 -101
73







Joosep Põder 70 88 96 83
159,0 89,0




Põder &Co Ingrid Põder 35 127 120 123
158,3 123,3 157,4 126,4 1 0 1

Kaido Põder 11 210 154 137
178,0 167,0





Lisaboonus 8











Võistkond 124 -15 -115 -73







Võistkond Mängija hcp Sindi Vesi Ü&A2 Termopilt Hansaprint Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Raivo Sipelgas 32
163 121 153 177,7 145,7




Sindi Vesi Ants Tormilind 52
185 157 152 216,7 164,7 191,6 165,3 2 3 5

Toomas Talviste 21
222 153 182 206,7 185,7





Lisaboonus 0











Võistkond 105
132 60 88







Mare Koel 65 103
106 121 175,0 110,0




Ü&A2 Aavo Orav 48 102
116 106 156,0 108,0 161,2 118,4 2 1 3

Tanel Künnapas 40 167
114 131 177,3 137,3





Lisaboonus 18











Võistkond 171 -132
-53 43







Toomas Rähmonen 65 99 149
132 191,7 126,7




Termopilt Jüri Kodasma 70 79 67
105 153,7 83,7 159,3 106,3 2 2 4

Tõnu Tiit 67 86 132
108 175,7 108,7





Lisaboonus 10











Võistkond 212 -60 53
49







Kaie Kodasma 67 90 89 102
160,7 93,7




Hansaprint Kaspar Kodasma 63 94 112 114
169,7 106,7 149,7 99,4 1 0 1

Kalle Kolt 53 119 84 91
151,0 98,0





Lisaboonus 18











Võistkond 201 -88 -43 -49







Võistkond Mängija hcp Ü&A1 Trimtex Baltic Hansavest Rental Pärnu Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Ülle Orav 54
133 99 114 169,3 115,3




Ü&A1 Tarvo Orav 47
124 122 112 166,3 119,3 165,4 131,4 3 1 4

Veiko Orav 17
160 167 152 176,7 159,7





Lisaboonus 18











Võistkond 136
9 -18 -21







Helina Volgerad 44 139
128 124 174,3 130,3




Trimtex Baltic Liis Berdaru 55 89
143 123 173,3 118,3 171,1 123,9 3 2 5

Elise Saarna 56 127
111 131 179,0 123,0





Lisaboonus 34











Võistkond 189 -9
1 50







Rainer Paks 48 122 157
147 190,0 142,0




Hansavest Rental Jüri Pilt 41 149 156
135 187,7 146,7 179,6 137,3 3 2 5

Kristo Säde 70 102 88
180 193,3 123,3





Lisaboonus 10











Võistkond 169 18 -1
116







Aivar Lepassar 26 151 147 132
169,3 143,3




Pärnu Vesi Maris Mall 67 111 94 116
174,0 107,0 164,2 134,4 2 1 3

Mati Juursalu 8 154 157 148
161,0 153,0





Lisaboonus 18











Võistkond 119 21 -50 -116







Võistkond Mängija hcp Tšeburekid Kanpol Pärnu Õppenõustamiskeskus Reldor Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Madis Kraskov 49
149 115 124 178,3 129,3




Tšeburekid Aldar Pärn 70
137 153 153 217,7 147,7 184,4 141,4 4 2 6

Rigaldo Teng 53
167 143 132 200,3 147,3





Lisaboonus 0











Võistkond 172
88 56 -41







Andres Lelov 24 147
147 159 175,0 151,0




Kanpol Ave Rannak 70 103
88 96 165,7 95,7 158,8 117,8 4 0 4

Hans Kasearu 52 123
77 120 158,7 106,7





Lisaboonus 18











Võistkond 164 -88
-112 -45







Monika Lehtmets 51 127 125
142 182,3 131,3




Pärnu Õppenõustamiskeskus Maris Mets 70 106 152
143 203,7 133,7 170,0 117,2 4 1 5

Signe Leht 56 83 100
77 142,7 86,7





Lisaboonus 34











Võistkond 211 -56 112
-81







Marina Parts 25 182 149 225
210,3 185,3




Reldor Silver Uibu 0 198 147 176
173,7 173,7 199,8 179,0 3 3 6

Piret Uibu 32 159 205 170
210,0 178,0





Lisaboonus 26











Võistkond 83 41 45 81







Võistkond Mängija hcp Brovit Lithuania UAB Perona Bowling AK Eventus Pärnu Laevatehas Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Riho Narusk 31
142 139 136 170,0 139,0




Brovit Lithuania UAB Taimar Lank 0
218 141 189 182,7 182,7 178,1 163,9 5 1 6

Raivo Tamm 16
170 170 170 186,0 170,0





Lisaboonus 10











Võistkond 57
27 -21 -61







Juhan Soekõrv 34 136
175 144 185,7 151,7




Perona Bowling Taimi Dreier 22 192
207 174 213,0 191,0 195,8 176,3 5 1 6

Tiit Valdaru 4 154
191 214 190,3 186,3





Lisaboonus 18











Võistkond 78 -27
159 -142







Jüri Karhu 35 167 114
113 166,3 131,3




AK Eventus Pavel Markov 58 116 117
123 176,7 118,7 157,5 121,8 5 1 6

Andrei Karhu 40 102 118
126 155,3 115,3





Lisaboonus 10











Võistkond 143 21 -159
-204







Jaak Vapper 14 151 223 197
204,3 190,3




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 233 248 223
234,7 234,7 229,3 225,8 4 3 7

Jaanus Jaanimägi 0 215 267 275
252,3 252,3





Lisaboonus 0











Võistkond 14 61 142 204







Võistkond Mängija hcp Nunnud Altia Eesti Pärnu Linnavalitsus Stegerdon Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Priit Kolumbus 14
160 236 239 225,7 211,7




Nunnud Kristi Saar 62
136 123 133 192,7 130,7 197,5 173,0 4 3 7

Riho Rüütel 4
194 186 150 180,7 176,7





Lisaboonus 18











Võistkond 98
46 62 46







Urmas Hallik 46 171
127 127 187,7 141,7




Altia Eesti Riho Teder 54 93
116 124 165,0 111,0 169,6 142,1 4 0 4

Ivar Tambre 0 168
176 177 173,7 173,7





Lisaboonus 10











Võistkond 110 -46
-44 -45







Jane Mets 21 160 196
189 202,7 181,7




Pärnu Linnavalitsus Meelis Kukk 56 115 108
130 173,7 117,7 185,9 157,9 4 2 6

Riho Alliksoo 17 194 157
172 191,3 174,3





Lisaboonus 18











Võistkond 112 -62 44
110







Arved Rõõm 57 139 110 106
175,3 118,3




Stegerdon Ede Lensment 35 142 167 108
174,0 139,0 171,3 135,3 4 1 5

Veljo Miklas 34 149 162 135
182,7 148,7





Lisaboonus 18











Võistkond 144 -46 45 -110









www.peronabowling.ee