Võistkond Mängija hcp Tramet Kivimet Hansaprint Põder & Co Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Priit Liigand 56
112 128 144 198,0 128,0




Tramet Ülari Metsaveer 70
95 68 100 125,7 87,7 159,1 115,6 3 1 4

Ranno Metsaveer 38
115 141 137 141,0 131,0





Lisaboonus 10











Võistkond 174
-2 -11 56







Mahta Palumets 70 112
81 59 154,0 84,0




Kivimet Gen Metsaveer 70 92
128 132 187,3 117,3 154,8 107,6 3 1 4

Koit Kirsipuu 41 105
137 122 162,3 121,3





Lisaboonus 8











Võistkond 189 2
-30 -5







Kaie Kodasma 70 76 103
102 163,7 93,7




Hansaprint Kaspar Kodasma 65 113 135
166 203,0 138,0 171,9 117,9 1 3 4

Kalle Kolt 63 117 111
138 185,0 122,0





Lisaboonus 18











Võistkond 216 11 30
34







Joosep Põder 70 78 86 105
159,7 89,7




Põder & Co Ingrid Põder 44 124 105 157
172,7 128,7 165,7 131,4 1 1 2

Kaido Põder 15 160 179 189
191,0 176,0





Lisaboonus 8











Võistkond 137 -56 5 -34







Võistkond Mängija hcp Termopilt Pärnu Vesi Ü&A2 Audi Pärnu Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Toomas Rähmonen 60
95 119 116 170,0 110,0




Termopilt Arvo Kandla 70
78 104 122 171,3 101,3 164,8 113,3 4 2 6

Tõnu Tiit 66
134 127 125 194,7 128,7





Lisaboonus 10











Võistkond 206
-58 18 68







Aivar Lepassar 30 170
154 126 180,0 150,0




Pärnu Vesi Meelis Martin 51 133
131 127 181,3 130,3 170,4 143,9 3 2 5

Mati Juursalu 15 162
162 130 166,3 151,3





Lisaboonus 10











Võistkond 106 58
8 -36







Mare Koel 65 115 113
110 177,7 112,7




Ü&A2 Aavo Orav 54 144 128
117 183,7 129,7 164,5 120,2 3 0 3

Tanel Künnapas 40 102 127
126 158,3 118,3





Lisaboonus 18











Võistkond 177 -18 -8
-18







Eduard Jakimov 70 107 97 101
171,7 101,7




Audi Pärnu Aivar Mägi 48 85 134 113
158,7 110,7 158,9 110,9 3 2 5

Jaak Puuraid 64 117 102 142
184,3 120,3





Lisaboonus 10











Võistkond 192 -68 36 18







Võistkond Mängija hcp Pärnu Õppenõustamiskeskus Altia Eesti Ü&A1 Kanpol Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Kaire Külaots 61
96 102 113 164,7 103,7




Pärnu Õppenõustamiskeskus Maris Mets 70
66 88 77 147,0 77,0 154,3 98,3 5 1 6

Marianna Metsla 59
108 106 129 173,3 114,3





Lisaboonus 34











Võistkond 224
-115 -43 35







Urmas Hallik 43 158
105 99 163,7 120,7




Altia Eesti Urmas Lass 70 130
86 139 188,3 118,3 172,5 144,2 4 2 6

Ivar Tambre 0 208
188 185 193,7 193,7





Lisaboonus 0











Võistkond 113 115
-111 62







Veiko Orav 21 166 172
157 186,0 165,0




Ü&A1 Tarvo Orav 50 141 185
215 230,3 180,3 190,6 163,9 4 3 7

Aare Lõhmus 26 149 139
151 172,3 146,3





Lisaboonus 10











Võistkond 107 43 111
150







Andres Lelov 26 148 111 121
152,7 126,7




Kanpol Tarmo Rannak 41 106 122 115
155,3 114,3 151,3 117,8 4 0 4

Hans Kasearu 67 120 107 110
179,3 112,3





Lisaboonus 0











Võistkond 134 -35 -62 -150







Võistkond Mängija hcp Sindi Vesi Stegerdon Trimtex Baltic Hansavest Rental Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Raivo Sipelgas 33
148 148 152 182,3 149,3




Sindi Vesi Evelin Riis 23
123 138 133 154,3 131,3 164,1 145,1 5 2 7

Toomas Talviste 12
144 155 165 166,7 154,7





Lisaboonus 8











Võistkond 76
28 -44 0







Väino Kruusmaa 56 108
129 114 173,0 117,0




Stegerdon Kalvar Küber/TD> 56 116
120 99 167,7 111,7 159,4 121,9 5 0 5

Viljar Sukk 28 89
109 213 165,0 137,0





Lisaboonus 10











Võistkond 150 -28
-43 -36







Helina Volgerad 45 109 137
114 165,0 120,0




Trimtex Baltic Liis Berdaru 56 126 118
119 177,0 121,0 172,1 124,9 5 3 8

Elise Saarna 54 137 107
157 187,7 133,7





Lisaboonus 34











Võistkond 189 44 43
39







Janek Sirg 53 103 156 126
181,3 128,3




Hansavest Rental Jüri Pilt 39 125 160 142
181,3 142,3 172,1 129,1 5 1 6

Hendri Meindla 70 126 124 100
186,7 116,7





Lisaboonus 10











Võistkond 172 -0 36 -39







Võistkond Mängija hcp Brovit Lithuania UAB Pärnu Linnavalitsus Tšeburekid AK Eventus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Sander Tamm 33
132 166 120 172,3 139,3




Brovit Lithuania UAB Mirjam Lank 49
112 144 177 193,3 144,3 185,7 163,2 6 3 9

Taimar Lank 0
182 203 233 206,0 206,0





Lisaboonus 8











Võistkond 90
33 121 34







Jane Mets 16 131
164 158 167,0 151,0




Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 45 112
139 157 181,0 136,0 171,9 148,4 6 1 7

Riho Alliksoo 15 146
148 181 173,3 158,3





Lisaboonus 18











Võistkond 94 -33
-44 46







Madis Kraskov 49 119 135
187 196,0 147,0




Tšeburekid Rauno Kaseniit 70 77 150
102 179,7 109,7 174,4 133,1 6 2 8

Rigaldo Teng 46 121 139
168 188,7 142,7





Lisaboonus 0











Võistkond 165 -121 44
89







Jüri Karhu 41 158 111 112
168,0 127,0




AK Eventus Pavel Markov 58 147 163 121
201,7 143,7 171,8 132,8 6 0 6

Andrei Karhu 47 125 114 144
174,7 127,7





Lisaboonus 10











Võistkond 156 -34 -46 -89







Võistkond Mängija hcp Pärnu Laevatehas Nunnud Reldor Perona Bowling Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaak Vapper 9
191 236 160 204,7 195,7




Pärnu Laevatehas Jaanus Jaanimägi 0
236 221 243 233,3 233,3 214,9 212,7 7 3 10

Hardi Dreiel 0
209 209 209 209,0 209,0





Lisaboonus 0











Võistkond 9
79 83 70







Priit Kolumbus 3 180
176 195 186,7 183,7




Nunnud Riho Rüütel 6 170
152 169 169,7 163,7 178,4 160,1 7 0 7

Triin Kenppi 46 143
131 125 179,0 133,0





Lisaboonus 18











Võistkond 73 -79
-51 -56







Marina Parts 18 170 143
165 177,3 159,3




Reldor Silver Uibu 0 217 215
201 211,0 211,0 191,6 174,3 6 2 8

Piret Uibu 25 136 156
166 177,7 152,7





Lisaboonus 26











Võistkond 69 -83 51
46







Juhan Soekõrv 33 146 137 148
176,7 143,7




Perona Bowling Taimi Dreier 14 147 210 169
189,3 175,3 185,9 168,9 6 1 7

Tiit Valdaru 3 190 203 170
190,7 187,7





Lisaboonus 18











Võistkond 68 -70 56 -46









www.peronabowling.ee