Võistkond Mängija hcp Stegerdon Audi Pärnu Tramet Group Hansaprint Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Arved Rõõm 57
100 104 104 159,7 102,7




Stegerdon Veljo Miklas 34
128 121 154 168,3 134,3 161,3 124,8 5,0 0 5

Ede Lensment 37
131 130 151 174,3 137,3





Lisaboonus 18











Võistkond 146
-30 -40 -24







Aivar Mägi 53 105
99 109 157,3 104,3




Audi Pärnu Vahur Kupper 44 147
128 110 172,3 128,3 165,2 137,4 5,0 3 8

Moonika Tamson 6 172
189 178 185,7 179,7





Lisaboonus 8











Võistkond 111 30
19 20







Priit Liigand 54 135 89
150 178,7 124,7




Tramet Group Ülari Metsaveer 70 81 103
100 164,7 94,7 158,4 114,9 4,0 1 5

Ranno Metsaveer 40 151 142
83 165,3 125,3





Lisaboonus 10











Võistkond 174 40 -19
-83







Kaie Kodasma 70 127 59 121
172,3 102,3




Hansaprint Kaspar Kodasma 59 117 93 155
180,7 121,7 166,9 115,1 4,0 2 6

Kalle Kolt 60 128 129 107
181,3 121,3





Lisaboonus 18











Võistkond 207 24 -20 83







Võistkond Mängija hcp Kanpol Kivimet Ü&A2 Põder ja Co Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Andres Lelov 32
150 139 147 177,3 145,3




Kanpol Andres Rattur 22
148 163 156 177,7 155,7 170,5 135,0 4,0 2 6

Ave Rannak 70
107 96 109 174,0 104,0





Lisaboonus 18











Võistkond 142
73 -14 103







Mahta Palumets 70 64
100 73 149,0 79,0




Kivimet Gen Metsaveer 58 94
132 127 175,7 117,7 154,2 109,2 4,0 0 4

Koit Kirsipuu 44 136
138 119 175,0 131,0





Lisaboonus 8











Võistkond 180 -73
-21 -1







Mare Koel 64 127 140
118 192,3 128,3




Ü&A2 Aavo Orav 52 132 126
122 178,7 126,7 174,3 129,6 3,0 3 6

Tanel Künnapas 45 116 126
159 178,7 133,7





Lisaboonus 18











Võistkond 179 14 21
100







Markus Põder 70 71 49 60
130,0 60,0




Põder ja Co Joosep Põder 70 78 81 94
154,3 84,3 145,9 107,4 2,0 1 3

Kaido Põder 14 148 216 170
192,0 178,0





Lisaboonus 0











Võistkond 154 -103 1 -100







Võistkond Mängija hcp Ü&A1 Sindi Vesi Altia Eesti AK Eventus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Veiko Orav 21
143 148 165 173,0 152,0




Ü&A1 Tarvo Orav 39
126 169 141 184,3 145,3 184,3 159,6 7,0 3 10

Aare Lõhmus 29
153 223 168 210,3 181,3





Lisaboonus 10











Võistkond 99
10 123 61







Joosep Talviste 46 123
165 169 198,3 152,3




Sindi Vesi Evelin Riis 35 146
165 194 203,3 168,3 188,1 161,3 6,5 2 8,5

Toomas Talviste 18 135
140 215 181,3 163,3





Lisaboonus 8











Võistkond 107 -10
30 134







Urmas Hallik 46 128 137
167 190,0 144,0




Altia Eesti Lauri Uibo 30 131 168
165 184,7 154,7 173,6 154,6 6,0 0 6

Ivar Tambre 0 181 166
148 165,0 165,0





Lisaboonus 0











Võistkond 76 -123 -30
-23







Andrei Karhu 48 136 157 131
189,3 141,3




AK Eventus Pavel Markov 53 90 92 141
160,7 107,7 169,5 130,8 6,0 1 7

Jüri Pilt 44 131 147 152
187,3 143,3





Lisaboonus 10











Võistkond 155 -61 -134 23







Võistkond Mängija hcp Hansavest Rental Pärnu Õppenõustamiskeskus Termopilt Pärnu Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Janek Sirg 51
124 125 144 182,0 131,0




Hansavest Rental Kristo Säde 67
91 130 116 179,3 112,3 160,6 113,9 6,5 2 8,5

Henri Meidla 59
87 94 114 157,3 98,3





Lisaboonus 10











Võistkond 187
-75 70 15







Ele Mitt 70 102
76 113 167,0 97,0




Pärnu Õppenõustamiskeskus Maris Mets 70 85
100 123 172,7 102,7 168,7 110,2 6,0 3 9

Marianna Metsla 60 143
115 135 191,0 131,0





Lisaboonus 34











Võistkond 234 75
59 40







Jüri Kodasma 70 63 81
81 145,0 75,0




Termopilt Edvi Maide 70 91 66
85 150,7 80,7 141,0 86,0 6,0 1 7

Tõnu Tiit 62 92 99
116 164,3 102,3





Lisaboonus 18











Võistkond 220 -70 -59
17







Aivar Lepassar 30 139 167 117
171,0 141,0




Pärnu Vesi Meelis Martin 48 136 92 136
169,3 121,3 168,4 141,7 5,0 0 5

Mati Juursalu 19 164 199 125
181,7 162,7





Lisaboonus 10











Võistkond 107 -15 -40 -17







Võistkond Mängija hcp Pärnu Laevatehas Brovit Lithuania UAB Reldor Tšeburekid Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaak Vapper 6
175 181 201 191,7 185,7




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0
201 236 213 216,7 216,7 191,9 190,4 10,0 3 13

Jaanus Jaanimägi 0
190 178 139 169,0 169,0





Lisaboonus 0











Võistkond 6
22 32 31







Riho Narusk 34 154
158 174 196,0 162,0




Brovit Lithuania UAB Raivo Tamm 16 174
172 135 176,3 160,3 175,2 160,2 9,0 2 11

Taimar Lank 0 162
160 153 158,3 158,3





Lisaboonus 10











Võistkond 60 -22
32 31







Marina Parts 20 144 126
169 166,3 146,3




Reldor Silver Uibu 0 184 194
193 190,3 190,3 179,1 161,1 8,0 1 9

Piret Uibu 26 169 126
145 172,7 146,7





Lisaboonus 26











Võistkond 72 -32 -32
3







Germo Remmel 70 132 94 150
195,3 125,3




Tšeburekid Kai-Riin Karotam 62 111 107 132
178,7 116,7 161,9 115,9 8,0 0 8

Rigaldo Teng 44 101 106 110
149,7 105,7





Lisaboonus 8











Võistkond 184 -31 -31 -3







Võistkond Mängija hcp Trimtex Baltic Perona Bowling Nunnud Pärnu Linnavalitsus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Helina Volgerad 48
134 139 117 178,0 130,0




Trimtex Baltic Liis Berdaru 56
120 125 133 182,0 126,0 176,2 129,4 8,0 2 10

Elise Saarna 49
145 146 106 181,3 132,3





Lisaboonus 34











Võistkond 187
52 42 -83







Juhan Soekõrv 34 151
203 164 206,7 172,7




Perona Bowling Taimi Dreier 14 166
190 219 205,7 191,7 193,0 175,8 7,0 2 9

Tiit Valdaru 3 148
170 171 166,0 163,0





Lisaboonus 18











Võistkond 69 -52
87 77







Priit Kolumbus 4 173 139
187 170,3 166,3




Nunnud Riho Rüütel 10 158 214
148 183,3 173,3 174,0 152,2 7,0 0 7

Kristi Saar 55 137 105
109 172,0 117,0





Lisaboonus 18











Võistkond 87 -42 -87
-54







Jane Mets 20 198 149 157
188,0 168,0




Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 44 126 142 163
187,7 143,7 186,9 161,9 7,0 2 9

Riho Alliksoo 18 202 155 165
192,0 174,0





Lisaboonus 18











Võistkond 100 83 -77 54









www.peronabowling.ee