Võistkond Mängija hcp Stegerdon Tramet Group Kivimet Põder ja Co Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Rauno Saagim 70
116 126 91 181,0 111,0




Stegerdon Arved Rõõm 61
114 107 91 165,0 104,0 170,6 119,6 5,0 1 6,0

Kalvar Küber 63
132 144 155 206,7 143,7





Lisaboonus 10











Võistkond 204
-7 -14 62







Priit Liigand 54 146
182 114 201,3 147,3




Tramet Group Ülari Metsaveer 70 102
87 90 163,0 93,0 174,5 130,2 5,0 3 8,0

Ranno Metsaveer 43 148
158 145 193,3 150,3





Lisaboonus 10











Võistkond 177 7
57 16







Mahta Palumets 70 91 89
68 152,7 82,7




Kivimet Gen Metsaveer 58 147 124
145 196,7 138,7 168,9 121,1 4,0 2 6,0

Koit Kirsipuu 45 166 143
117 187,0 142,0





Lisaboonus 18











Võistkond 191 14 -57
35







Joosep Põder 70 91 104 71
158,7 88,7




Põder ja Co IngridPõder 46 122 142 115
172,3 126,3 153,1 120,9 3,0 0 3,0

Kaido Põder 13 137 135 171
160,7 147,7





Lisaboonus 0











Võistkond 129 -62 -16 -35







Võistkond Mängija hcp Ü&A2 Kanpol Hansaprint Pärnu Vesi Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Mare Koel 61
142 107 142 191,3 130,3




Ü&A2 Aavo Orav 52
88 143 108 165,0 113,0 173,3 129,3 6,0 3 9,0

Tanel Künnapas 45
120 170 144 189,7 144,7





Lisaboonus 18











Võistkond 176
22 24 74







Robin Rattur 70 60
74 58 134,0 64,0




Kanpol Andres Rattur 25 149
145 189 186,0 161,0 153,0 109,8 5,0 1 6,0

Ave Rannak 70 122
102 89 174,3 104,3





Lisaboonus 8











Võistkond 173 -22
-56 30







Kaie Kodasma 70 119 101
111 180,3 110,3




Hansaprint Kaspar Kodasma 58 109 113
114 170,0 112,0 168,0 116,8 6,0 2 8,0

Kalle Kolt 59 139 131
114 187,0 128,0





Lisaboonus 18











Võistkond 205 -24 56
48







Kaidi Ploomipuu 70 80 78 71
146,3 76,3




Pärnu Vesi Maris Mäll 66 91 113 105
169,0 103,0 143,4 83,4 5,0 0 5,0

Ingrid Rannamägi 70 85 48 80
141,0 71,0





Lisaboonus 34











Võistkond 240 -74 -30 -48







Võistkond Mängija hcp Nunnud AK Eventus Termopilt Altia Eesti Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Priit Kolumbus 7
190 147 127 161,7 154,7




Nunnud Riho Rüütel 11
150 137 222 180,7 169,7 172,4 151,9 7,0 0 7,0

Triin Kenppi 46
148 146 100 177,3 131,3





Lisaboonus 18











Võistkond 82
-9 -74 -27







Pavel Markov 55 106
144 102 172,3 117,3




AK Eventus Jüri Karhu 44 193
191 119 211,7 167,7 178,3 139,6 7,0 3 10,0

Andrei Karhu 46 125
170 106 179,7 133,7





Lisaboonus 10











Võistkond 155 9
95 4







Edvi Maide 70 95 108
98 170,3 100,3




Termopilt Arvo Kandla 70 119 100
128 185,7 115,7 177,9 122,7 7,0 2 9,0

Tõnu Tiit 63 151 136
169 215,0 152,0





Lisaboonus 18











Võistkond 221 74 -95
89







Sander Holberg 70 119 145 132
202,0 132,0




Altia Eesti Lauri Uibo 29 129 110 152
159,3 130,3 165,3 140,0 6,0 1 7,0

Ivar Tambre 2 209 122 142
159,7 157,7





Lisaboonus 0











Võistkond 101 27 -4 -89







Võistkond Mängija hcp Sindi Vesi Hansavest Rental Tšeburekid Audi Pärnu Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Raivo Sipelgas 33

142 156 182,0 149,0




Sindi Vesi Evelin Riis 29

136 155 174,5 145,5 164,7 138,7 8,5 2 10,5

Aare Arva 34

109 134 155,5 121,5





Lisaboonus 8











Võistkond 104
-87 -47 10







Janek Sirg 50



#DIV/0! #DIV/0!




Hansavest Rental Kristo Säde 65



#DIV/0! #DIV/0! #DIV/0! #DIV/0! 8,5 0 8,5

Henri Meidla 66



#DIV/0! #DIV/0!





Lisaboonus 10











Võistkond 191 87
28 15







Madis Kraskov 45 132

131 176,5 131,5




Tšeburekid Kai-Riin Karotam 61 120

82 162,0 101,0 165,4 124,7 8,0 2 10,0

Rigaldo Teng 49 123

160 190,5 141,5





Lisaboonus 8











Võistkond 163 47 -28
-49







Andres Kiiver 47 134
177
202,5 155,5




Audi Pärnu Aivar Mägi 57 127
131
186,0 129,0 172,7 128,7 8,0 2 10,0

Jaak Puuraid 62 102
101
163,5 101,5





Lisaboonus 10











Võistkond 176 -10 -15 49







Võistkond Mängija hcp Reldor Perona Bowling Pärnu Linnavalitsus Pärnu Õppenõustamiskeskus Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Piret Uibu 28
135 164 99 160,7 132,7




Reldor Silver Uibu 0
173 183 223 193,0 193,0 180,6 169,1 9,0 1 10,0

Rasmus Parts 0
205 193 147 181,7 181,7





Lisaboonus 18











Võistkond 46
-31 19 -67







Taimi Dreier 11 170
203 150 185,3 174,3




Perona Bowling Tiit Valdaru 7 201
164 165 183,7 176,7 184,5 168,0 9,0 1 10,0

keskmine 30 153
153 153 183,0 153,0





Lisaboonus 18











Võistkond 66 31
-91 -21







Jane Mets 19 147 163
175 180,7 161,7




Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 42 147 192
162 209,0 167,0 199,7 175,7 9,0 2 11,0

Riho Alliksoo 17 177 226
192 215,3 198,3





Lisaboonus 18











Võistkond 96 -19 91
33







Maris Mets 70 89 90 96
161,7 91,7




Pärnu Õppenõustamiskeskus Kaire Külaots 65 130 150 105
193,3 128,3 173,4 117,1 9,0 2 11,0

Marianna Metsla 56 138 90 166
187,3 131,3





Lisaboonus 34











Võistkond 225 67 21 -33







Võistkond Mängija hcp Pärnu Laevatehas Brovit Lithuania Ü & A 1 Trimtex Baltic Keskm hcp-ga Keskm Puhas hcp-ga keskm. Punkte varem Punkte etapil Punkte kokku

Jaak Vapper 5
164 198 191 189,3 184,3




Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0
192 212 230 211,3 211,3 195,3 193,7 13,0 2 15,0

Jaanus Jaanimägi 0
183 159 214 185,3 185,3





Lisaboonus












Võistkond 5
36 -37 98







Riho Narusk 31 143
148 163 182,3 151,3




Brovit Lithuania Raivo Tamm 19 147
130 157 163,7 144,7 186,7 171,7 11,0 2 13,0

Taimar Lank 0 158
258 241 219,0 219,0





Lisaboonus 10











Võistkond 60 -36
60 59







Veiko Orav 23 183 155
125 177,3 154,3




Ü & A 1 Tarvo Orav 39 164 158
138 192,3 153,3 179,9 156,1 10,0 1 11,0

Aare Lõhmus 23 169 128
185 183,7 160,7





Lisaboonus 10











Võistkond 95 37 -60
-27







Helina Volgerad 48 105 141 164
184,7 136,7




Trimtex Baltic Liis Berdaru 55 114 114 94
162,3 107,3 170,6 124,3 10,0 1 11,0

Elise Saarna 48 138 122 127
177,0 129,0





Lisaboonus 34











Võistkond 185 -98 -59 27









www.peronabowling.ee