Poolfinaal ja Superfinaal

Superfinaal
Võistkond Mängija hcp

Keskm hcp-ga Keskm Puhas keskm. Summa Koht

Riho Narusk 31 184
215,0 184,0


Brovit Lithuania UAB Taimar Lank 0 235
235,0 235,0 188,7 630 1

Raivo Tamm 23 147
170,0 147,0



Lisaboonus 10







Võistkond 64







Madis Kraskov 45 131
176,0 131,0


Tšeburekid Kai-Riin Karotam 63 126
189,0 126,0 135,7 570 2

Rigaldo Teng 47 150
197,0 150,0



Lisaboonus 8







Võistkond 163






Poolfinaalid
Võistkond Mängija hcp

Keskm hcp-ga Keskm Puhas keskm. Summa Koht

Jaak Vapper 5 214 183 203,5 198,5


Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 160 177 168,5 168,5 180,5 1093 4

Jaanus Jaanimägi 0 181 168 174,5 174,5



Lisaboonus 0







Võistkond 5







Riho Narusk 31 156 140 179,0 148,0


Brovit Lithuania UAB Taimar Lank 0 195 238 216,5 216,5 171,8 1159 edasi

Raivo Tamm 23 148 154 174,0 151,0



Lisaboonus 10







Võistkond 64







Maris Mets 70 125 130 197,5 127,5


Pärnu Õppenõustamiskeskus Kaire Külaots 60 93 103 158,0 98,0 115,2 1125 3

Marianna Metsla 53 93 147 173,0 120,0



Lisaboonus 34







Võistkond 217







Madis Kraskov 45 138 189 208,5 163,5


Tšeburekid Kai-Riin Karotam 63 123 133 191,0 128,0 139,2 1161 edasi

Rigaldo Teng 47 114 138 173,0 126,0



Lisaboonus 8







Võistkond 163






Finaalide 1.-3. ring

Finaalide 1. ring
Võistkond Mängija hcp

Keskm hcp-ga Keskm Puhas keskm. Summa Koht

Taimi Dreier 11 194 165 190,5 179,5


Perona Bowling Tiit Valdaru 7 70 174 129,0 122,0 151,5 1041 edasi

keskmine 30 153 153 183,0 153,0



Lisaboonus 18







Võistkond 66







keskmine 56 120 120 176,0 120,0


AK Eventus Jüri Karhu 38 147 148 185,5 147,5 129,3 1076 edasi

Andrei Karhu 46 107 134 166,5 120,5



Lisaboonus 10







Võistkond 150







Madis Kraskov 45 136 112 169,0 124,0


Tšeburekid Kai-Riin Karotam 63 125 120 185,5 122,5 130,0 1106 edasi

Rigaldo Teng 47 146 141 190,5 143,5



Lisaboonus 8







Võistkond 163











#DIV/0! #DIV/0!


Audi Pärnu



#DIV/0! #DIV/0! #DIV/0!
15-16





#DIV/0! #DIV/0!



Lisaboonus








Võistkond 0







Mare Koel 59 116 136 185,0 126,0


Ü&A2 Aavo Orav 54 122 121 175,5 121,5 123,8 1091 edasi

Tanel Künnapas 43 112 136 167,0 124,0



Lisaboonus 18







Võistkond 174







Edvi Maide 70 95 74 154,5 84,5


Termopilt Arvo Kandla 69 108 70 158,0 89,0 96,5 1009 13

Tõnu Tiit 58 105 127 174,0 116,0



Lisaboonus 18







Võistkond 215







Janek Sirg 50 128 128 178,0 128,0


Hansavest Rental Kristo Säde 65 0 112 121,0 56,0 77,0 844 14

Henri Meidla 66 0 94 113,0 47,0



Lisaboonus 10







Võistkond 191











#DIV/0! #DIV/0!


Tramet Group



#DIV/0! #DIV/0! #DIV/0!
15-16





#DIV/0! #DIV/0!



Lisaboonus








Võistkond 0






Finaalide 2. ring
Võistkond Mängija hcp

Keskm hcp-ga Keskm Puhas keskm. Summa Koht

Helina Volgerad 47 175 123 196,0 149,0


Trimtex Baltic Liis Berdaru 57 85 103 151,0 94,0 123,5 1113 9

Elise Saarna 48 105 150 175,5 127,5



Lisaboonus 34







Võistkond 186







Maris Mets 70 118 99 178,5 108,5


Pärnu Õppenõustamiskeskus Kaire Külaots 60 118 121 179,5 119,5 117,3 1138 edasi

Marianna Metsla 53 99 149 177,0 124,0



Lisaboonus 34







Võistkond 217







Raivo Sipelgas 33 147 179 196,0 163,0


Sindi Vesi Evelin Riis 31 144 105 155,5 124,5 151,5 1109 10

keskmine 18 167 167 185,0 167,0



Lisaboonus 18







Võistkond 100







Marina Parts 23 162 175 191,5 168,5


Reldor Silver Uibu 0 184 258 221,0 221,0 179,5 1237 edasi

Piret Uibu 31 140 158 180,0 149,0



Lisaboonus 26







Võistkond 80







Taimi Dreier 11 211 159 196,0 185,0


Perona Bowling Tiit Valdaru 7 167 170 175,5 168,5 168,8 1145 edasi

keskmine 30 153 153 183,0 153,0



Lisaboonus 18







Võistkond 66







keskmine 56 120 120 176,0 120,0


AK Eventus Jüri Karhu 38 114 92 141,0 103,0 119,0 1014 12

Andrei Karhu 46 118 150 180,0 134,0



Lisaboonus 10







Võistkond 150







Madis Kraskov 45 125 126 170,5 125,5


Tšeburekid Kai-Riin Karotam 63 170 109 202,5 139,5 148,5 1217 edasi

Rigaldo Teng 47 206 155 227,5 180,5



Lisaboonus 8







Võistkond 163







Mare Koel 59 122 121 180,5 121,5


Ü&A2 Aavo Orav 54 115 120 171,5 117,5 124,2 1093 11

Tanel Künnapas 43 125 142 176,5 133,5



Lisaboonus 18







Võistkond 174






Finaalide 3. ring
Võistkond Mängija hcp

Keskm hcp-ga Keskm Puhas keskm. Summa Koht

Jaak Vapper 5 203 194 203,5 198,5


Pärnu Laevatehas Hardi Dreier 0 224 172 198,0 198,0 192,3 1164 edasi

Jaanus Jaanimägi 0 206 155 180,5 180,5



Lisaboonus 0







Võistkond 5







Riho Narusk 31 164 148 187,0 156,0


Brovit Lithuania UAB Taimar Lank 0 180 175 177,5 177,5 179,7 1206 edasi

Raivo Tamm 23 201 210 228,5 205,5



Lisaboonus 10







Võistkond 64







Jane Mets 20 138 168 173,0 153,0


Pärnu Linnavalitsus Toomas Kivimägi 38 165 119 180,0 142,0 158,2 1127 6

Riho Alliksoo 13 189 170 192,5 179,5



Lisaboonus 18







Võistkond 89







Veiko Orav 24 122 140 155,0 131,0


Ü&A1 Tarvo Orav 37 158 127 179,5 142,5 145,5 1061 8

Aare Lõhmus 23 155 171 186,0 163,0



Lisaboonus 10







Võistkond 94







Maris Mets 70 133 115 194,0 124,0


Pärnu Õppenõustamiskeskus Kaire Külaots 60 139 120 189,5 129,5 122,2 1167 edasi

Marianna Metsla 53 110 116 166,0 113,0



Lisaboonus 34







Võistkond 217







Madis Kraskov 45 140 156 193,0 148,0


Tšeburekid Kai-Riin Karotam 63 142 151 209,5 146,5 143,8 1189 edasi

Rigaldo Teng 47 157 117 184,0 137,0



Lisaboonus 8







Võistkond 163







Marina Parts 23 154 165 182,5 159,5


Reldor Silver Uibu 0 206 193 199,5 199,5 164,3 1146 5

Piret Uibu 31 143 125 165,0 134,0



Lisaboonus 26







Võistkond 80







Taimi Dreier 11 173 122 158,5 147,5


Perona Bowling Tiit Valdaru 7 179 181 187,0 180,0 160,2 1093 7

keskmine 30 153 153 183,0 153,0



Lisaboonus 18







Võistkond 66








www.peronabowling.ee