Reede, 4 detsember kell 10:00

Fri, 4 Dec 10:00

 

1. Raivo Vähi

2. Margus Voitk

3. Vello Iir

4. Helev Gross

5.

6.

7.

8.

9.

10.

 

Reede, 4 detsember kell 12:30

Fri, 4 Dec 12:30

 

1. Risto Hanson

2. Eero Rändla

3. Arvi Nebokat

4. Väino Nurms

5. Maimu Sagrits

6. Valter Sagrits

7. Ivar Tambre

8. Kaarel Jaanimägi

9. Olari Nebokat

10. Vello Iir

11. Lauri Raadik

12. Ivari Lige

13. Tiia Lige

14. Raul Pärn

 

waiting list

1. Harri Oltre

 

Reede 4 detsember kell 15:00

Fri, 4 Dec 15:00

 

1. Ivari Lige

2. Tiia Lige

3. Raul Pärn

4. Andrus Henga

5. Sven Lubja

6. Teet Vares

7. Arvi Nebokat

8. Carl Kinnunen

9. Olari Nebokat

10. Jane Iivonen

11. Jaanus Jaanimägi

12. Helev Gross

13. Lauri Raadik

14. Risto Hanson

 

Reede, 4 detsember kell 17:30

Fri, 4 Dec 17:30

 

1. Ivari Lige

2. Andrus Henga

3. Sven Lubja

4. Teet Vares

5. Carl Kinnunen

6. Elvis Paas

7. Silver Uibu

8. Jane Iivonen

9. Riina Lõhmus

10. Aare Lõhmus

11. Evelin Tormilind

12.

13.

14.

 

 

Reede, 4 detsember kell 20.00

Fri, 4 Dec 20:00

 

1. Priit Lilleorg

2. Kert Ambus

3. Indrek Oja

4. Jaak Hunt

5. Priit Õispuu

6. Olavi Markov

7. Andrei Karhu

8.

9.

10.

 

 

Laup, 5 detsember kell 9:30

Sat, 5 Dec 9:30

 

1.

2.

3. Raivo Vähi

4.

5. Teet Toht

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

13.

14.

15.

16.

 

 

Laup, 5 detsember kell 12:00

Sat, 5 Dec 12:00

 

1. Raivo Vähi

2. Margus Voitk

3. Joosep Talviste

4. Toomas Talviste

5. Mart Rõuk

6. Vallo Lees

7. Ain Kivilaan

8. Liina Rohi

9. Even Grube

10. Raili Vaarpuu

11. Marek Tammsoo

12. Kalvi Laasalu

 

Laup, 5 detsember kell 14:30

Sat, 5 Dec 14:30

 

1. Joosep Talviste

2. Toomas Talviste

3. Vallo Lees

4. Ain Kivilaan

5. Madis Kraskov

6. Raino Pobbol

7. Harri Jõesaar

8. Elena Sorohova LAT

9. Olga Morozova LAT

10. Taimi Dreier

11. Hardi Dreier

12. Raili Vaarpuu

13. Marek Tammsoo

14. Kalvi Laasalu

15. Kert Truus

16. Kristjan Leisner

 

Laup, 5 detsember kell 17:00

Sat, 5 Dec 17:00

 

1. Silver Uibu

2. Raino Pobbol

3. Elena Sorohova LAT

4. Olga Morozova LAT

5. Andis Darzins LAT

6. Sigrid Västra

7. Jüri Uustalu

8. Käthlin Uustalu

9. Sander Tamm

10. Jüri Aleksandrov

11. Tarvo Orav

12. Ülle Orav

13. Kert Truus

14. Elvis Paas

 

Laup, 5 detsember kell 19:30

Sat, 5 Dec 19:30

 

1. Liina Rohi

2. Even Grube

3. Priit Lilleorg

4. Silver Uibu

5. Andis Darzins LAT

6. Jüri Uustalu

7. Sander Tamm

8. Lauri Raadik

9. Risto Hanson

10. Argo Hanson

11.

12.

13.

14.

 

Laup, 5 detsember kell 21:30

Sat, 5 Dec 21:30

 


INFO JA
BRONEERIMINE
44 20 410

Töötame:


E - N 14 - 23

R 14 - 24

L 10 - 24

P 10 - 22

NB! Klientide ja/või broneeringute puudumisel võib Perona Bowling olla suletud 1 tund enne ametlikku sulgemisaega.

TASUTA LEVIALA

  Perona Bowling | Metsa 13a, 80082 Pärnu | Telefon +372 442 0410 | Faks +372 442 0413 | e-Post: info@peronabowling.ee | www.peronabowling.ee