Rahvaliiga 2015/sügis individuaalne


A-Divisjon Naised
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp 7.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Evelin Tormilind Sindi Vesi 1 34 165,0





165,0 199,0 20
2 Liina Rohi TPL900 EST 1 34 155,7





155,7 189,7 27
3 Ede Lensment Stegerdon 1 35 151,7





151,7 186,7 31
4 Jane Mets Pärnu Linnavalitsus 1 23 156,0





156,0 179,0 27
5 Taimi Dreier Perona BC 1 14 157,0





157,0 171,0 26
6 Piret Uibu Reldor 1 30 137,3





137,3 167,3 42































A-Divisjon Mehed
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp 7.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Risto Hanson Pärnu Kiirabi 1 1 6 253,3





253,3 259,3 0
2 Ivar Kuldsaar Decora 1 70 163,0





163,0 233,0 22
3 Hardi Dreier Pärnu Laevatehas 1 0 226,7





226,7 226,7 0
4 Tarvo Orav Ü&A 1 1 36 189,3





189,3 225,3 1
5 Priit Kolumbus TPL900 EST 1 13 208,0





208,0 221,0 0
6 Jüri Karhu AK Eventus 1 31 189,3





189,3 220,3 1
7 Kalvar Küber Stegerdon 1 61 158,0





158,0 219,0 26
8 Rasmus Parts Reldor 1 0 218,7





218,7 218,7 0
9 Toomas Talviste Sindi Vesi 1 12 203,7





203,7 215,7 0
10 Silver Uibu Reldor 1 0 214,7





214,7 214,7 0
11 Taimar Lank Bowlingufestival 1 0 214,0





214,0 214,0 0
12 Mati Juursalu Pärnu Vesi 1 23 191,0





191,0 214,0 0
13 Veiko Orav Ü&A 1 1 22 184,0





184,0 206,0 5
14 Jaan Stolts Sauga Vald 1 40 163,0





163,0 203,0 22
15 Andrei Karhu AK Eventus 1 39 160,3





160,3 199,3 24
16 Aare Lõhmus Ü&A 1 1 19 179,3





179,3 198,3 9
17 Kaarel Jaanimägi Pärnu Laevatehas 1 28 170,3





170,3 198,3 16
18 Kaupo Vene AS Adrem 1 70 128,0





128,0 198,0 50
19 Taavi Allsalu TPL900 EST 1 21 176,0





176,0 197,0 11
20 Riho Alliksoo Pärnu Linnavalitsus 1 0 196,0





196,0 196,0 0
21 Jaanus Jaanimägi Pärnu Laevatehas 1 0 194,7





194,7 194,7 0
22 Sander Holberg AS Adrem 1 30 163,0





163,0 193,0 22
23 Tauri Teevahi Nunnud 1 13 173,3





173,3 186,3 13
24 Ago Kärtmann AK Eventus 1 52 132,0





132,0 184,0 46
25 Ivar Kink Decora 1 36 147,7





147,7 183,7 34
26 Janno Stolts Sauga Vald 1 20 163,3





163,3 183,3 21
27 Tõnis Lääne Decora 1 46 136,3





136,3 182,3 43
28 Lauri Raadik Pärnu Kiirabi 1 1 3 177,0





177,0 180,0 10
29 Janar Kurm Stegerdon 1 18 160,3





160,3 178,3 24
30 Roman Vaba Pärnu Vesi 1 70 105,7





105,7 175,7 67
31 Riho Rüütel Nunnud 1 12 163,0





163,0 175,0 22
32 Joosep Talviste Sindi Vesi 1 32 142,0





142,0 174,0 38
33 Aivar Lepassar Pärnu Vesi 1 28 145,0





145,0 173,0 36
34 Andrus Artma Pärnu Kiirabi 1 1 38 134,0





134,0 172,0 45
35 Eero Rändla Perona BC 1 12 159,0





159,0 171,0 25
36 Raivo Tamm Bowlingufestival 1 22 146,3





146,3 168,3 35
37 Ardo Käär AS Adrem 1 70 96,0





96,0 166,0 70
38 Kristo Ponn Sauga Vald 1 40 124,3





124,3 164,3 53
39 Tiit Valdaru Perona BC 1 13 149,7





149,7 162,7 32
40 Riho Narusk Bowlingufestival 1 30 131,7





131,7 161,7 47
41 Ago Randorg Pärnu Linnavalitsus 1 17 134,3





134,3 151,3 45





























































B-Divisjon Naised
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp 7.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Hedi Orav Tradehouse 1 70 133,3





133,3 203,3 45
2 Maris Filippov Pärnu Kiirabi 2 1 63 133,0





133,0 196,0 46
3 Ene Sooäär Facebook Team 1 70 114,3





114,3 184,3 61
4 Mairi Järvemets R2 Takso 1 62 120,3





120,3 182,3 56
5 Kadri Volkova Pärnu Kiirabi 2 1 70 111,0





111,0 181,0 63
6 Mare Koel Ü&A 2 1 54 126,3





126,3 180,3 51
7 Angela Statsenko Helter 1 37 143,0





143,0 180,0 38
8 Helina Volgerad Trimtex 1 44 125,0





125,0 169,0 52
9 Doris Tõniste Pärnu Kiirabi 2 1 70 98,0





98,0 168,0 70
10 Riina Lõhmus Trimtex 1 14 150,0





150,0 164,0 32
11 Annika Tuuleveski Pajo AS 1 70 88,0





88,0 158,0 70
12 Pilleriin Teras Tradehouse 1 70 88,0





88,0 158,0 70
13 Kätlin Müller Tradehouse 1 70 87,3





87,3 157,3 70
14 Kairi Mäe Trimtex 1 70 85,7





85,7 155,7 70
15 Eve Saar Facebook Team 1 70 68,7





68,7 138,7 70














































B-Divisjon Mehed
Koht Mängija võistkond etappe vana hcp 1.etapp 2.etapp 3.etapp 4.etapp 5.etapp 6.etapp 7.etapp keskm puhas Keskmine hcp-ga Uus hcp
1 Madis Kraskov Automaailm Pärnu 1 40 169,3





169,3 209,3 17
2 Dmytro Gryschenko Remate Grupp 1 70 131,0





131,0 201,0 47
3 Sander Pikkur Savirehvid 1 70 129,7





129,7 199,7 48
4 Ranno Erm Cramo Estonia 1 44 150,7





150,7 194,7 31
5 Stanislav Gryschenko Remate Grupp 1 70 126,3





126,3 196,3 51
6 Andrus Aidla Nurme Teed 1 48 147,7





147,7 195,7 34
7 Oleksandr Kurman Remate Grupp 1 70 122,7





122,7 192,7 54
8 Tarmo Lautri EurostAuto Pärnu 1 51 141,3





141,3 192,3 39
9 Jaak Puuraid Audi Pärnu 1 58 134,3





134,3 192,3 45
10 Toomas Kalju EurostAuto Pärnu 1 42 149,7





149,7 191,7 32
11 Siim Jakobs Pajo AS 1 22 169,3





169,3 191,3 17
12 Tanel Künnapas Ü&A 2 1 54 135,0





135,0 189,0 44
13 Priit Õispuu Cramo Estonia 1 44 144,7





144,7 188,7 36
14 Margus Mihke Helter 1 53 135,7





135,7 188,7 43
15 Aivar Vihmoja Nurme Teed 1 49 138,0





138,0 187,0 42
16 Arvi Särkinen Cramo Estonia 1 38 148,3





148,3 186,3 33
17 Oole Rits Nurme Teed 1 70 115,7





115,7 185,7 59
18 Rein Unn R2 Takso 1 55 128,0





128,0 183,0 50
19 Ilmar Arumäe Helter 1 47 135,3





135,3 182,3 44
20 Viktor Laane Facebook Team 1 70 110,7





110,7 180,7 63
21 Vallo-Andreas Hallik Hea Tegu 1 33 146,7





146,7 179,7 35
22 Andres Teetamm Hea Tegu 1 48 130,3





130,3 178,3 48
23 Risto Kommer Savirehvid 1 59 119,0





119,0 178,0 57
24 Riho Heldja EurostAuto Pärnu 1 56 120,7





120,7 176,7 55
25 Siim Tsebotnikov Savirehvid 1 70 106,7





106,7 176,7 67
26 Aavo Orav Ü&A 2 1 46 130,3





130,3 176,3 48
27 Tarmo Tappo R2 Takso 1 25 150,3





150,3 175,3 32
28 Aleksander Andrejev Pajo AS 1 54 120,7





120,7 174,7 55
29 Ailar Kängsepp Audi Pärnu 1 67 106,7





106,7 173,7 67
30 Aivar Mägi Audi Pärnu 1 55 115,0





115,0 170,0 60
31 Joosep Männik Hea Tegu 1 52 114,0





114,0 166,0 61
32 Ahto Reilent Automaailm Pärnu 1 40 123,3





123,3 163,3 53





























































INFO JA
BRONEERIMINE
44 20 410

Töötame:


E - N 14 - 23

R 14 - 24

L 10 - 24

P 10 - 22

NB! Klientide ja/või broneeringute puudumisel võib Perona Bowling olla suletud 1 tund enne ametlikku sulgemisaega.

TASUTA LEVIALA

  Perona Bowling | Metsa 13a, 80082 Pärnu | Telefon +372 442 0410 | Faks +372 442 0413 | e-Post: info@peronabowling.ee | www.peronabowling.ee