Pärnu Rahvaliiga 2018 kevad


Pärnu Rahvaliiga on lõbus võitkondlik bowlinguturniir nii algajale kui edasijõudnule.

Osalevad 3-liikmelised võistkonnad ja tasemevahet aitab vähendada lisatav hänikäpisüsteem ehk etteandepunktid: nõrgematele rohkem, edasijõudnutele vähem, nagu ikka.

 

7 etapi järel peame enne suurt suve maha finaalid ja vägeva lõpupeo. Sellest peost, muide, on saanud üks väga olulisi põhjuseid, miks liigaga üldse ühinetakse...

Rahvaliiga võistkondade registreerimine kestab 12-nda veebruarini. Voorud toimuvad tööpäeva õhtuti algusega kell 19 ja kestavad ca 3 tundi.

Kui igakord võidurõõmu nautida ei õnnestugi, siis seltskondlik suhtlemine nii vastaste kui oma tiimikaaslastega teeb selle kuhjaga tasa.

 

Tsiteerime taas klassikuid ehk Põhja-Pärnumaa vallavanemat Jane Metsa:

 

„Sattusin bowlingut mängima just tänu Firmaliigale, mis täna kannab nime Rahvaliiga. Oi kui põnev oli otsida paraja raskusega ja sõrmedele sobivat palli, arvutada händikäppi ja olla rõõmus, kui sain esimese speeri või straigi, ning kokku tuli lausa 100 punkti...

Mul on südamest hea meel, et Rahvaliiga toimub ja üha suuremat populaarsust kogub, kuna lisaks sportlikule võistlusele toimub erinevate võistkondade vaheline suhtlemine suurepärases õhkkonnas.

 

Ja need fantastilised lõpupeod – ooo….

 

Siirad tänud Raivo Tammele ja tema meeskonnale Rahvaliiga korraldamise eest ja kutsun üles kõiki asutusi, organisatsioone või sõpruskondi osalema bowlingu Rahvaliiga turniiril.

 

Lugupidamisega,

Jane Mets“

 

 


INFO JA
BRONEERIMINE
44 20 410

Töötame:


E - R 14 - 23

L 12 - 23

P 12 - 22

NB! Klientide ja/või broneeringute puudumisel võib Perona Bowling olla suletud 1 tund enne ametlikku sulgemisaega.

TASUTA LEVIALA

  Perona Bowling | Metsa 13a, 80082 Pärnu | Telefon +372 442 0410 | Faks +372 442 0413 | e-Post: info@peronabowling.ee | www.peronabowling.ee