fbpx

Vorstiturniir 2020

 

Toimumise aeg ja koht: 5. jaanuar 2020 orienteeruvalt kell 11:00 (kohe peale üldkoosoleku lõppu) Perona Bowlingus (Pärnu, Metsa 13a)

Osalemisõigus ja registreerimine

Osalemisõigus on ainult Perona Bowling liikmetel. Võistlusmaks 15 EUR-i, juunioridele/noortele 5 EUR-i.

Võistlus on individuaalne/võistkondlik, händikäpiga. 9-pin-no-tap formaadis (ka avaviskel mahavisatud 9 kurikat loetakse strike-ks.) Händikäp saadakse EVML ametliku keskmise põhjal, kui seda pole, siis klubikarika tulemuste järgi, kui ka seda pole, siis otsustab peakohtunik.

Hcp antakse AVK järgi kuni 109,9 keskmisega 100 p, 110-119,9 keskmisega 90p, 120-129,9 keskm 80 p. jne kuni 190-199,9 10p, üle 200 0 p.

Eelregistreerimine võistlusele pole vajalik.

Individuaalsed eelvoorud

Mängitakse 4 sarja, iga sarja järel jagatakse välja kohapunktid (viimane 1, eelviimane 2 jne, teine koht 2p rohkem kui kolmas ja esimene 3 p rohkem kui teine). Kohapunktide summa alusel 9 paremat pääseb finaali + lisaks 3 paremat Desperadovoorust.

Poolfinaal

Poolfinaalides ja finaalides jätkub võistlus võistkonniti, mis moodustatakse loosi teel. Niisamuti loositakse omavahel võitlevate võistkondade paarid. Mängitakse 1 sari. Kaotajad mängivad kolmandale kohale, võitjad esikohale. Auhinnalised on esimesed 4 tiimi

Reglemendis reguleerimata küsimustes järgitakse kehtivaid EVML võistlusmäärusi.

Autasustamine

Auhinnalised on 4 paremat võistkonda, auhinnad on esemelised.

Peakohtunik

Võistluste peakohtunik on Toomas Talviste

Tasapunktiseisude lahendamine

Eelvoorudes.

Sarja võrdsuse korral kohapunktid jagatakse.

Kohapunktide võrdsuse korral loeb viimase sarja tulemus, seejärel eelviimase jne. Kõigi näitajate võrdsuse korral selgitab edasipääseja loos.

Finaalides ja Desperaados Visatakse ümber täislaud kuni võitja selgumiseni (täislaua viskaja otsustatakse võistkonnasiseselt).