fbpx

Sel sügisel juba 33. hooaega alustav Rahvaliiga Bowlingus on firmade ja sõpruskondade vaheline sõbralik mõõduvõtt, milles osalevad 3-liikmelised meeskonnad. Võistlus on mõeldud nii algajale kui ka suuremale huvilisele, kuid eelnev mängukogemus pole oluline.

Rahvaliiga eesmärk on sisutada  vaba aega, anda võimalus sportlikuks liikumiseks ning motiveerida sõpruskondi ja töökaaslasi heale koostööle.

Rahvaliiga toimub 17.sptembrist 14.novembrini ning lõpeb suurejoonelise finaalvooru ja lõpupeoga. Vaata eelnevate aastate lõpetamisi siit!

Autasustatakse 6 paremat võistkonda ning 3 paremat meest ja naist. Lisaks saavad premeeritud etappide parimaid mees- ja naismängijaid.

Rahvaliiga hooaja osavõtumaks on 360 € võistkonna kohta (lisandub KM 20%). Osavõtumaksu on võimalik tasuda ka mitmes osas.

Võistkondade registreerimine toimub kuni 16. septembrini 2019 telefonil 56464208 (Raivo) või e-maili teel raivo@peronabowling.ee

Kõikidele uute registreerinud meeskondade, kelle vähemalt 2 liiget pole eelnevalt Rahvaliigas osalenud, vahel loosime välja TASUTA hooajapääsme!

Tutvu reeglitega siin!

Süüa-juua saab lõpupeol maja kulul!

Registreeri oma meeskond ja saa osa enneolematust motivatsiooniüritusest!